Niedziela Chrztu P. - 08 stycznia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  09.01.2017

18.00 Drobnin : + Jolantę Wasiółka (4 r.), Bolesława, Magdalenę, Stanisława i Mariana Wasiółków i Józefa Nowaka

18.00 Garzyn :[+ Czesława Skorupkę (4 r.) oraz Pelagię (10 r.) i Antoniego Skorupkę zmarłych z rodziny Skorupków, Webrów, Chałupków, Spławskich, Klupsiów, Kowalczyków i Nowaków 

 

WTOREK 10.01.2017

18.00 Drobnin : + Cecylię Kamieniarz (r.) Alojzego, Krystynę Kamieniarz zm. z rodzin Kamieniarzy, Mackowiaków, Mariana Klabika i Włodzimierza Wunsz

18.00 Garzyn :  + Reginę Rybakowską (4 r.) Alojzego Rybakowskiego, Stanisława, Barbarę, Walentego Szymkowiak, Mariana Kmieć, Leszka Adamczaka oraz zmarłych z rodzin Rybakowskich i Maćkowiaków

 

ŚRODA  11.01.2017

18.00 Drobnin: + Annę i Franciszka Włodarkiewicz, Bożenę i Władysława Patelków

18.00 Garzyn :  + Mariana Klabika (6.r.) i wszystkich zm. z rodziny Pudliszewskich, Klabików i Kołodziejów

 

 CZWARTEK  12.01.2017

18.00 Drobnin : + Barbarę Glapiak - od mamy, brata Adama, brata Jerzego z rodziną

18.00 Garzyn :   + Franciszka (r.) Józefę, Agnieszkę, Franciszka Tomczak, Franciszka, Helenę, Marię, Irenę, Rocha Naskręt, Stanisławę, Jana, Jana Kaźmierczak, Jerzego Hądzlika i ks. Władysława Koszykowskiego

 

PIĄTEK  13.01.2017

18.00 Drobnin : + Jerzego Maćkowiaka (5 r.) Stanisława Machowskiego, Zygmunta Maćkowiaka

18.00 Garzyn :   + Zenona Maćkowiaka - od syna Rafała z rodziną

   

SOBOTA  14.01.2017

18.00 Drobnin : 1. + Jana Pawłowskiego (r.) Jadwigę, Jana Pawłowskich, Mariannę i Franciszka Gajewskich

                           2. + Stanisławę, Franciszka, Grzegorza Ginter, Aleksandrę Glapiaka                

 

NIEDZIELA  15.01.2017

08.00 Drobnin : 1.+ Zofię Marszałek - od pracowników i właściciela zakładu Grześkowiak
                           2. + Halinę Rutkowską – od teściów z rodziną

 9.30 Garzyn :   + Władysławę Galon (r.) Ignacego Galon, Stanisławę i Ignacego Karolewicz, Stefanię Skórzewską, Mateusza Mertę, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Jana, Balbinę, Walentynę Kempa i Jana Pacholczyka

11.00 Drobnin : 1. + Artura Tobołę - od wuja Wiesława z żoną, córki Anety z rodziną i syna Piotra z rodziną

                           2. + Zdzisława Szczepaniaka - od siostry Krystyny z rodziną

 

Nowy Rok - 01 stycznia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  02.01.2017

18.00 Drobnin : 1. + Ignacego (33r.) i Barbarę (20 r.) Pogodów, Krystynę, Alojzego Makusz oraz zmarłych z rodzin Banachów i Pogodów   

                           2. + Bronisława Rosińskiego - od kuzynów Henryka, Leszka, Mirosława Wyrwińskich z rodzinami

 

WTOREK 03.01.2017

18.00 Drobnin : 1. + Łucjan Tobółka (1 r.)
                           2. + Pelagię Babską - od siostry Jadwigi z rodziną

 

ŚRODA  04.01.2017

18.00 Drobnin: 1. + Marcina Cieślę- od koleżanek i kolegów z pracy

                             2. + Marcina Cieślę - od Prałatów z rodziną

 

CZWARTEK  05.01.2017

18.00 Drobnin : 1.+ Mieczysława Włodarczyka - od syna Marcina z rodziną

                              2.+ Walentynę Siniecką - od rodziny Michalskich z Krakowa i Waldka z rodziną

 

PIĄTEK  06.01.2017 Objawienie P.

