Niedziela Miłosierdzia - 16 kwietnia 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 17.04.2023     

17.00 Garzyn :     + Wacława Rzepeckiego - od Marii Markowskiej z dziećmi

18.00 Drobnin :   + zm. rodziców Jadwigę i Franciszka Pawelskich, Stanisławę i Józefa Konopa oraz za wszystkich zmarłych w rodzinie

 

WTOREK 18.04.2023 

17.00 Garzyn :     + Bronisława Katarzyńskiego (11 r.) Izabelę Justka, Jana, Franciszkę, Alojzego, Jadwigę Katarzyńskich, Tomasza, Jadwigę, Edwarda Jeniec, Bernarda, Gertrudę, Janinę, Kazimierza, Irenę Justków, Tadeusza Gajewskiego, zm. z rodzin Katarzyńskich i Karolczyków

18.00 Drobnin :   + Jolantę Bartoszuk – od męża

           

ŚRODA 19.04.2023

17.00 Garzyn :     + Franciszka Pawlickiego - od bratanków Roberta z żoną i od Tomka  

18.00 Drobnin :   + Różę Mucha (20 r.) oraz Marię, Marcina Dudkowiaków i zmarłych z rodziny

                              

CZWARTEK 20.04.2023   

17.00 Garzyn :     + Hieronima Kowalczyka - od rodziny Kasińskich i Galonów i chrześniaka Marcina

18.00 Drobnin :   + Mariana Olejniczak, Praksedę, Stanisława Biernat, Franciszkę, Stanisława, Janinę Marciniak, Adama Dolacińskiego, Jana Majchrowicza, zm. z rodzin Olejniczaków, Biernatów, Marciniaków

                               

PIĄTEK 21.04.2023 

17.00 Garzyn :     + Mieczysława (r.) Janinę, Katarzynę, Józefa Maciejewskich, Mariannę, Stefana Binkowskich, Teresę, Henryka, Jadwigę, Walentego, Zdzisława Ratajczak, Stanisławę Michalak, Antoninę, Władysława, Marię, Zenona Maćkowiak, Krystynę, Ignacego Glapiak, Krystynę Nowak i zmarłych w rodzinie 

18.00 Drobnin :   + Kazimierza Nojmana i Marię Nojman

 

SOBOTA 22.04.2023     

16.00 Drobnin :  Z okazji 50-lecia ślubu Urszuli i Kazimierza z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na kolejne lata 

18.00 Drobnin :  + Bronisława Chudzińskiego (19 r.) Martę, Mieczysława Galonów, Stanisławę, Ignacego Chudzińskich, Bolesławę Szlachetkę, zmarłych z rodziny Chałupków, Andrzeja Przybylskiego, rodziny Nowaczyków, Przybylskich, Radolaków i Mostowskich

                                           

NIEDZIELA 23.04.2023

08.00 Drobnin :  + Stanisława (28 r.) Józefę Niedzielskich, Stanisławę, Stefana Koniecznych, Franciszkę, Jana Niedzielskich oraz wszystkich krewnych z rodzin

09.30 Garzyn :   + Stanisława Jankowskiego (8 r.), Jadwigę, Michała, Henryka, Kazimierza, Zofię, Iwonę Jankowskich, Stefanię, Stanisława, Zbigniewa, Leonarda Mielcarków

11.00 Drobnin :   + Bronisława Dudziaka i Barbarę Dudziak (2 r.) - od dzieci Renaty, Łukasza i Pauliny z rodzinami 

Niedziela Wielkanocna - 09 kwietnia 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 10.04.2023     

08.00 Drobnin :     + Adama Drzewieckiego - od cioci Janiny, rodziny Jabłońskich i Malutkiewiczów

09.30 Garzyn :      + Stefana Koniecznego, Teresę i Stanisława Koniecznych

11.00 Drobnin :     + Grzegorza Markowskiego - od sąsiadów z ulicy Wiejskiej i Dworcowej  

 

WTOREK 11.04.2023 

12.00 Drobnin :     Pogrzebowa + Zbigniewa Musielaka z Garzyna

17.00 Garzyn :   + Teresę Ratajczak (2 r.) Henryka, Jadwigę, Walentego, Zdzisława, Łucję, Jana, Stanisława Ratajczaków, Antoninę, Władysława, Marię, Zenona Maćkowiaków, Stanisławę Michalak i wszystkich zmarłych w rodzinie oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin :  + Leokadię, Maksymiliana, Katarzynę, Maksymiliana Olejniczak, Martę, Franciszka Malepszy, zm. z rodzin Olejniczaków i Stachowiaków oraz Księży Proboszczów

           

ŚRODA 12.04.2023

17.00 Garzyn :      + Romana Staniszewskiego (r.) Władysławę, Hannę, Leona Staniszewskich, Józefę, Alfonsa Jasiniak i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin :     Z okazji 18-tych urodzin Katarzyny z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze błogosławieństwo w dorosłym życiu

                              

CZWARTEK 13.04.2023   

17.00 Garzyn :       + Leszka Witczaka - od Andrzeja i Róży Banaszczak z rodziną

18.00 Drobnin :     + Zofię Sterna ( r.) Weronikę i Walentego Łagodów oraz zmarłych z rodziny Weber

                               

