17 Niedziela Zwykła - 30 lipca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 31.07.2023    

17.00 Garzyn :     + Jadwigę (6 r.), Alojzego, Bronisława, Franciszkę, Jana Katarzyńskich, Jana Krysiaka, Barbarę, Józefa, Stanisława, Władysława  Golembków, Izę Justka, Pawła Mikołajczaka, zm. z rodzin Karolczyków, Katarzyńskich, Golembków i Maćkowiaków

18.00 Drobnin :  + Stanisławę, Ignacego, Mieczysława, Aleksandra Stachowiaków, Zofię Janowicz, Jana, Łucjana Kędzierskich, zm. z rodzin Stachowiaków, Kędzierskich, Urbaniaków i za księży pracujących w tutejszym kościele 

 

WTOREK 01.08.2023     

17.00 Garzyn :    + Zbigniewa Ptak (2 r.) i  wszystkich zmarłych z rodziny Ptaków i Lewandowskich

18.00 Drobnin :   1. + Krzysztofa Muszyńskiego oraz Tadeusza, Kazimierę Muszyńskich i zm. z rodzin Szczepaniec i Krzyśków 

                               2. + Halinę Garbacz - od rodziny Wawrzyniaków

 

ŚRODA 02.08.2023

17.00 Garzyn :    + Zbigniewa Musielaka - od rodzin Hądzlików, Kaźmierczaków, Golembków, Mertów i Skórzewskich

18.00 Drobnin :  + Helenę (r.), Stefana, Stefana Jakubiaków, Henryka Gubańskiego, Marię, Czesława Gorwów, Stanisława Gogół, zm. z rodziny Jabłońskich

 

CZWARTEK 03.08.2023

17.00 Garzyn :     + Henryka Nowaka - od rodziny Andrzejewskich z Potarzycy

18.00 Drobnin :   + Teresę Chwaliszewską - od Krystyny Kabała i rodziny Nowackich ze Śmiłowa

                                                            

PIĄTEK 04.08.2023 Piątek

17.00 Garzyn :     + Mariannę, Józefa, Antoniego, Annę Smektałów, Jana, Konstancję Wojciechowskich, Bernarda, Marię Skrzypczak, Barbarę Peljan oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie

18.00 Drobnin :   1. + Mariannę i Stefana Rutkowskich oraz zmarłych z rodziny Rutkowskich i Sadowskich

                               2. + Marię Wagner - od męża Mariana i od córki Sabiny i Sławka

                           

SOBOTA 05.08.2023 

18.00 Drobnin :   1. + Hannę Skorupka ( 14 r.) Edmunda Skorupka i zm. z rodziny

                               2. + Bognę  Wawrzyniak (8 r.) oraz o zdrowie dla Marcelka i Boże Błogosławieństwo w rodzinie

                                                                                                                             

NIEDZIELA 06.08.2023

08.00 Drobnin :   + Ignaca Kamińskiego - od brata Józefa z żoną, od rodzin Bernadków, Pomykałów, Walkowiaków i bratowej Anny

09.30 Garzyn :    + Zenona Nowickiego (r.) Leonardę, Mariana Nowickich, Aleksandrę, Zenona, Mateusza Merta, Hannę, Kazimierza Karolczak, Marię, Antoniego Skórzewskich, Władysławę, Ignacego Galon, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Stanisławę, Jana Pacholczyk, zm. ks. prob. i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin : + Jana (8 r.), Stanisławę, Franciszka Bartlewskich, Helenę, Wojciecha, Stanisławę, Stanisława, Wojciecha Kosmacińskich, Jana Rosika, za zm. księży pracujących  w naszej parafii 

 

16 Niedziela Zwykła - 23 lipca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 24.07.2023    

17.00 Garzyn :     + Edmunda Zajdel - od syna Karola z żoną i dziećmi

18.00 Drobnin : + Krystynę Katarzyńską, Marię, Wincentego Śmieszchalskich, Pelagię, Marka Katarzyńskich, Stefanię Janik, Emilię, Feliksa Nowaków, Stanisławę, Mariana Tęgich, Siostrę Dolores, Władysława Jankowiaka, Mariana Prałat oraz wszystkich zmarłych z rodziny

 

