12 Niedziela Zwykła - 24 czerwca 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  25.06.2018

17.00 Garzyn : + Jana, Władysława, Józefa, Pelagię Malesińskich, Edmunda, Władysławę Zygner, Jana Nawrot, Stefanię Mikołajczak, Sławka, Bronisława Baryga, Gabrielę Michałowską oraz zmarłych z rodzin Malesińskich Zygnerów Janiszewskich i Patelków

18.00 Drobnin : + Alojzego, Helenę, Józefa, Witolda Olejniczak, Czesława Ratajskiego, Marię i Stanisława Rataj, Andrzeja, Helenę i Antoniego Wąchalskich i zm. z rodziny

18.30 Drobnin : + Zofię Marszałek (2 r.) Władysławę i Wawrzyna Marszałek, Konstancje i Michała Biernaczyk i zm. ks. prob.

 

WTOREK 26.06.2018

17.00 Garzyn :  + Zygmunta Sinieckiego (7 r.), Annę Siniecką, Katarzynę, Marcina Sinieckich, Pelagię, Jana i Kazimierza Zając, Stanisława Klicha

18.00 Drobnin:  1. + Jana Rosika (im.) – od córki Agnieszki z rodziną
                             2. + Mariana Jędro - od kuzyna Mirosława Jędro z rodzina z Siemowa
           

ŚRODA 27.06.2018

17.00 Garzyn :    Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Wiktorii o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu

18.00 Drobnin :  1.+ Władysława Jędrzejczaka (im.) oraz za wszystkich zm. z rodzin Jędrzejczaków i Piczów, Teodorę i Stanisława Vonrath, Jadwigę Chwaliszewską i Krystynę Ryczkowską
                               2.+ Leona Cugier - od siostrzenicy Beaty ze Zbyszkiem i synami

CZWARTEK 28.06.2018

17.00 Garzyn :    + Stanisławę Kurpisz - od córki Danuty z mężem Janem oraz dziećmi: Pawłem, Patrykiem, Józefem i Jakubem

18.00 Drobnin :  1. + Teresę Kołodziej (r.), Pelagię i Stanisława Żurek oraz zmarłych z rodzin Janiszewskich i Kołodziejów
                              2. Z okazji 95-tej rocznicy urodzin Anny o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 PIĄTEK 29.06.2018

11.00 Drobnin :   + Franciszkę Krawczyk - od rodziny Kamińskich

17.00 Garzyn :     + Jana Danielczaka – od rodzin Hądzlik, Kaźmierczak, Komisarek

18.00 Drobnin : 1. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę oraz za zmarłych z rodzin Śliwińskich i Dudkowiaków
                                2. [+ Eugeniusza Weber, Leona Webera, Grażynę Majchrzak i Stanisława Brodziaka]

SOBOTA 30.06.2018

14.00 Drobnin :  W intencji nowożeńców: Patelka – Fiszer

15.00 Drobnin :  W intencji nowożeńców: Szablewska – Katarzyński

18.00 Drobnin :  Z okazji 18-tej rocznicy małżeństwa Agnieszki i Tomasza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
                                                                                                                                                              

NIEDZIELA  01.07.2018

 8.00 Drobnin:    1. + Grzegorza Kasztelana – od żony
                              2. + Waleriana Marciniaka - od żony z synem  

 9.30 Garzyn :     + Teresę Konieczną – od rodzin Cabańskich z Miłosławia

11.00 Drobnin :  + Kazimierę, Seweryna Wujców i Ryszarda Dymarczyka

11 Niedziela Zwykła - 17 czerwca 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  18.06.2018

17.00 Garzyn :      + Janinę Musielak - od rodziny Repaków z Ponieca

18.00 Drobnin :   1. + Jacka Muszyńskiego (5 r.) Czesławę, Jana Stachowiak i za rodziców
                             2. Z okazji 35-lecia Krystyny i Marka z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie

WTOREK 19.06.2018

17.00 Garzyn :     + Halinę Stachowiak - od chrześnicy Natalii z rodziną

18.00 Drobnin:   1. + Franciszka i Zdzisławę Biderman, Marianne i Czesława Kaczmarków
                              2. + Stanisława Wojtyniak (13 r.) oraz Helenę, Stanisławę, Józefa Wojtyniaków, Stefanię i Franciszka Andrzejczak i zm. z rodzin Wojtyniaków i Szułczyńskich
           

ŚRODA 20.06.2018

17.00 Garzyn :    + Edwarda Żabę - od rodzin Kaczmarków z Garzyna i Oporówka

18.00 Drobnin :  1. + Alojzego, Krystynę, (r.) Cecylię Kamieniarz, zm. z rodzin Maćkowiaków, Kamieniarzy, Rotkiewiczów, Mariana Klabika i Włodzimierza Wunsz
                               2. + Bronisława Dworzyńskiego (1 r.)

