12 Niedziela Zwykła - 25 czerwca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 26.06.2023    

17.00 Garzyn :   + Jana, Pelagię, Józefa, Władysława, Tadeusza Malesińskich, Władysławę, Edmunda Zygner, Jana Nawrot, Stefanię, Jana Mikołajczak, Sławka, Bronisława Baryga, Gabrielę Michałowską za zm. z rodzin Malesińskich, Patelków, Zygnerów i Janiszewskich

18.00 Drobnin :    + Teresę (r.), Franciszka Kołodziej, zmarłych z rodzin Kołodziejów i Janiszewskich oraz Pelagię i Stanisława Żurek 

 

WTOREK 27.06.2023    

17.00 Garzyn :      + Zygmunta Sinieckiego (12 r.), Annę, Katarzynę, Marcina Sinieckich, Pelagię, Jana i Kazimierza Zając, Stanisława Klicha i zmarłych z rodzin

18.00 Drobnin :   Z okazji rocznicy ślubu Marii i Wojciecha z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie]

 

ŚRODA 28.06.2023

17.00 Garzyn :   + Marka (r.) Wiktorię, Stanisława Schöpe, Danutę, Włodzimierza Astachow, Irenę, Stefana Naskręt, Jerzego Kulawik, Edwarda Kaźmierczak, Bogdana Hądzlik, zm. z rodzin Schöpe, Bartkowiak, Naskręt, Wawrzyniak, Wawrzak, Tomczak, zm. księży z naszej parafii

18.00 Drobnin :    + Władysława Jędrzejczaka (im.) i zmarłych z rodziny Teodorę Vonrath, Michalinę, Jana Picz, Jadwigę, Franciszka Chwaliszewskich, Krystynę, Antoniego Ryczkowskich oraz + Jolantę Sztruczak – od cioci Marty oraz kuzynostwa Tadeusza, Moniki, Marioli z rodzinami

 

CZWARTEK 29.06.2023

17.00 Garzyn :     + Henryka Chwaliszewskiego - od bratowej Leokadii Chwaliszewskiej z rodziną

18.00 Drobnin : 1. [+ Alojzego Olejniczaka, Helenę, Józefa Olejniczaków, Marię, Stanisława Ratajów, Marię, Henryka, Piotra Andrzejewskich, Czesława Ratajskiego i Andrzeja Wąchalskiego]

                                2. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę

                                                            

PIĄTEK 30.06.2023

17.00 Garzyn :    Z okazji rocznicy ślubu Agnieszki i Tomasza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

18.00 Drobnin :   + Przemka (r.) Helenę, Waleriana Świętek, Leona Gurgę i zm. krewnych z rodziny

                               

SOBOTA 01.07.2023 

15.00 Garzyn :   Z okazji 50-rocznicy ślubu Teresy i Władysława z podziękowaniem za wszelkie łaski oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na kolejne lata dla całej rodziny

18.00 Drobnin :   1. + Łucję, Jana Weberów, Anastazję, Franciszka Sorbickich

                        [2. + Kazimierza, Franciszkę, Zofię, Anastazję, Stanisława Szkudlarków, Kazimierę, Józefa, Teresę, Władysława Tatuszków, zm. z rodzin Modrzyńskich, Dudzińskich, Jędrzejczaków

                                                                                                                             

NIEDZIELA 02.07.2023

08.00 Drobnin :   + Pawła Hylaka, Jadwigę i Stefana Hylak, Wiktorię i Jana Wawrzyniak, Mariannę i Franciszka Wawrzyniak i zm. z rodziny

09.30 Garzyn :    + Andrzeja (4 r.) Cecylię Czapeczko oraz za zmarłych z rodzin Nowaków, Dworaków, Czapeczko, Mików i Henryka Markowskiego

11.00 Drobnin :   + Praksedę i Stanisława Otto, Krystynę i Antoniego Ryczkowskich i zm. z rodziny

11 Niedziela Zwykła - 18 czerwca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 19.06.2023    

17.00 Garzyn :     + Magdalenę, Józefa, Helenę i Ludwika Tobółka, Marię, Stanisława Adamczak, Cecylię, Antoniego Matuszewskich

15.00 Drobnin :   Z okazji 60 rocznicy ukończenia Szkoły Podstawowej

18.00 Drobnin :   1. + Franciszka, Zdzisławę Biderman, Mariannę, Czesława Kaczmarków, Pawła Hylaka

                               2. + Teresę Chwaliszewską - od kuzynki Czesławy i Sylwii Sikorskiej z rodziną

 

WTOREK 20.06.2023    

17.00 Garzyn :   + Zbigniewa Musielaka - od szwagierki Małgorzaty z mężem, od Alberta z żoną i dziećmi i od Kingi z mężem i dziećmi