17.00 Garzyn :   + Irenę Naskręt (r.) zm. z rodzin Naskrętów, Wawrzaków, Wawrzyniaków, Bartkowiaków, Schepe, Astachow, Józefę, Franciszka Tomczak, Franciszka Michalaka, Jerzego Hądzlika, Annę, Walentego Komisarek, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin : + Urszulę Dudkiewicz (6 r.), Kazimierza Dudkiewicza, oraz wszystkich zmarłych z rodzin Dudkiewiczów i Śmiejczaków, Czubów i Brinków

16.00 Drobnin :  Z okazji 25-lecia ślubu Grażyny i Eugeniusza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie                   

                            

SOBOTA  07.01.2017

18.00 Drobnin : 1. + Mariannę (26 r.) Franciszka i zm. z rodz. Kruków, Władysławę, Franciszka i zm. z rodziny Kasińskich, Bronisławę, Franciszka Gubańskich, Bogusława Bernadka, Tomasza Mencla, Jerzego Apostela, Elżbietę Kosmalską oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej r.

                           2. + zmarłych rodziców: Pelagię, Jana Koniecznych, Kazimierę, Weronikę, Walentego, Jana, Wacława Cierpiszów, Zofię. Henryka, Jana, Jacka Pawel, Alfredę Szymską, Jerzego Broszkiewicza                

 

NIEDZIELA  08.01.2017

08.00 Drobnin : 1.+ Siostrę Marię Augustynę Florkiewicz – od sąsiadów
                          2. + Mieczysława Włodarczyka - od rodziny Dworzyńskich

 9.30 Garzyn :   + Zenona Maćkowiaka - od córki Mirosławy z rodziną

11.00 Drobnin : [+ Czesława (r.), Władysławę Ptaszyńskich, Jana, Jadwigę, Agnieszkę, Franciszkę, Kazimierza Robaszewskich, Joannę, Stanisława Kołackich, Stanisławę Kaczmarek, Jadwigę Wawrzyniak, Irenę, Władysława Grobelnych]

 

                        

Narodzenie Pańskie - 25 grudnia 2016 roku

 

PONIEDZIAŁEK 26.12.2016 II Święto

8.00 Drobnin :      + Wojciecha, Jadwigę, Tomasza, Katarzynę Springer, Pawła Osięgłowskiego, Jana, Jana, Józefę, Walentynę Kąkolewskich, Michała, Stanisławę Krys oraz za wszystkich zmarłych z tych rodzin

9.30 Garzyn :       + Leonardę Nowicką (r.) Mariana, Zenona Nowickich, Zenona, Mateusza Merta, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, Marię Antoniego Skórzewskich, Władysławę, Ignacego Galon, Jana Pacholczyka, Pelagię Edmunda Kasińskich, zm. ks. proboszczów Eryka, Kazimierza, Floriana i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin : 1.+ Czesława Ratajskiego, Władysławę, Stanisława Ratajskich, Helenę, Józefa Alojzego Witolda Olejniczaków Barbarę Glapiak i za zmarłych z rodziny
                           2. Z podziękowaniem za ocalenie życia z wypadku i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Przemysława, Andrzeja i Ryszarda

 

WTOREK 27.12.2016

17.00 Garzyn :      + Artura Tobołę - od całej rodziny Sobótków z Ludwinowa i Gubańskich z Sułkowic     

18.00 Drobnin : 1. + Łukasza Leciejewskiego (13 r.), Kazimierza Leciejewskiego i Bronisława Kluka
                           2. + Bronisławę (r.) Kazimierza Jankowskich, Stanisławę, Adama Olejniczaków i zmarłych z rodziny

 
 

ŚRODA 28.12.2016

17.00 Garzyn :       + Józefę Tomczak - od wnuczki Beaty z rodziną

18.00 Drobnin: 1. Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Dawida z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
                                 2. + Walentynę Siniecką - od wnuka Roberta z Ulą

 

CZWARTEK 29.12.2016

17.00 Garzyn :      + Zenona Maćkowiaka - od córki Hani z rodziną

18.00 Drobnin : 1.[+ Franciszka i Józefinę Kasztelan i zm. z rodz. Kasztelanów i Piczów

                              2. + Marię Nojman – od męża z dziećmi i rodzinami

 

PIĄTEK  30.12.2016

17.00 Garzyn :      + Izabelę Justka (3 r.)

18.00 Drobnin : 1. [rez. Marszałek]

                           2. + Stefana Spławskiego - od sąsiadów z ul. Spółdzielczej i Wiejskiej

                            