 

CZWARTEK 21.06.2018

17.00 Garzyn :    + Hieronima Kochanka - od Firmy Charter-Agromasz

17.00 Drobnin :   Msza św. dziękczynna dla Gimnazjum

18.00 Drobnin :  Do Serca Jezusowego i Matki Bożej, podziękowanie za odebrane łaski zdrowia, oraz prośba o dalsza opiekę Matki Bożej i Serca Jezusa dla całej rodziny 

 

PIĄTEK 22.06.2018

 7.30 Garzyn :     Msza św. dziękczynna dla szkoły Podstawowej z Garzyna

 8.00 Drobnin :   Msza św. dziękczynna dla szkoły Podstawowej z Drobnina

15.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Niedzielska – Chojnacki

17.00 Garzyn :   + Mariana (4 r.) Bronisława, Mariannę, Stanisława Rosińskich, Anielę, Władysława, Helenę, Zdzisława, Katarzynę, Jana Spychała, Jadwigę, Walentego, Władysławę, Władysława, Józefa, Helenę, Justynę, Kazimierza, Annę, Franciszka Dziedzic, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka, Marię, Tadeusza Wyrwińskich i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin : + Przemka Świętek (r.), Waleriana i Helenę Świętek, Leona Gurgę i zm. z rodziny 

 

SOBOTA 23.06.2018

17.00 Drobnin :  Z okazji jubileuszu 50-lecia ślubu Danuty i Andrzeja z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną

18.00 Drobnin : 1. + Franciszka (r.) Pelagię Chudzińskich, Aleksandra Dudziaka i zm. z rodzin Chudzińskich, Kaczmarków i Serwatków
                           2. + Władyslawa Raburskiego (2 r.) i Władysława Weber (r.) oraz Janinę Janke i zmarłych z rodzin Raburskich, Webrów i Płócieniczakow
                                                                                                                                                              

NIEDZIELA  24.06.2018

 8.00 Drobnin:     1. + Bolesławę i Stanisława Tomkowiak (16 r.) i zm. z rodziny
                               2. + Edwarda Żabę od kuzynki Heleny Supergan z córką, synem i synową

 9.30 Garzyn :  + Alojzego Katarzyńskiego (16 r.) Jadwigę, Bronisława, Franciszkę, Jana Katarzyńskich, Barbarę, Józefa, Stanisława, Władysława Golembków, Izę Justka, Pawła Mikołajczaka, zm. z rodziny Karolczyków, Katarzyńskich, Golembków i Maćkowiaków oraz + Jana Krysiaka – od żony z córka Wiesławą i syna Stanisława z rodziną

11.00 Drobnin :  1. + Helenę i Jana Smędzik, Władysława i Franciszka Dzikowskich, Jana Ciesielskiego i Mariana Rosińskiego i zm. z rodziny
                               2. + Za Floriana Szyrmer, Edwarda Minkus i zm. z rodzin

10 Niedziela Zwykła - 10 czerwca 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  11.06.2018

17.00 Garzyn :    Z okazji 1-szej rocznicy urodzin Vanessy z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej i jej rodziców

18.00 Drobnin :  1. + Mariannę Bartkowiak (2 r.), Edmunda, Jana, Ryszarda, Annę, Małgorzatę, Tomasza Bartkowiaków
                              2. + Krzysztofa Średniawę - od siostry Broni z rodziną

WTOREK 12.06.2018

17.00 Garzyn :     + Teresę Konieczną - od wnuków Romana i Piotra i synowej Krystyny

18.00 Drobnin:   1. + Stanisławę i Stanisława Giera i zmarłych z rodzin
                              2. + Mariana Jędro - od córki Alicji z Piotrem i Marysią
           

ŚRODA 13.06.2018

17.00 Garzyn :    + Stanisławę Michalak - od Izy, Tomka i Natalii

18.00 Drobnin :  + Magdalenę Kramarczyk (20 r.) oraz z okazji 18-tej rocznicy urodzin Jakuba z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo w dorosłym życiu

 