PIĄTEK 14.04.2023 

17.00 Garzyn :       + Daniela Sinieckiego - od rodzin Urbaniaków z Górzna i Hersztupowa

18.00 Drobnin :     + Grzegorza Kasztelana (5 r.)

 

SOBOTA 15.04.2023     

18.00 Drobnin :      1.  + Krystynę, Leona Cugier (r.), ich rodziców: Kazimierza, Władysławę, Krzysztofa, Mariusza Szymczak, Bronisławę Mylka

                                  2. Z okazji 18-tych urodzin Krzysztofa z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze błogosławieństwo w dorosłym życiu

                                                                            

NIEDZIELA 16.04.2023

08.00 Drobnin :      [+ Waleriana (5 r.), Helenę Marciniaków, Krystynę Nowak i zmarłych z rodziny]

09.30 Garzyn :       + Helenę (r.) Kazimierza, Justynę Dziedzic, Franciszka, Michalinę Nowickich, zm z rodzin Dziedziców, Spychałów, Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Mariana Rosińskiego, Olecha Matuszaka

11.00 Drobnin :     + Stefana Mileckiego (6 r.)

Niedziela Palmowa - 02 kwietnia 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 03.04.2023     

17.00 Garzyn :   + Henryka Szymańskiego (19 r.) oraz za zm. w rodzinie: Józefę, Franciszka, Mieczysława Koniecznych, Jana, Stanisławę Szymańskich, Anielę, Janusza Pawlak, Tadeusza, Stanisławę, Andrzeja Rojewskich, Franciszkę Woźniak

18.00 Drobnin :   + Zofię Janowicz, Jana, Łucjana Kędzierskich, Stanisławę, Ignacego, Mieczysława, Aleksandrę Stachowiak, Franciszka Janowicza, zm. z rodzin Kędzierskich, Urbaniaków, Stachowiaków i za księży pracujących w tutejszej parafii

  

WTOREK 04.04.2023      

17.00 Garzyn :     + Bronisława Sikorskiego - od chrześnicy Magdaleny z rodziną

18.00 Drobnin :   1. + Stefanię Przybylską (1 r.) 

                                2. + Halinę, Władysława, Zygmunta Kasińskich i Walerię Karolewicz

           

ŚRODA 05.04.2023

17.00 Garzyn :     + Wojciecha Pacholczyka - od siostry Czesławy

18.00 Drobnin :   + Helenę (9 r.) i Franciszka Grybskich

                              

CZWARTEK 06.04.2023 Wielki   

18.00 Drobnin :    Msza Wieczerzy Pańskiej

                               

PIĄTEK 07.04.2023 Wielki   

18.00 Drobnin :    Liturgia na cześć Męki Pańskiej

 

SOBOTA 08.04.2023 Wielka        

20.00 Drobnin :    1. Z a   P a r a f i a n 

                                2. + Józefa Majchrzaka (13 r.) oraz za zm. w rodzinie Franciszkę, Józefa Majchrzak, Jadwigę, Stefana, Sylwestra, Zdzisława Maćkowiak, Marię i Mariana Wybieralskich

                                                                            

NIEDZIELA 09.04.2023 Wielkanoc

08.00 Drobnin :    + Wojtka Szymańskiego (13 r.), Janusza i zmarłych Ryszarda Jakubowskiego i Jana Szymańskiego

09.30 Garzyn :     + Józefa Musielaka (25 r.), Leokadię Musielak, Mariannę i Henryka Matuszewskich oraz za zmarłych z rodziny

11.00 Drobnin :    Z a   P a r a f i a n 

5 Niedziela W. Postu - 26 marca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 27.03.2023     

17.00 Garzyn :     + Zenonę Bela - od syna Ryszarda, żony, wnuków i prawnuków

18.00 Drobnin :   + Teresę Chwaliszewską - od wnuków Ernesta i Krystiana z żonami i dziećmi

  

WTOREK 28.03.2023         

18.00 Drobnin :     1. + Franciszkę Cichowlas (10 r.) Czesława Cichowlas, Stefanię Majek, zm. w rodzinie oraz Księży Proboszczów

                               2. + Michała Mołczyńskiego - od Kasi Majorczyk z rodziną 

           

ŚRODA 29.03.2023

17.00 Garzyn :     + Franciszka Chwaliszewskiego - od syna Henryka z żoną

18.00 Drobnin :   + Grzegorza Krupka - od przyjaciół i znajomych

                              

CZWARTEK 30.03.2023   

18.00 Drobnin :   1. + Eugeniusza Nalewskiego (r.), zm. z rodziny i rodzinę Szymałków 

                                2. + Grzegorza Markowskiego - od siostry Beaty z rodziną

 

PIĄTEK 31.03.2023   

17.00 Garzyn :     + Cecylię Czapeczko - od rodziny Furmańczak z Piotrem

18.00 Drobnin :  + Bronisława Dudziaka - od rodziny Kubiaków z Sikorzyna, od rodziny Kubiaków z Wymysłowa i od rodziny Nowackich, Chudych i Jamrożych z Pudliszek

 

SOBOTA 01.04.2023        

18.00 Drobnin :    1. + Władysławę Szymczak (r.) Kazimierza, Mariusza, Krzysztofa Szymczak

                                2. + Zdzisławę i Franciszka Bidermanów oraz Apolonię i Antoniego Leciej

                                                                            

NIEDZIELA 02.04.2023

08.00 Drobnin :    + Teresę Chwaliszewską - od bratowej i chrześniaka Marka z rodziną 

09.30 Garzyn :     + Marię Pietrowicz (1 r.), Kazimierza, Bogdana Pietrowicz, Stanisławę, Stanisława Skrzypczak, Tadeusza Elsner, Joannę, Henryka Patelka

11.00 Drobnin :    + Krzysztofa Szczepaniec – od siostry Elżbiety 

4 Niedziela W. Postu - 19 marca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 20.03.2023     

17.00 Garzyn :     + Henryka Nowaka - od siostry z rodziną

18.00 Drobnin :   1. + Grzegorza Markowskiego - od siostry Justyny z rodziną, od brata Roberta z rodziną, od chrześniaka Krzysztofa z Marysią i od rodzin Brzeskotów i Hofmanów

                                2. + Franciszkę Kluk (1 r.) Bronisława Kluk, Łukasza i Kazimierza Leciejewskich, Andrzeja Szulca, Magdalenę Kramarczyk

  

WTOREK 21.03.2023      

17.00 Garzyn :     + Ryszarda Kolańczyka - od siostry Jolanty z mężem

18.00 Drobnin :   + Teresę Chwaliszewską - od syna Ryszarda z żoną

           

ŚRODA 22.03.2023

17.00 Garzyn :     + Daniela Sinieckiego - od Róży Sinieckiej, Andrzeja Kasińskiego oraz od kuzynostwa Jana i Krzysztofa Sinieckich i Marcina Kasińskiego, Marty Breżnicy, Katarzyny Chudej i Małgorzaty Grześkowiak z rodzinami

18.00 Drobnin :   + Mariana Kąkolewskiego - od rodzin Jankowiaków z Rokosowa i Jankowiaków z Łęki Wielkiej  

                              

CZWARTEK 23.03.2023  

17.00 Garzyn :     + Wacława Rzepeckiego - od zięcia Janusza z rodziną

18.00 Drobnin :   + Jana Dudkiewicza (1 r.) oraz za wszystkich zmarłych z rodziny

 

PIĄTEK 24.03.2023   

17.00 Garzyn :   + Stanisława, Felicję, Antoniego Kaliskich, Stanisławę, Mariana Rozwalków, Irenę Giezek, Mariannę, Bronisława Małeckich, Józefa Płocharczyka, Grzegorza Walkowiak, Franciszka Majewskiego, Stanisława Chowaniec, Janinę Miedziaszczyk

18.00 Drobnin :  1. + Wiesława Smędzik (2 r.) Helenę i Jana Smędzik, Mariana Rosińskiego, Władysławę i Czesława Maćkowiak, Erykę i Jana Michalak, Franciszkę i Franciszka Majorczyk 

                               2. + Czesława, Stefanię, Elżbietę, Szymona Przybylskich, Katarzynę, Józefa, Kazimierza, Krystynę Mrozków, Gertrudę, Feliksa Michalskich, Grzegorza Mikołajczaka, zm. z rodzin Janasów i Michalskich

 

SOBOTA 25.03.2023 Zwiastowanie Pańskie

08.00 Drobnin :   + Mariannę Małecką - od szwagierki Marianny z rodziną

17.00 Garzyn :     + Franciszka Pawlickiego - od Pawła i Ani z rodziną oraz Wiesi z Bogdanem

18.00 Drobnin :   1. + Jana Krajewskiego, córkę Stefanię, Tadeusza Matejewskiego, rodziców z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny

                               2. + Jana Górskiego, Stanisławę i rodzinę Górskich

                                                                            

NIEDZIELA 26.03.2023

08.00 Drobnin :    + Grzegorza Krupka - od rodzin Borończyków i Paradowskich z dziećmi i od Damiana Bidermana z rodziną 

09.30 Garzyn :  + Władysławę i Tadeusza Rosik (r.) Władysława Gierczyk, zm. z rodziny Nadolnych, Helenę, Szczepana Ptaszyńskich, Romana, Zofię, Aleksandrę Rosik, Danutę, Jerzego Paszkowiak, zm. z rodziny Stawińskich i Gierczyków]

11.00 Drobnin :  + Edwarda Rzepeckiego (10 r.) oraz Marcina, Kazimierę Cieśla, Józefa Niedzielskiego, Kazimierę, Walentynę Majchrzak, Jadwigę, Franciszka Chwaliszewskich, Stefanię, Wacława, Stanisławę, Jana Rzepeckich, Jadwigę Beczkowską, Mariannę, Wiesława Kapuścińskich oraz zm. z rodzin: Rzepeckich, Majchrzaków, Przysieckich