SOBOTA 31.12.2016 Sylwestra

16.00 Drobnin :  1. + Mieczysława Włodarczyka - od Jana z rodziną

                            2. + Mariannę Bartkowiak - od Haliny Sołtysiak wraz z mężem Henrykiem                   

 

NIEDZIELA  01.01.2017  Nowy Rok

 9.00 Brylewo : + Zdzisława Szczepaniaka - od żony Jadwigi z synem Wojciechem i - od syna Macieja z żoną i corką

 9.30 Garzyn :   + Mariana Jankowskiego (2 r.), Andrzeja Bondia, zm. z rodziny Jankowskich, Charaziak i Bondia

11.00 Drobnin: [+ Jana Krawczyka, Ignacego i Marię Kubiak, Józefa i Marię Pietraszek oraz o zdrowie dla Franciszki

16.00 Drobnin: [+ Genowefę (24 r.) Stanisława i Stasia Ratajczaków i zm. z rodzin Ratajczaków i Lisieckich oraz Eulalię Skrzypczak]

                        

 

4 Niedziela Adwentu - 18 grudnia 2016 roku

 

PONIEDZIAŁEK 19.12.2016

17.00 Garzyn :      + Władysława Grochowego (r.) Annę, Alfonsa, Czesławę, Mariana Karolczyków i wszystkich zmarłych krewnych z rodzin

18.00 Drobnin : 1. + Jana Robaszewskiego (r.)
                           2. + Krystynę Ryczkowską - od rodziny Biernaczyków

 

WTOREK 20.12.2016

17.00 Garzyn :  + Władysława (r.) Mariannę, Erykę, Jana, Franciszka Michalaków, Antoninę, Władysława, Marię, Zenona Maćkowiaków, Henryka Ratajczaka, Bogdana Kolańczyka i zmarłych z rodziny Michalaków i Kolasińskich     

18.00 Drobnin : 1. + Stanisława Majchrzaka (22r.) i zm. z rodziny

                           2. + Józefa Nowaka (13 r.) i zmarłych z rodziny Nowaków, Hofmanów, Gwizdków, Banachów oraz zmarłych księży z naszej parafii

 

ŚRODA 21.12.2016

17.00 Garzyn :   + Józefę, Michała, Jana Kubiaków, Bronisława Ziemlińskiego, Irenę Borowiak oraz + Zofię Rzepecką – od rodzin Rozwalków, Gierczyków, Klupszów, Klichów, Zająców, Hylaków i Sinieckich

18.00 Drobnin : + Teresę, Edmunda, Tadeusza Nowaczyk oraz + Marcina Cieślę - od rodziny Nowaczyków z Krzemieniewa, Kąkolewa i Poznania

 

CZWARTEK 22.12.2016

17.00 Garzyn :   + Klarę (r.), Franciszka Olejnik, Zygmunta Olejnik, Jana Olejnik, Zofię, Józefa i Henryka Fabijańczyk, Mariana Kmieć, Teresę i Jana Maćkowiak, Antoniego i Henryka Musielak oraz za zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin : 1.+ Krzysztofa Muszyńskiego i zm. z rodziny

                              2. + Henryka Średniawę - od siostry Geni z rodziną

 

PIĄTEK  23.12.2016

17.00 Garzyn :   + Andrzeja Mrukowskiego - od szwagierek: Zofii, Zdzisławy, Wandy i Tobiasza z rodzinami

18.00 Drobnin : + Bronisława Rosińskiego - od żony i syna Tomasza z rodziną, od córki Wiesławy z mężem, dziećmi i prawnuczką, od syna Norberta z żoną i synami i od rodziny Świerzewskich z Kosowa

                            

SOBOTA 24.12.2016  Wigilia

10.00 Drobnin : + Marię Kaczmarek (10 r.) Bronisława Kaczmarka, Józefę, Stanisława Żabów, zmarłych z rodziny Kaczmarków i Żabów

22.00 Garzyn :   Pasterka - + Annę (r.), Józefa Nowakowskich, Dariusza , Ireneusza Marię Leona Mariana Mikołajczaków, Stefana Dopierała i zmarłych z rodziny Musielaków, Nowakowskich i Włodarczyków

24.00 Drobnin :  Pasterka - Za Parafian                     

 

NIEDZIELA  25.12.2016  Boże Narodzenie

 9.00 Brylewo : + Józefę (r.), Stanisława Leśniarek oraz zmarłych z rodzin Leśniarków, Przybylaków i Grobelnych

 9.30 Garzyn :   + Leona Szczerbal, Stanisławę i Józefa Koronowskich, Alojzego Wiśniewskiego, Władysława Antoniak

11.00 Drobnin: + Krystynę Ryczkowską - od rodziny Frąckowaków z Wojciechowa

                        