WTOREK 25.07.2023     

17.00 Garzyn :    + Zdzisławę Wilczkowiak - od rodziny Wilczkowiaków

18.00 Drobnin :  + Genowefę Grobelną i Władysława Grobelnego

 

ŚRODA 26.07.2023

17.00 Garzyn :    + Kazimierę Ptaszyńską - od rodziny Poprawskich i Piotrowskich

18.00 Drobnin :  + Stanisława Kowalskiego (12 r.), Genowefę Kowalską i za wszystkich zmarłych w rodzinie i Księży Proboszczów naszej parafii

 

CZWARTEK 27.07.2023

17.00 Garzyn :    + Pelagię (r.) Edmunda Kasińskich, zm. z rodziny Kasińskich i Mików, Ryszarda i Stanisława Żandarczuk, Stanisława, Marię, Władysława Mazur, Władysławę, Ignacego, Henryka, Marka i Halinę Galon, Leokadię, Mariana i Zenona Nowickich, Mateusza Mertę, Walentynę Kempa, Hannę i Kazimierza Karolczak, Andrzeja Kamińskiego, Hieronima Kowalczyk

18.00 Drobnin :  1. + Annę Łapawa, Annę Ptak (im.) oraz zm. z rodziny Łapawów, Ptaków, Matuszewskich i Andrzejczaków oraz dusze w czyśćcu cierpiące

                               2. + Ryszarda Ginter (6 r.), Franciszka, Stanisławę, Grzegorza Ginter, Aleksandrę Glapiak, Genowefę, Wacława, Ireneusza Szepe, Hannę Szpyrka i za wszystkich zmarłych z rodzin Szepów i Piczów

                                                            

PIĄTEK 28.07.2023

17.00 Garzyn :  + Irenę Baum (10 r.) Tadeusza, Józefa, Jadwigę, Bronisława Baum, Marię, Michała, Jana, Bolesława, Andrzeja Michałek, Marię Józefiak, Izabelę Wujczak oraz zmarłych ich rodzin

18.00 Drobnin :  + Zm. z rodzin Prałatów, Tęgich i Nalewskich 

                           

SOBOTA 29.07.2023 

18.00 Drobnin :   1. Z okazji 40 rocznicy ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

                               2. + Michała Cieślaka oraz zm. z rodzin Cieślaków i Sobasików - od rodziny Muszyńskich

                                                                                                                             

NIEDZIELA 30.07.2023

08.00 Drobnin :   + Honoratę Kasperską - od Wiesławy i Henryka Grybskich z dziećmi i wnukami

09.30 Garzyn :   + Henryka Polaszek – od brata Krzysztofa z rodziną i + Jadwigę Maćkowiak – od córki Hanny z mężem i od Krystyny Polaszek z córkami

11.00 Drobnin :  + Piotra Bugzela (34 r.) Józefę, Jana, Macieja, Ewę i Szczepana Machowiaków, Annę, Marię Cejba, ks. kan. Bolesława, Agnieszkę i Ignacego Bugzelów, Sewerynę i Tadeusza Chwaliszewskich

 

15 Niedziela Zwykła - 16 lipca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 17.07.2023    

17.00 Garzyn :    + Wacława Rzepeckiego - od chrześniaka Andrzeja z rodziną

18.00 Drobnin :  + Halinę Garbacz - od mamy Stanisławy, od rodzeństwa Krystyny i Danuty z rodziną, od dzieci Łukasza, Marka i Edyty z rodziną

 

WTOREK 18.07.2023     

18.00 Drobnin :  + Stefanię Ryczkowską (1 r.) oraz Stanisława Ryczkowskiego

18.30 Drobnin :  + Ewę Galik (6 r.), Stefanię i Jana Galik, Władysławę, Kazimierza, Jerzego, Stanisława Knapik

 

ŚRODA 19.07.2023

17.00 Garzyn :    + Henryka Nowaka - od Stefanii i Józefa Barabasz i od Józefa Dworak z rodziną

18.00 Drobnin :  + Józefa (r.) Teodorę i Czesława Żabickich, Witolda Marcinkowskiego, Stanisławę i Józefa Jaszczak, Ewę                                          i Ryszarda Gołębiowskich

 