18.00 Drobnin :   + Franciszkę Kuik (1 r.)

 

ŚRODA 21.06.2023

17.00 Garzyn :     + Jana Biernaczyka (2 r.) i zm. z rodz. Biernaczyków i Kędziów

18.00 Drobnin :   + Henryka Bartkowiaka – od brata z żoną i synem + Irenę Wilczyńską – od chrześniaka z żoną i synem

           

CZWARTEK 22.06.2023

17.00 Garzyn :    + Mariana (9 r.) Bronisława, Mariannę, Stanisława Rosińskich, Anielę, Władysława Spychała, Pelagię, Antoniego Szymańskich, za wszystkich zm. z rodziny Dziedziców, Spychałów, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka, Teresę i Władysława Stachowskich oraz + Marię, Stanisława Puchacz, Mariannę, Mariana, Henryka Ciesielczyk i zmarłych z rodziny i dusze w cz.c.

18.00 Drobnin :   1. + Bronisława Walczewskiego - od syna Dariusza z żoną

                               2. + Stanisława Antkowiaka - od siostry Ewy z rodziną

19.00 Drobnin :   Zakończenie roku szkolnego dla kl. VIII

                                                            

PIĄTEK 23.06.2023

08.00 Drobnin :   Zakończenie roku szkolnego dla klas I – VII

17.00 Garzyn :     + Jana Krysiaka, Alojzego, Jadwigę Katarzyńskich i zm. z rodziny

18.00 Drobnin :   1. + Franciszka, Pelagię Chudzińskich (r.), Aleksandra Dudziaka, Stanisława Szeląga, zm. z rodzin Chudzińskich, Kaczmarków i Serwatków

                               2. + Edwarda Żaba, Bogumiłę Żaba, Tadeusza Pudliszewskiego, Jerzego Glapiaka oraz z podziękowaniem za odebrane łaski

                               

SOBOTA 24.06.2023 

18.00 Drobnin :   1. + Stefana i Anastazję Ryczkowskich

                               2. + Kazimierę Ptaszyńską - od syna Wiesława z rodziną

                                                                                                

NIEDZIELA 25.06.2023

08.00 Drobnin :    1. [+ Zofię, Władysławę, Wawrzyna Marszałek, Konstancję, Michała i Czesława Biernaczyk, Zofię i Józefa Stelmaszyk]

                                2. + Bolesławę, Stanisława Tomkowiak oraz za wszystkich zmarłych z rodziny

09.30 Garzyn :     + Stanisława Klupsia – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną

11.00 Drobnin :   1. + Helenę, Jana Smędzik, Władysławę, Franciszka Dzikowskich, Teresę i Jana Ciesielskich, Mariana Rosińskiego i Wiesława Smędzik

                                2. + Pawła Szankowskiego (im.), Anielę i Sebastiana Bartman

10 Niedziela Zwykła - 11 czerwca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 12.06.2023    

17.00 Garzyn :     + Henryka Nowaka - od rodziny Walorskich z Śląskowa i od Marii Staśkiewicz z synami z Jutrosina

18.00 Drobnin :   1. + Stanisławę i Stanisława Gierów, Stanisława Paizerta, zm. z rodziny Gierów, Paizertów i Jana Kuika

                               2. + Janinę Szkudlarek - od sąsiadów z bloku nr 47 od rodziny: Jankowskich, Olejniczaków i Markowskich

 

WTOREK 13.06.2023    

17.00 Garzyn :     + Franciszka Pawlickiego - od Tomka i Julity z rodziną

18.00 Drobnin :   1. Z okazji urodzin Neli i Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże

                               2. + Honoratę Kasperską - od wszystkich mieszkańców ulicy Świerkowej

 

ŚRODA 14.06.2023

17.00 Garzyn :     + Wacława Rzepeckiego - od szwagierki Czesławy z rodziną

18.00 Drobnin :   1. + Różę Grochowską (8 r.) Stanisławę, Leona Grochowskich, Leokadię, Stanisława Cichych i wszystkich zmarłych z rodziny

                               2. Do Najśw. Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o deszcz, o szczęśliwe żniwa z zachowaniem od gradobicia i Błogosławieństwo Boże dla wioski Zbytki

           

CZWARTEK 15.06.2023

17.00 Garzyn :    + Władysława, Mariannę Hendrysiak (r.), Franciszka, Mariannę, Roberta, Marka, Stanisława Dudkowiak, dziadków Galonów i Hendrysiaków, Krystynę, Olgierda Romejko, Macieja Kucharskiego i zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin :  1. + Stanisława Jankowskiego (r.), rodzinę Jankowskich, Starostów, Kazimierza, Teresę Berger, Jerzego Wieruckiego oraz zm. ks. proboszczów

                              2. Do Najśw. Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o deszcz, o szczęśliwe żniwa i Błogosławieństwo Boże dla rolników z wioski Drobnin.