 

3 Niedziela Adwentu - 11 grudnia 2016 roku

 

PONIEDZIAŁEK 12.12.2016

17.00 Garzyn :   + Henryka Włodarczyka - od rodziny Andrzejewskich z Gostynia

18.00 Drobnin : 1. + Stanisławę Florkowską (12 r.), Franciszka, Mariannę, Jana, Franciszkę Florkowskich, Jana, Marię, Jana, Sylwestra, Romana Rosików, Jana, Stanisławę Józefiak, Jana Bartlewskiego i za wszystkich zmarłych z rodziny
                             2. + Wiesława Dzieciuch i zm. z rodziny

 

WTOREK 13.12.2016

17.00 Garzyn :    + Marię i Jana Rozwalka, Gerego, Mariana Buśkiewicza, Klarę Kielich, Irenę i Zdzisława Pajkert, Pelagię i Ignacego Przybylskich, Feliksa Prałata, Zbigniewa Adaszyńskiego, Wiesławę Sobkowską, Mariana Maćkowiaka, Zdzisława Bartkowiaka      

18.00 Drobnin : 1. + Teresę (r.) Franciszka Kuików, Józefę Mania, Stanisława Kosmalskiego i zmarłych z rodziny

                           2. + Krystynę Ryczkowską - od Zosi Chudej z Krobi z rodziną

 

ŚRODA 14.12.2016

17.00 Garzyn :       + Andrzeja Mrukowskiego - od Renaty i Piotra Dechników z rodziną z Pudliszek

18.00 Drobnin :  1.+ Stanisława Spychaj, rodzinę Spychaj, Szafran, Witkowskich, Ratajczaków i księży z tej parafii

                            2.+ Mieczysława Włodarczyka - od rodziny Siamów z Oporowa

 

CZWARTEK 15.12.2016

17.00 Garzyn :  + Henryka Ratajczaka (16 r.), Zenona, Antoninę, Władysława, Marię Maćkowiaków, Jadwigę, Walentego, Jana, Łucję, Zdzisława, Stanisława Ratajczaków, Genowefę, Antoniego Wawrzyniaków, zmarłych w rodzinie Maćkowiaków, Konopków, Golembków, Kasprzaków i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin : 1.+ Mariannę, Jana Szpruta, Teresę, Andrzeja Domagała, Piotra Poprawskiego oraz o zdrowie w rodzinie

                              2. + Stefana Spławskiego - od sąsiadów Matuszewskich
 

PIĄTEK  16.12.2016

17.00 Garzyn :     + Artura Tobołę - od rodzin Matuszaków, Skrzypczaków, Dziedziców i cioci Krysi

18.00 Drobnin : 1.+ Stanisława Marciniaka (26 r.) oraz za zmarłych Mariannę, Idziego Marciniaków, Katarzynę, Maksymiliana, Mariana Olejniczaków, Adama Dolacińskiego, Jana Majchrowicza i wszystkich krewnych zmarłych z rodziny
                             2.+ Walentynę Siniecką - od wnuka Michała z żoną i dziećmi

 

SOBOTA 17.12.2016

16.30 Brylewo :    + Pelagię i Zygmunta Maciejczyk i zm. z rodziny Maciejczyków i Sinieckich

18.00 Drobnin : 1.+ rodziców: Jana, Łucję Weberów, Anastazję, Franciszka Sorbickich oraz za zmarłych z rodziny Weberów i Przybylskich i Władysława Raburskiego - od chrześnicy Hani z rodzicami i rodzeństwem

                             2.+ Pelagię Babską - od siostry Janiny z rodziną oraz od rodzin Musielaków i Brodziaków

 

NIEDZIELA  18.12.2016

 8.00 Drobnin : 1. + Stanisława Ryczkowskiego (24 r.)

                          2. + Henryka Średniawę - od brata Krzysztofa

 9.30 Garzyn : + Jana Pacholczyka (r.) Annę Pacholczyk, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Władysławę, Ignacego Galon, Mateusza Mertę, Kazimierza Szymczaka

11.00 Drobnin: 1.+ Czesława Cichowlas (22r.) Franciszkę Cichowlas, Stefanię Majek, zmarłych w rodzinie i Księży Proboszczów

                          2.+ Marcina Cieślę - od ojca chrzestnego z rodziną