2 Niedziela W. Postu - 12 marca 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  13.03.2017

17.00 Garzyn :   + Władysława Spychałę i Stanisława Witczak (19 r.), Irenę Witczak (2 r.) Anielę Spychała, Mariana Rosińskiego, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, zm. krewnych z rodziny Spychałów i Dziedziców

18.00 Drobnin : + Krystynę, Bolesława Karolczyk, Wiktorię, Stanisława Tomczak, Zygmunta Konowalczyk oraz za zmarłych z tych rodzin

18.30 Drobnin :  O zdrowie dla taty

 

WTOREK 14.03.2017

17.00 Garzyn :  + Józefę Tomczak - od wnuka Przemysława z rodziną, od wnuka Pawła z żoną i Zbyszkiem oraz od prawnuka Pawła z żoną i córeczką, od wnuka Tomasza z żoną, prawnuków Wojtka i Mateusza

18.00 Drobnin : + Władysławę, Ludwika Cugier, Leokadię, Maksymiliana Olejniczak, Krystynę Cugier, Agnieszkę Markowską i rodzinę Szubertów i Cugierów

                     

ŚRODA  15.03.2017

17:00 Garzyn :  + Kazimierza, Bogdana Pietrowicz, Stanisławę i Stanisława Skrzypczak     

18.00 Drobnin : + Eugeniusza Szczepaniaka, Jacka Szczepaniaka, Władysławę, Józefa Maćkowiak, Stanisławę, Jakuba Olejniczak

 

CZWARTEK  16.03.2017

17.00 Garzyn : + Stanisława Kaczmarka (20 r.), Stanisławę i Andrzeja Kaczmarków, Józefa i Jadwigę Zajdlów, Józefa Zajdla, Mariana i Marię Łukaszewskich i za zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin : + Józefa Gajewskiego (ur.) Stefanię, Henryka Sikorskich oraz zm. z rodzin: Pawlaków, Gajewskich, Gruszczaków i Sikorskich

 

PIĄTEK  17.03.2017

17.00 Garzyn :+ Pelagię Szymańską (5 r.), Antoniego, Rozalię, Piotra Szymańskich, Zbigniewa, Stanisławę, Mieczysława Tarnowskich, Walentego, Jadwigę, Annę, Franciszka, Władysławę, Józefa, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedziców, Anielę, Władysława Spychałę, Stanisława Tobołę, Mariana Rosińskiego

18.00 Drobnin : + Marię, Józefa Dworzyńskich, Józefę, Jana, Adama Wajs, Stanisława Mikołajczaka, Krystynę Walkowiak


SOBOTA 18.03.2017

17.00 Garzyn :   Z okazji 1 rocznicy urodzin Zosi o zdrowie i błogosławieństwo Boże

18.00 Drobnin : + Zygmunta, Pelagię Stanisława Zyberów, Katarzynę, Pelagię Wawrzyńca Szperlików i zm. z rodziny

                       

NIEDZIELA  19.03.2017 III W. Postu

 8.00 Drobnin : + Pelagię i Józefa Krychowskich, Pelagię i Józefa Lutowicz, Władysławę Biskup, Henryka Medyńskiego, Jana Pewnego, Mieczysława Zygner, Teresę Majchrzak i zmarłych dziadków                   

 9.30 Garzyn : + Edwarda Rzepeckiego (4 r.) oraz Marcina Cieślę, Walentynę i Jana Majchrzak, Stefanię, Stanisławę i Jana Rzepeckich, Joannę i Franciszka Przysieckich, Jadwigę Chwaliszewską, Jadwigę Beczkowską, Mariannę Kapuścińską, rodziny Sikorskich, Niedzielskich, Kolanów, Nojmanow oraz dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin: + Stanisława i Teresę Florczaków, Bronisława Bartmana i Anielę Waldmajer i zm. z rodzin Florczaków i Spychajów oraz + Józefa, Kazimierę Tatuszka, Wacława Kowalskiego, Zenona Lira, Marię Skorzybót 

1 Niedziela W. Postu - 05 marca 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  06.03.2017

17.00 Garzyn :    + Kazimierza Karolczaka - od żony Hanny

18.00 Drobnin : + Czesława Konopkę (15 r.) Władysławę, Jana Konopka, Mariannę, Jana Skorupka i zm. z rodziny oraz księży proboszczów z parafii

 

WTOREK 07.03.2017

17.00 Garzyn :   + Stefanię Kajoch - od syna Piotra z rodziną

18.00 Drobnin : + Krystynę i Zygmunta Kowalczyk

                     

ŚRODA  08.03.2017

17:00 Garzyn :  + Zenona Maćkowiaka - od szwagra Franciszka z synem Sławkiem i Ewą        

18.00 Drobnin : + Barbarę Wróblewską - od męża Karola, córki Zuzi i syna Tomka

 