CZWARTEK 20.07.2023

17.00 Garzyn :    + Stanisławę Krajka (16 r.) Mariannę, Sylwestra Janiszewskich i zmarłych z rodziny 

18.00 Drobnin :  + Janinę (35 r), Czesława (3 r.) Musielak, Janinę i Franciszka Dykier

                                                            

PIĄTEK 21.07.2023

17.00 Garzyn :    + Zbigniewa Musielaka - od szwagierki Czesławy i - od rodzin Olejników, Jabczyńskich, Bartkowiaków

18.00 Drobnin :  + Stanisławę, Ludwika, Michała, Krystynę, Bogdana, Bolesława Piskorz, Cecylię, Edmunda, Henryka, Marię Karolczak, Witolda Musielaka, Halinę, Czesława Pieniężnych, Mariannę Małecką oraz z podziękowaniem Matce Bożej za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

                           

SOBOTA 22.07.2023 

18.00 Drobnin :   + Stanisława Rozwalka, Apolonię, Antoniego Leciej, Stanisława Kriger, zm. z rodziny Leciej, Stróżyńskich, Rozwalka, ks. Proboszczów: Kazimierza Zacharzewskiego i Floriana Libnera

                                                                                                                             

NIEDZIELA 23.07.2023

08.00 Drobnin :  + Stanisława Czajkę – od szwagierki Marii z rodziną, Kaczmarków i Schmidtów oraz od Marcina i Nataszy Banach

09.30 Garzyn :    + Bogdana, Jerzego Hądzlik (r.), Barbarę Danielczak (r.), Helenę, Józefa Hądzlik, Józefę, Franciszka Tomczak, Franciszka Pawlickiego, Edwarda Kaźmierczak, Marka Schöpe, Karolinę Szymczak, zm. z rodzin Hądzlik, Tomczak, Naskręt, ks. Władysława Koszykowskiego i księży Proboszczów

11.00 Drobnin : + Helenę Siniecką - od córki Maryli z mężem i za + Jana Sinieckiego oraz + Mariana Grzeszkowiaka (32 r.), Mariannę, Stanisława Wyrwińskich (8 r.) i o zdrowie w rodzinie

13.00 Drobnin : Z okazji 95-urodzin Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże

14 Niedziela Zwykła - 09 lipca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 10.07.2023    

17.00 Garzyn :    + Iwonę Wilczkowiak oraz Zdzisławę Wilczkowiak - od syna Wiesława z córką Patrycją z rodziną

18.00 Drobnin :  + Zygmunta Śliwińskiego – od chrześniaka Daniela Śliwińskiego z rodziną

 

WTOREK 11.07.2023    

17.00 Garzyn :    + Franciszka Chwaliszewskiego - od syna Andrzeja z żoną

18.00 Drobnin :  + Bronisławę ( r.), Franciszka Janiszewskich, Teresę i Franciszka Kuik oraz krewnych z rodziny

 

ŚRODA 12.07.2023

17.00 Garzyn :    + Cecylię Czapeczko - od chrześniaczki Magdaleny z rodziną, od Roberta z rodziną, Dawida z Basią i od Dominika z Julią

18.00 Drobnin :  + Jana Olejnika (8 r.)

 

CZWARTEK 13.07.2023

17.00 Garzyn :    + Franciszka Pawlickiego - od szwagierki Barbary z rodziną

18.00 Drobnin :  + Feliksa Mehr (16 r.) Zofię Mehr i Krzysztofa Mehr, zmarłych  Mejerów, Mikołajczaków i Ratajczaków

                                                            

PIĄTEK 14.07.2023

17.00 Garzyn :    + Helenę Siniecką - od koła Emerytów z Garzyna

18.00 Drobnin :  Z okazji 39 r. ślubu Alicji i Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

                           

SOBOTA 15.07.2023 

16.00 Drobnin :   W intencji nowożeńców: Michalak - Polley

18.00 Drobnin :   1. + Wojtka Szymańskiego (ur.)

                               2. + Stanisława Antkowiaka - od sąsiadów z ulicy Różanej, Ogrodowej, Dworcowej i Rzemieślniczej

                                                                                                                             

NIEDZIELA 16.07.2023

08.00 Drobnin :   + Franciszka, Helenę, Dorotę Kasińskich, Stefana, Franciszka, Mariannę, Franciszka Żur, Irenę Konradowską

