Intencje mszalne 29.01.2023
4 Niedziela Zwykła - 29 stycznia 2023 roku
PONIEDZIAŁEK 30.01.2023
17.00 Garzyn : + Jana, Pelagię, Józefa, Władysława, Tadeusza Malesińskich, Władysławę, Edmunda Zygner, Jana Nawrot, Stefanię, Jana Mikołajczak, Sławka, Bronisława Baryga, Gebryjelę Michałowską, zm. z rodzin Malesińskich, Patelków, Zygnerów i Janiszewskich
18.00 Drobnin : + Czesława (r.), Teodorę, Józefa Żabickich, Stanisławę i Józefa Jaszczaków, Witolda Marcinkowskiego
WTOREK 31.01.2023
17.00 Garzyn : + Henryka Nowaka - od Beaty i Sławomira Filipiak z rodziną, od Grażyny i Marka Filipiak z rodziną i od Marioli i Zbigniewa Walorskich
18.00 Drobnin : + Władysławę, Edmunda Zygner, Józefa Dworackiego Jana Malesińskiego, Jana Nawrot, Grażynę Adamczak i zm. z rodziny
ŚRODA 01.02.2023
17.00 Garzyn : + Ryszarda Kolańczyka - od szwagierki Barbary z mężem ze Święciechowy i od teściowej Stasi z Długie Stare
18.00 Drobnin : + Władysława Jędrzejczaka (26 r.) i zm. z rodziny, Michalinę, Jana Picz, Teodorę, Stanisława Vonrath, Jadwigę Chwaliszewską, Krystynę, Antoniego Ryczkowskich
CZWARTEK 02.02.2023 Ofiarowanie Pańskie
11.00 Drobnin : + Mariannę Robaszewską (im.) Jana Robaszewskiego i Mirosławę Tomczak
17.00 Garzyn : + Janinę Wilczkowiak (1 r.) Jana, Magdalenę, Jana Wilczkowiaków oraz Grażynę Ignaszewską, Halinę Cugier, Iwonę Wilczkowiak i Mieczysława Wilczkowiaka
18.00 Drobnin : 1 + Czesława Beczkowiaka, Czesławę, Janusza Beczkowiak, Czesława Ratajskiego oraz zmarłych z rodzin Beczkowiaków i Brylczaków
2. + Stanisława Majorczyka (r.) Władysława, Feliksa Majorczyk za wszystkich zmarłych z rodziny i księży z naszej parafii
PIĄTEK 03.02.2023
17.00 Garzyn : + Daniela Sinieckiego - od rodziny Ukraińskich z dziećmi i od brata Michała z rodziną
18.00 Drobnin : 1. + Edmunda (17 r.) Zofię, Katarzynę, Weronikę, Stanisława, Wojciecha Wyrwę, Aldonę Kasperską (16 r.)
2. + Marcelego Ratajczaka (24 r.), Stanisławę Ratajczak, Bognę Wawrzyniak, Stanisławę i Sylwestra Wawrzyniak, Annę Maciołka oraz o zdrowie dla Marcelka i Boże Błogosławieństwo w rodzinie
SOBOTA 04.02.2023
18.00 Drobnin : 1. + Zofię (7 r.) i Józefa (25 r.) Stróżyńskich, wszystkich zmarłych z rodzony Stróżyńskich i Karolewiczów oraz o zdrowie i Błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. + Mateusza Mazur - od sąsiadów
NIEDZIELA 05.02.2023
08.00 Drobnin : + Jana Dudkiewicza - od Doroty Szymańskiej, Ireny i Edwarda Wawrzyniak z rodziną, Barbary Sroki z rodziną, i Stefanii Sinieckiej z rodziną
09.30 Garzyn : + Kazimierza Karolczaka (r.) Hannę Karolczak, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Aleksandrę, Zenona, Mateusza Merta, Marię, Antoniego Skórzewskich, Władysławę, Ignacego Galon, Edmunda, Pelagię Kasińskich, Stanisławę, Jana Pacholczyk, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, zm. ks. Proboszczów i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin : 1. + Irenę Koladyńską (13 r.), Eugeniusza Koladyńskiego, Bronisława Pawlak oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Koladyńskich, Dudkiewiczów i Swojaków
2. + Jerzego Tomczaka - od rodziny Serwatków i od syna Andrzeja z rodziną
Intencje mszalne 22.01.2023
3 Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2023 roku
PONIEDZIAŁEK 23.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Mariannę, Jana Szpruta, Teresę, Andrzeja Domagałów, Barbarę Radoła, Piotra Poprawskiego oraz zdrowie w rodzinie
2. + Bronisława Dudziaka - od szwagierki Zofii z mężem, od rodziny Borowych z dziećmi, od rodziny Kubiaków z Olszy, od szwagierki Marii z córką Kasią z dziećmi i od chrześniaka Marka z rodziną z Żytowiecka
WTOREK 24.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Teresę, Annę, Wiktorię, Nikodema (r.) Kamieniarz, Apolonię, Aleksandra Kamieniarz, Krystynę, Helenę, Alojzego Kamieniarz, Janinę, Antoniego, Henryka, Leonarda Musielak, Bronisławę, Józefa, Mariana Kmieć, Irenę, Jana Woźnickich, ks. Stanisława Woźnickiego, Genowefę, Jana Sierleja, Aleksandrę, Stanisława Sierackich, Martę, Józefa Leśniewskich i zm. z rodziny
2. + Genowefę Grobelną - od rodzin Folwarcznych i Walczaków z Ostrowa Wlkp. i od Grzegorza Dymalskiego i Renaty Stasik z córką
ŚRODA 25.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Stanisławę, Jana, Annę, Franciszka Józefiaków, Franciszkę, Jana Florkowskich, zm. z rodziny Florkowskich i Józefiaków, Andrzeja Nowaka, Annę, Mariana Fechnerów, Jana Rosika oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
2. + Mariana Kąkolewskiego - od rodzin Zarembów, Pawlaczyków i Bobrowskich
CZWARTEK 26.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Edmunda Skorupka (15 r.) Hannę Skorupka i zm. z rodziny
2. + Grzegorza Krupka - od cioci Janiny Andrzejczak z dziećmi i wnukami
PIĄTEK 27.01.2023
17.00 Garzyn : + Jadwigę, Michała, Stanisława, Henryka, Zofię, Kazimierza i Iwonę Jankowskich, Stefanię, Stanisława, Zbigniewa, Leonarda Mielcarków