CZWARTEK  09.03.2017

17.00 Garzyn :   + Alojzego Rybakowskiego (11 r.), Reginę Rybakowską, Stanisława, Barbarę, Walentego Szymkowiak, Mariana Kmieć, Leszka, Bronisława Adamczak oraz zmarłych z rodzin Rybakowskich i Mackowiaków

18.00 Drobnin : + Jana Rosika (16 r.) Jana, Marię, Romana, Sylwestra Rosików, Franciszka, Mariannę, Stanisławę, Franciszkę i Jana Florkowskich, Stanisławę i Jana Józefiak, Jana Bartlewskiego i za wszystkich zmarłych z rodziny

 

PIĄTEK  10.03.2017

17.00 Garzyn :  + Piotra Pazoła (r.)

18.00 Drobnin : + Mariannę Wyrwińską ( 2 r.)


SOBOTA 11.03.2017

18.00 Drobnin : + Jana Górskiego i zm. z rodziny

                       

NIEDZIELA  12.03.2017 II W. Postu

 8.00 Drobnin : + Jacka Zajdel (1 r.) - od chrzestnej z rodziną
                          + Arka Bartkowiaka (12 r.), Franciszka Borowiaka (23 r.) Teresę Musiołowską i wszystkich zmarłych z rodz. Borowiaków i Bartkowiaków

 9.30 Garzyn : + Jadwigę Bojek (r.), Czesława i Zdzisława Bojek, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedzic, Bożenę Michalak i zm. krewnych

11.00 Drobnin: + Franciszka Stelmaszyka (1 r.), Helenę Stelmaszyk, Cecylię Andersz (6 r.) Andrzeja Andersza, Agnieszkę Maćkowiak i zm. z rodziny

16.00 Drobnin: W intencji Bierzmowanych

8 Niedziela Zwykła - 26 lutego 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  27.02.2017

17.00 Garzyn :  Z okazji 70 rocznicy urodzin Haliny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla jubilatki i całej rodziny

18.00 Drobnin : + Konstancję, Michała, Czesława Biernaczyk, Zofię, Władysławę, Wawrzyna Marszałek, Zofię, Jozefa Stelmaszyk, Marię, Zygmunta, Pawła Mazankiewicz oraz zm. ks. Proboszczów

 

WTOREK 28.02.2017

17.00 Garzyn :   + Mieczysława Kajocha (1 r.) i Stefanię Kajoch

18.00 Drobnin : 1. + Krystynę Ryczkowską (1 r.) i zm. z rodz. Ryczkowskich Wąsiaków
                           2. + Józefinę, Franciszka Kasztelanów i zm. z rodz. Jędrzejewskich

 

ŚRODA  01.03.2017 Środa Popielcowa

11.00 Drobnin: 1. + Walentynę Siniecką - od rodziny Szczepaniaków z Małachowa
                          2. + Pelagię Babską - od chrześniaka Jarosława z rodziną

16:30 Garzyn : 1. + Zenona Maćkowiaka - od mieszkańców z ul. Kościelnej
                          2. + Józefę Tomczak - od mieszkańców z ul. Kościelnej

18.00 Drobnin: 1. + Ewę Tęga (1 r.), Helenę i Piotra Nalewskich i zm. ks. proboszczów
                          2. + Ks. Floriana Libnera (33 r.)
                                    

CZWARTEK  02.03.2017

17.00 Garzyn :  + Annę Siniecką - od teściowej Joanny Szymańskiej i rodziny Chmielewskich

18.00 Drobnin : + Mieczysława Włodarczyka - od rodziny Biernaczyków z Krobi

 

PIĄTEK  03.03.2017 I Piatek

17.00 Garzyn :  + Józefę Tomczak - od Wiesi i Bogdana z dziećmi

18.00 Drobnin : + Jerzego i Mariana Paszkowiak


SOBOTA  04.03.2017

18.00 Drobnin : + Czesława Chwaliszewskiego (6r.) oraz zm. z rodzin Chwaliszewskich i Maćkowiaków
                             Oraz z okazji 1 r. urodzin Julki o zdrowie i błogosławieństwo Boże

                       

NIEDZIELA  05.03.2017 I W. Postu

 8.00 Drobnin :  + Ryszarda Dymarczyka, Kazimierę i Seweryna Wujców

 9.30 Garzyn :    + Andrzeja Bondia (4 r.) Mariana Jankowskiego zm. z rodziny Jankowskich, Charaziak i Bondia

11.00 Drobnin: + Mieczysława Nowaka (22 r.), Marię i Zygmunta Andersz, Teresę i Kazimierza Juskowiak, Helenę i Jana Pudliszewskich i zmarłych z rodziny

7 Niedziela Zwykła - 19 lutego 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  20.02.2017

17.00 Garzyn :  + Stanisława Lisieckiego (22 r.), Marusza Lisieckiego, Stanisława i Genowefę, Stasia, Damiana Ratajczaków, Eulalię Skrzypczak, Stanisławę Grygier i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin :  1. + Mariannę i Józefa Stachowiak i zm. z rodziny Stachowiaków i Bożenę Jakubowską