CZWARTEK 14.06.2018

17.00 Garzyn :   + Zygmunta Olejnik (3 r.)

18.00 Drobnin : + Agnieszkę (r.) Antoniego Ratajczaków, Waleriana, Stanisławę, Szczepana Marciniaków i zmarłych z rodziny

 

PIĄTEK 15.06.2018

15.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Biderman – Hylak

16.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Michalska – Prajs

17.00 Garzyn : + Władysława Hendrysiaka (8 r.), Mariannę, Stanisława, Marię Hendrysiak, Tomasza, Mariannę Galon, Piotra Rzeźnika, Franciszka, Mariannę, Roberta, marka, Stanisława Dudkowiak, Krystynę, Olgierda Romejko, Henryka Borowiak 

18.00 Drobnin : + Stanisława Jankowskiego (r.) rodzinę Jankowskich, Starostów, zmarłych krewnych oraz księży proboszczów

 

SOBOTA 16.06.2018

17.00 Drobnin : Z okazji 10-tej rocznicy ślubu Marty i Michała z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie

18.00  Drobnin : 1. + Jana Chudzińskiego (r.) Stanisławę, Katarzynę, Antoniego, Andrzeja Chudzińskich, Helenę, Marię, Feliksa Wolnych, Czesławę Niedzielską, Franciszka Słomińskiego i za zmarłych w rodzinie
                         2. + Tadeusza Skorupkę - od szwagierki Geni z rodzinami Kowalskich z Krzemieniewa i Ziemnic oraz rodziny Szarlettów, i od siostry Haliny z rodziną i dziećmi
                                                                                                                                                                        

NIEDZIELA  17.06.2018

 8.00 Drobnin:     1. [+ Stefana i Anastazję Ryczkowskich]
                               2. + Stefanię Wojtkowiak - od chrześniaka Henryka z rodziną, - od Bronisławy i Stanisława Kaczmarek z rodziną i od Eli Banaszak z rodziną

 9.30 Garzyn :   + Walentynę, Jana Majchrzaków, Franciszkę, Jana Niedzielskich, Edwarda Rzepeckiego. Marcina Cieślę, Mariannę Kapuścińską, Irenę Ruda, zm. z rodzin Niedzielskich, Rzepeckich, Majchrzaków, Kolanów oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i Boże Błogosławieństwo

11.00 Drobnin : 1. + Ireneusza Marciniaka, Stanisława, Henryka, Rafała Gluma, Krystynę, Stanisława Dwornik, Jadwigę Grzegorzewską, Wiesława Jankowiak oraz + Jana Jankowiaka – od wnuka Rafała z rodziną
                                 2. + Czesławę Balcerzak - od rodziny Przybyszewskich, Chudych i Nowaków

9 Niedziela Zwykła - 03 czerwca 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  04.06.2018

17.00 Garzyn :  + Anielę Spychała i Irenę Witczak (r.) Władysława Spychała, Stanisława Witczak, Mariana Rosińskiego, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka oraz zmarłych z rodziny Dziedziców, Spychałów i Witczaków i + Władysława Stachowskiego (3 r.) i zm. z rodziny  

18.00 Drobnin : + Mieczysława Włodarczyka (2 r.), Władysławę, Józefa Włodarczyk, Annę i Stanisława Ratajczak oraz za zm. z rodzin Włodarczyków, Ratajczaków i Wąsiaków oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny

 

WTOREK 05.06.2018

17.00 Garzyn :    + Mariannę Hendrysiak (1 r.)

18.00 Drobnin: Z okazji 35-tej rocznicy ślubu Marii i Andrzeja z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie
                       

ŚRODA 06.06.2018

17.00 Garzyn :    + Stanisławę Kurpisz - od córki Mirosławy z wnuczką Joanną

18.00 Drobnin :  1. Najśw. Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o szczęśliwe żniwa z zachowaniem od gradobicia i Błogosławieństwo Boże dla wioski Zbytki
                               2. + Andrzeja Chudzińskiego - od rodziny Józefiaków z Leszna, Teodozewa i Łęki Małej

CZWARTEK 07.06.2018

18.00 Drobnin : 1. + Władysława Smektałę, Zofię, Władysława, Antoniego Smektałów, Janinę, Stanisława i Krzysztofa Rzepeckich
                             2. + Stanisława Klich - od rodziny Skorupków z Mierzejewa i Gurgów z Krzemieniewa 
                                                                          

PIĄTEK 08.06.2018

17.00 Garzyn :      + Pawła Lichego (1 r.)

18.00 Drobnin :  1. + Stanisława, Władysławę, Krystynę, Edwarda, Bernadetę, Marcina Spychałów, Katarzynę Perdon, Ludwika i Mariana Lisiaków
                                2. + Edwarda Żabę - od rodziny Koladyńskich

 

SOBOTA 09.06.2018

17.00 Garzyn :    Z okazji 1-szej rocznicy urodzin Franciszka o Boże Błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia

18.00 Drobnin :  1 + Marię Wolną - od rodzin Sipurzyńskich i Klepackich z Pępowa, od Kazimiery Dąbrowicz z rodziną z Kobylina, od rodziny Kaźmierczaków z Komornik i od Anny Stachowiak z rodziną z Pakosławia
                               2. + Irenę Pierecką - od rodziny Stachowskich i Flaczyków
 
                                                                                                                                                                           

NIEDZIELA  10.06.2018 Odpust

 8.00 Drobnin:   + Teresę Juskowiak (14 r.), Kazimierza Juskowiaka i zm. z rodziny

 9.30 Garzyn :    + Marię, Stanisława Adamczak, Magdalenę, Józefa, Helenę, Ludwika Tobółka, Cecylię, Antoniego Matuszewskich

11.30 Drobnin :  Suma odpustowa i Jubileusz 50-lecia ks. kan. Jana Świerniaka

Najświętszej Trójcy - 27 maja 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  28.05.2018

17.00 Garzyn :       + Helenę Walczewską – od Anieli i rodziny Raburskich

18.00 Drobnin :  + Władysława Grobelnego (r.) oraz zm. z rodziny Grobelnych, Chwaliszewskich, Bartkowiaków, Sikorskich, Bebów, Zawidzkich oraz zm. księży pracujących w parafii Drobnin

 

WTOREK 29.05.2018

17.00 Garzyn :    + Ireneusza, Dariusza, Marię (r.), Leona i Mariana Mikołajczaków i za wszystkich zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin:  + Feliksa Łabendę, Stanisławę, Joannę, Andrzeja, Zenona Mików i zmarłych z rodziny
                       

ŚRODA 30.05.2018

17.00 Garzyn :     Z okazji 1-szej rocznicy urodzin Zosi o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie

18.00 Drobnin : + Marię Adamczyk (7 r.) Czesława i Władysławę Adamczyk, Stanisława i Stanisławę Michalak, Antoniego i Władysławę Sajdok, Mariana Sucholińskiego, Mariana Mendykę, zm. ks. prob. oraz o błog. Boże w rodzinie

 

CZWARTEK 31.05.2018 Boże Ciało

  8.00 Drobnin :  + Władysława Śmigielskiego (10 r.) Jolantę Nowak, rodziców Kamieńskich

  9.30 Garzyn :  + Sylwestra Borejko (19 r.) Zofię, Ludwika Borejki, Ludwikę, Antoniego Budnych, Annę, Czesława Laskowskich, Adama Olbrechta, Jana Jankowiaka, Irenę, Mariana Misiaków i za rodzinę Budny i Borejków

11.00 Drobnin :  Za parafian (Procesja)

                                                                              

PIĄTEK 01.06.2018

17.00 Garzyn : + Stefana, Mariannę Binkowskich, Katarzynę, Józefa Maciejewskich, Henryka, Ratajczaka, Władysławę, Bronisława Konstantynowicz, Aleksandrę, Alojzego Sworowskich, Franciszka Janiszewskiego i zmarłych w rodzinie

18.00 Drobnin : + Irenę, Franciszka i Władysławę Szymczak, Józefa i Marię Skornia

 

SOBOTA 02.06.2018

12.00 Drobnin :  W intencji OSP Krzemieniewo z okazji Dnia Strażaka

16.00 Drobnin :  W intencji nowożeńców: Grybska - Mielcarek

18.00 Drobnin :  + Łucjana, Halinę Krysiak, Annę i zm. z rodziny

                                                                                                                                                                                  

NIEDZIELA  03.06.2018

 8.00 Drobnin: + Michała (r.),Jadwigę, Iwonę, Henryka, Stanisława Jankowskich, Franciszkę, Stanisława, Jana, Henryka Drobińskich

 9.30 Garzyn :    + Jana Szulca (r.)

11.00 Drobnin : + Annę (2 r.), Walentego Maśląkowskich, Zofię i Piotra Sternów