                               

PIĄTEK 16.06.2023 N.Serca PJ

10.00 Garzyn :     + Piotra Stróżyka – z okazji odsłonięcia tablicy pamiątkowej w Garzynie

17.00 Garzyn :     + Zygmunta Olejnik (r.) Klarę, Franciszka, Jana Olejnik, Zofię, Józefa, Henryka, Antoniego Fabijańczyk, Zbigniewa Musielak, Mariana Kmieć, Teresę, Jana Maćkowiak, Janinę, Antoniego i Henryka Musielak

18.00 Drobnin :  1. + Alojzego Kamieniarz (r.) Krystynę (r.) Cecylię Kamieniarz, Helenę, Mariana Klabik, Włodzimierza i Alinę Wunsz zm. z rodzin i o błog. Boże w rodzinie

                                2. + Romana Szczepaniaka - od żony z synem

                               

SOBOTA 17.06.2023 

16.00 Drobnin :   Z okazji 40 rocznicy ślubu z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

18.00 Drobnin :   1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej podziękowanie za odebrane łaski zdrowia oraz prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Bożej dla całej rodziny

                                2. + Katarzynę, Franciszka Michalskich, Kazimierę i Stanisława Stiller i zm. w rodzinie

                                                                                                

NIEDZIELA 18.06.2023

08.00 Drobnin :   + Urszulę i Antoniego Sikorskich i zmarłych z rodziny

09.30 Garzyn :  + Magdalenę Kramarczyk (25 r.), Andrzeja, Leona, Helenę, Władysława Szulc, Bronisława i Franciszkę Kluk, Łukasza, Kazimierza Leciejewskich, Danielę i Andrzeja Kramarczyka

11.30 Drobnin :   Suma odpustowa  -  Z a   P a r a f i a n

Trójcy Świętej - 04 czerwca 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 05.06.2023    

17.00 Garzyn :     + Zdzisławę Wilczkowiak - od córki z mężem, wnukami i prawnukami

18.00 Drobnin :   Z okazji 40-tej rocznicy ślubu Marii i Andrzeja z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

 

WTOREK 06.06.2023    

17.00 Garzyn :    + Paweł Lichy (6 r.)

18.00 Drobnin :  1. + Janinę Okrent (3 r.), Józefa Majchrzak, Helenę, Mariana Klabik, Marię Okręt, Łucję, Władysława Antoniak

                              2. + Ignaca Kamińskiego - od szwagierki Wiktorii z rodziną

           

ŚRODA 07.06.2023

17.00 Garzyn :     + Bronisława Walczewskiego - od Anieli Kolasińskiej i rodziny Raburskich

18.00 Drobnin : 1. + Władysława, Zofię, Władysława, Antoniego, Kazimierza Smektałów, Stefanię, Edmunda Kamieńskich, Stanisława, Janinę, Krzysztofa, Wiesławę Rzepeckich

                                2. + Stanisławę Wiśniewicz - od Kasi i od Marka

                            

CZWARTEK 08.06.2023 Boże Ciało  

08.00 Drobnin :   O Boże błogosławieństwo i dary ducha Świętego dla ks. Stanisława

09.30 Garzyn :     + Edmunda Zajdel - od żony Gabrieli

11.00 Drobnin :   1. + Stanisława Markowskiego (r.) i zm. z rodzin Markowskich i Krajewskich

                                2. + Genowefę Szepe (3 r.) Wacława, Ireneusza Szepe, Hannę Szpyrkę

                               

PIĄTEK 09.06.2023

17.00 Garzyn :     + Marię-Jolantę Struczak - od siostry Bernadety z rodziną i od chrześniaka Damiana z rodziną

18.00 Drobnin :   1. + Teodorę Szlachetka (5 r.) Franciszka Szlachetka, Stanisławę i Jana Błaszyk, Antoninę, Wawrzyna Szlachetka, Józefa Świtalskiego oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

                               2. + Stanisława Antkowiaka - od dzieci: Mateusza, Sławka, Adama i Marianny wraz z rodzinami

 

SOBOTA 10.06.2023 

18.00 Drobnin : 1. Z okazji 18-tych urodzin Borysa z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej

                               2. + Kazimierza Szczench (5 r.), Teresę Szczench (3 r.), Mateusza Szczench, wszystkich zmarłych z rodziny Szczenchów, Dawidów, Leciejewskich, Woźniców, Kaczmarków, Ryczkowskich, Fogtów