09.30 Garzyn :  + Stanisława (9 r ) Jana, Marię, Władysława, Bronisławę, Marka, Donatę, Sławka Kolasińskich, Bronisława, Jadwigę, Stefana, Helenę, Jadwigę, Bronisława, Stanisławę, Stanisława, Antoninę Sikorskich, Czesława Spławskiego, Bronisławę, Franciszka Jankowskich, Adelę, Adama Raburskich, Helenę, Bronisława Walczewskich, zm. z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin :   1. Za rodzinę Paszkowiaków: + Mariana, Pelagię Jerzego, Danutę, Mariana, Małgorzatę, Marię, Sławka, za Dzitków, Skrzypaków, Paszkowiaków

                               2. Z okazji 85-tych urodzin Stefanii oraz urodzin Grażyny i Jacka z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże

13 Niedziela Zwykła - 02 lipca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 03.07.2023    

17.00 Garzyn :    + Zdzisławę Wilczkowiak - od brata Ryszarda z żoną oraz Krzysztofa, Piotra, Bogdana, Renaty i Wioletty z rodzinami

18.00 Drobnin :  + Marię Nojman (im.) – od koleżanek

 

WTOREK 04.07.2023    

17.00 Garzyn :    + Władysławę i Józefa Dziedzic (r.) za wszystkich zmarłych z rodziny Dziedziców, Annę, Franciszka Bojek, Rozalię, Piotra, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Anielę, Władysława Spychałów, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Mariana Rosińskiego, Olecha Matuszaka oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie  

18.00 Drobnin :  + Stefanię Majek (9 r.), Franciszkę i Czesława Cichowlas, zmarłych w rodzinie 

 

ŚRODA 05.07.2023

17.00 Garzyn :   + Krzysztofa Maćkowiaka (3 r.), Jana Maćkowiaka, Mariannę i Stanisława Marcinkowskich, Jana Piaseckiego, Wojciecha Łącznego i za zmarłych z rodzin

18.00 Drobnin :   1. + Bruno Mehr, Józefę, Halinkę, Jadwigę, Zbisława, Stanisława Mehr, Kazimierza Skorupskiego, Benedykta Pacholskiego i zmarłych z rodziny Mehrów i Mikołajczaków

                               2. O powrót do zdrowia dla syna i brata

 

CZWARTEK 06.07.2023

17.00 Garzyn :     + Edmunda Zajdel - od córki Magdaleny z rodziną

18.00 Drobnin :   1. + Mariana Małeckiego (19 r.)

                                2. [+ Damiana Ratajczaka (r.) Czesławę, Franciszka, Jerzego, Aleksandra Prałat, Eulalię Skrzypczak, Stanisławę i Mariusza Lisieckich i zm. z rodziny

                                                            

PIĄTEK 07.07.2023  I Piątek

17.00 Garzyn :     + Helenę Siniecką - od wnuków Macieja i Łukasza

17.00 Drobnin :   Z okazji 90-tych urodzin Teresy z  podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz za + Zygmunta i zm. z rodzin Pożegowiak i Piszlewicz

18.00 Drobnin :   + Eugeniusza, Leona, Władysława Weber, Grażynę Majchrzak

                           

SOBOTA 08.07.2023 

18.00 Drobnin :   1. + Kazimierza Szymczak (r.) Władysławę, Mariusza, Krzysztofa Szymczak

                               2. + Jerzego Flaka (4 r.) i rodziców Józefa i Rozalię Flak, Stanisława i Annę Toboła i wszystkich krewnych z rodzin  

                                                                                                                             

NIEDZIELA 09.07.2023

08.00 Drobnin :   + Joannę i Władysława Michalak (r.)

09.30 Garzyn :  + Ignacego Galon (r.) Władysławę, Halinę, Henryka, Marka Galon, Stanisławę, Ignacego Karolewicz, Stefanię, Antoniego Skórzewskich, Mateusza Merta, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Leonardę, Mariana, Nowickich, Hannę, Kazimierza Karolczak, Stanisławę, Jana Pacholczyk, Walentynę, Balbinę, Jana Kempa

11.00 Drobnin :   + Krzysztofa Sinieckiego (10 r.) i zm. rodziców i rodzeństwo