                             2. + Marcina Cieślę - od brata i siostry z rodzinami

 

WTOREK 21.02.2017

17.00 Garzyn :   + Kazimierę Lipowicz – od rodzin Otto, Mertów, Mehrów i Ślązaków

18.00 Drobnin : + Bronisława Rosińskiego od rodziny Czwojdraków z Łęki Wielkiej, od Marii Nowak z rodziną z Bogdanek i od rodziny Smektałów z Brzezia

 

ŚRODA  22.02.2017

17.00 Garzyn :  + Tadeusza Rosika - od żony Mirosławy i syna Witolda

18.00 Drobnin: + Barbarę Glapiak - od brata Grzegorza z rodziną i chrześniaka Mateusza

                                           

CZWARTEK  23.02.2017

17.00 Garzyn :  + Zenona Maćkowiaka - od całej rodziny Przykłotów z Leszna

18.00 Drobnin : + Zdzisława Szczepaniaka - od rodzin Małeckich i Pazołów z Bączego Lasu

 

PIĄTEK  24.02.2017

17.00 Garzyn :  + Józefę Tomczak - od rodzin Musielaków i Golembków i Mertów

17.00 Drobnin : Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Marty z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu

18.00 Drobnin : 1. + Annę Zuzańską - od córki Grażyny z synem

                            2. + Pelagię

SOBOTA  25.02.2017

16.00 Garzyn :  Z okazji 25 rocznicy ślubu Doroty i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

18.00 Drobnin : + Zygmunta Pietraszewskiego (1 r.)

                       

NIEDZIELA  26.02.2017

 8.00 Drobnin :  1. + Bronisława Rosińskiego - od mieszkańców Bielaw i od rodziny Rozwalka z Krzemieniewa
                           2.+ Jolantę, Bolesława, Mariana, Magdalenę, Stanisława Wasiółka i Józefa Nowaka

 9.30 Garzyn :  + Pelagię Klimpel (2 r.)

11.00 Drobnin : + Zofię Stróżyńską (1 r.) i Józefa Stróżyńskiego

6 Niedziela Zwykła - 12 lutego 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  13.02.2017

17.00 Garzyn :  + Mariana Kmieć (9 r.), za zm. rodziców Teresę, Jana Maćkowiak, Bronisławę, Józefa Kmieć oraz za zmarłych z rodzin Maćkowiaków, Rybakowskich, Olejnik, Musielak, Dolata i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin : + Pelagię Babską - od brata Józefa z rodziną

 

WTOREK 14.02.2017

17.00 Garzyn :  + Zenona Maćkowiaka - od rodzin Bączyków z babcią Danką

18.00 Drobnin : + Barbarę Glapiak - od matki chrzestnej i od kuzynostwa pochodzących z Kosowa

 

ŚRODA  15.02.2017

17.00 Garzyn :  + Annę Siniecką - od syna Eugeniusza z żoną

18.00 Drobnin: + Halinę Rutkowską – od rodziny Stachowskich z Łęki Wielkiej

                                           

CZWARTEK  16.02.2017

17.00 Garzyn :  + Zenona Maćkowiaka - od rodzin Borowskich, Skibickich i Staszaków z Czachorowa

18.00 Drobnin : 1. + Juliannę Dworniczak i zm. z rodziny

                           2. + Teodorę (r.) Józefa i Czesława Żabickich, Stanisławę i Józefa Jaszczaków i zm. z rodziny

 

PIĄTEK  17.02.2017

17.00 Garzyn : + Kazimierę i Jana Wróbel (r.), Władysławę i Edmunda Rozwalkę i za wszystkich zm. z rodzin oraz za + Stanisława Łuczaka (z dn.p.)

18.00 Drobnin :+ Marcina Cieślę - od rodziny Dudkiewiczów i Goławskich

SOBOTA  18.02.2017

18.00 Drobnin : 1.+ Walentego, Agnieszkę Skopińskich, Wojciecha, Helenę Kosmacińskich, Pelagię, Kazimierza Babskich, Stanisława, Janinę, Franciszka Skopińskich, Jana Bartlewskiego, ks. proboszczów naszej parafii

                             2. + Walentynę Siniecką - od sąsiadów Wojteczków, Basów, Urbaniaków i Górskich

                       

NIEDZIELA  19.02.2017

 8.00 Drobnin :  1. + Jacka Nawrockiego (6.r.) Marię i Łucjana Tobółkę

                           2. + Annę Zuzańską - od córki Jolanty z dziećmi

 9.30 Garzyn :  + Helenę (6 r.), Tadeusza Szymkowiak, zm. z rodzin Adamczaków, Szymkowiaków i Stanisława Jankowskiego

11.00 Drobnin : 1. + Mieczysława Włodarczyka - od rodzin Brzeskotów, Koniecznych i Ryczkowskich

                           2. + ks. Kan. Czesława Górznego (2 r.)