                                                                      

NIEDZIELA 11.06.2023

08.00 Drobnin : + Michała, Jadwigę, Henryka, Zofię, Iwonę, Stanisława, Kazimierza Jankowskich, Franciszkę, Stanisława, Jana Drobinskich i za wszystkich zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny

09.30 Garzyn :   + Bolesławę, Stanisława, Wacława Mróz, Leokadię, Czesława Mikołajczak, Jacka, Sabinę, Alojzego Olejnik, Lidkę Włodarczak i za zmarłych z rodzin oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie 

11.00 Drobnin :  1. + Mariannę (r.) Edmunda, Jana, Ryszarda, Annę, Małgorzatę, Tomasza Bartkowiaków, Jadwigę, Ignacego, Plewka i zm. z rodziny

                              2. Z okazji 1 rocznicy urodzin Julki o zdrowie i błog. Boże na dalsze lata

Zesłanie Ducha Św. - 28 maja 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 29.05.2023    

17.00 Garzyn :     + Zbigniewa Musielaka - od żony Marii

18.00 Drobnin :   + Zofię i Franciszka Musielak, Andrzeja Raith, zm. z rodziny Musielaków i Tęgich

19.00 Drobnin :   + Mieczysława, Stanisławę, Józefa Andrzejczak, Marię, Edmunda, Kazimierę Polaszyk za zmarłych z rodziny Andrzejczak

 

WTOREK 30.05.2023    

17.00 Garzyn :     + Helenę Siniecką - od córki Joli z mężem i od syna Andrzeja

18.00 Drobnin :   + Feliksa Łabenda (r.) i zm. z rodziny Łabendy i Mików

19.00 Drobnin :   + Teresę Chwaliszewską - od sąsiadów z Kociug z Bloku 19a

 

          

ŚRODA 31.05.2023

18.00 Drobnin : + Marię (12 r.), Władysławę i Czesława Adamczyk, Stanisławę i Stanisława i Ewę Michalak, Władysławę i Antoniego Sajdok, Edwarda Adamczyka, Mariana Sucholińskiego, Szczepana Jakubowskiego (r.) Marię i Józefa Pietraszek oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

19.00 Drobnin :   + Władysława Śmigielskiego (r.) Jolantę Nowak, rodziców Kamieńskich i rodzinę Stefaniaków

                            

CZWARTEK 01.06.2023   

17.00 Garzyn :  + Roberta Jener (4 r.) – od rodziców i brata Piotra, oraz zmarłych z rodziny Jener, Jana, Czesławę, Mariana i Władysławę Maćkowską

18.00 Drobnin : + Irenę, Władysławę, Franciszka Szymczak, Zbigniewa Tórz, Stanisława Wozińskiego, Stanisławę, Franciszkę, Józefa Praczyk

                               

PIĄTEK 02.06.2023

17.00 Garzyn :   + Anielę Spychała i Irenę Witczak (8 r.), Władysława Spychała, Stanisława. Leszka Witczaków, rodzinę Spychałów i Dziedziców, Mariana Rosińskiego, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka i za zm. proboszczów naszej parafii

18.00 Drobnin :  1. + Władysławę Spychała, Stanisława Spychałę, Edwarda, Krystynę, Bernadetę, Marcina Spychałów, Katarzynę Perdon, Konrada Dudkę, Ludwika, Mariana i Mariannę Lisiaków oraz Wojciecha Pacholczyka – od rodzin Lisiaków i Dudka

                               2. + Mateusza Mazur ( 1 r.)

 

SOBOTA 03.06.2023 

18.00 Drobnin :   1. + Ireneusza Marciniaka, Stanisława, Henryka, Rafała Gluma, Krystynę, Stanisława Dwornik za rodziców i dziadków

                               2. + Stanisława Duda (17 r.), Stanisława Kuśnierka (31 r.), Wiktorię Szkudlarczyk (37 r.), Czesława Szkudlarczyka (40 r.), Helenę Duda (8 r.)

                                                                      

NIEDZIELA 04.06.2023

08.00 Drobnin :  + Mieczysława Włodarczyk (7 r.), Władysławę, Józefa Włodarczyk, Annę, Stanisława Ratajczak, Stanisławę, Henryka Wiśniewicz, za zmarłych z rodzin Ratajczaków, Wąsiaków i Włodarczyków oraz o błogosławieństwo dla rodziny 

09.30 Garzyn :      + Sabinę Kubiak (2 r.)

11.00 Drobnin :  + Teresę Juskowiak (19 r.) Kazimierza Juskowiaka, Mieczysława Nowaka, Mateusza Mazur oraz z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie