4 Niedziela Wielkanocna - 30 kwietnia 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 01.05.2023     

17.00 Garzyn :    + Mariannę Skorupka (14 r.), Jana, Krystynę Skorupka, Stefanię, Franciszka Lesterów, Dominika Dopierałę, zm. z rodziny Skorupków, Wozignoji oraz księży Proboszczów

18.00 Drobnin :   + Stanisława Kostrzewskiego i Władysława Kaźmierczaka

 

WTOREK 02.05.2023 

17.00 Garzyn :     + Henryka Nowaka - od Cecylii i Czesława Dworak z rodziną i od Stanisławy i Bolesława Wiatr

18.00 Drobnin :   + Zygmunta Pietraszewskiego (im.) i za zmarłych z rodziny

           

ŚRODA 03.05.2023  Królowej Polski

08.00 Drobnin :    + Artura Nowaka (2 r.)

09.30 Garzyn :   + Jana Wróbla, Stanisława i Stefanię Kuczyńskich, Jana i Kazimierę Wróbel i zm. z rodziny oraz + Andrzeja Mrukowskiego (7 r.), Mariannę i Alfonsa  Krakowskich i Andrzeja Fiszera

11.00 Drobnin :    + Stanisława Antkowiaka - od żony 

                              

CZWARTEK 04.05.2023   

17.00 Garzyn :    + Jadwigę, Józefa Apolinarskich, Helenę, Feliksa, Stanisława Parzy, Marię Kowalską, Jerzego Wegnera, Pelagię, Józefa Klimpel oraz zmarłych z rodziny 

18.00 Drobnin :  + Franciszka (19 r.), Władysławę, Annę (44 r.) Andrzeja (93 r.) Weberów, Rozalię, Stanisława Kochman, Zenona Andrzejczaka, Kazimierza Rozwalkę, zm. krewnych, zm. ks. proboszczów oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny

                               

PIĄTEK 05.05.2023 

19.00 Garzyn :     + Helenę i Ludwika Tobółka

18.00 Drobnin :   Z okazji Pierwszych Urodzin Antoniny błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, nieustannej opieki Matki Najświętszej oraz obfitych darów Ducha Świętego

 

SOBOTA 06.05.2023     

15.00 Drobnin :    W intencji nowożeńców: Witkiewicz - Szymańska

18.00 Drobnin :    + Irenę, Zdzisława Pajkert, Stefana, Mariannę Gierczyk, Wojciecha Szmechtyg i zm. z rodziny Pajkert i Prałat i wszystkich zmarłych z rodziny

                                           

NIEDZIELA 07.05.2023

08.00 Drobnin :    + Pelagię, Józefa Andrzejewskich, Antoninę, Stanisława Domagałów zm. rodzeństwo, dziadków i ks. proboszczów

09.30 Garzyn :      + Leokadię Kołodziej (10 r.) Macieja, Jerzego, Zbigniewa Kołodziej, Helenę, Mariana Klabik, Krystynę Sułkowską

11.00 Drobnin :    + Grzegorza Markowskiego - od firmy „EKUS” i „DEBON”