18.00 Drobnin : 1. + Zdzisław Kaczmarek (5 r.)
2. + Bożenę Zielińską - od rodziny Nowaczyków z Krzemieniewa
SOBOTA 28.01.2023
17.00 Drobnin : Z okazji 18-tych urodzin Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu oraz z okazji 1 r. urodzin Oliviera o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże
18.00 Drobnin : 1. + Adama, Jana Dolacińskich, zmarłych rodziców i wszystkich krewnych
2. + Józefę Mehr (r.) Bruno, Halinkę, Jadwigę, Zbisława, Stanisława Mehr, Kazimierza Skorupskiego, Benedykta Pacholskiego, zm. z rodzin Mehrów, Skorupskich i Mikołajczaków
NIEDZIELA 29.01.2023
08.00 Drobnin : + Antoninę, Walentego, Mariannę, Stefana Józefiaków, Władysława Biernaczyka
09.30 Garzyn : + Bronisława Chwaliszewskiego (2 r.) oraz zm. z rodzin Nojmanów, Chwaliszewskich, Klupszów, Sikorskich, Rzepeckich i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin : Z okazji 55-rocznicy ślubu Łucji i Aleksandra z podziękowaniem za opiekę Bożą z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata i dla całej rodziny
Intencje mszalne 15.01.2023
2 Niedziela Zwykła - 15 stycznia 2023 roku
PONIEDZIAŁEK 16.01.2023
17.00 Garzyn : + Jadwigę Chwaliszewską, Władysława Jędrzejczaka oraz zmarłych z rodzin
18.00 Drobnin : + Antoninę, Stanisława Jędrowiak, Stanisławę i Stanisława Paizertów oraz zmarłych z rodziny
WTOREK 17.01.2023
17.00 Garzyn : + Wacława Rzepeckiego - od córki Anny z mężem
18.00 Drobnin : + Józefę (7r.) Stanisława Niedzielskich, Stanisławę, Stefana Koniecznych, Franciszkę, Jana Niedzielskich oraz wszystkich krewnych z rodzin
ŚRODA 18.01.2023
17.00 Garzyn : + Bronisława Sikorskiego - od wnuka Szymona z żoną i rodziny Kaczmarków
18.00 Drobnin : + Kazimierę Janas (1 r.) i zm. z rodziny
CZWARTEK 19.01.2023
17.00 Garzyn : + Henryka Nowaka - od rodzin Ratajczaków i Cichockich
18.00 Drobnin : + Marię Sikorską (4 r.) Zofię, Ignacego Sikorskich, Stanisławę, Władysława Stróżyk i zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
PIĄTEK 20.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Tadeusza Elsner, Stefana Żur oraz zmarłych dziadków z rodziny Żur, Kasińskich, Elsner i Skrzypczaków
2. + Urszulę Siniecką (1 r.)
SOBOTA 21.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Zdzisława Tomczaka, Mariannę i Stanisława Tomczaków, Anielę, Władysława Dawidziaków i zm. z rodziny
2. + Henryka Wiśniewicza, Mieczysława Włodarczyka, Mariusza Kłosińskiego
NIEDZIELA 22.01.2023
08.00 Drobnin : + Stefanię Ryczkowską - od rodziny Puśledników, Olejniczaków i Kaczmarków
09.30 Garzyn : + Kazimierz Rozwalka (4 r.), wszystkich zm. z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
11.00 Drobnin : + Bogumiłę, Edwarda Żaba, Jerzego Glapiaka, Tadeusza Pudliszewskiego
Intencje mszalne 08.01.2023
Niedziela Chrztu Pańskiego - 08 stycznia 2023 roku
PONIEDZIAŁEK 09.01.2023
17.00 Garzyn : + Reginę Rybakowską (r.) Alojzego Rybakowskiego, Stanisława, Barbarę, Walentego Szymkowiak, Leszka, Bronisława Adamczak, Mariana Kmieć, zmarłych z rodzin Rybakowskich i Maćkowiaków
18.00 Drobnin : 1.[ + Jolantę Wasiółka (10 r.), Bolesława, Magdalenę, Stanisława i Mariana Wasiółków i Józefa Nowaka]
2. + Mateusza Mazur - od kuzynki Ady z rodziną i cioci Ali z kuzynem Sebastianem
WTOREK 10.01.2023
17.00 Garzyn : + Czesława Skorupkę (10 r.), Pelagię, Antoniego, Władysława Skorupków, zm. z rodziny Skorupków, Spławskich, Klupsiów, Wozińskich, Genię Barczyk, Webrów, Chałupków, Lucynę Zyber, Irenę, Kazimierza, Michalinę, Andrzeja Zofię, Edmunda, Antoninę, Bronisława Kowalczyków, Marię, Jana Smyczyński, Pelagię Skrzypczak, Genowefę, Joannę, Halinę, Władysława Nowak, Stanisławę, Czesława Kmiecik, Leona Wesołek, Marię, Czesława Szelejewskich i za ks. Proboszczów
18.00 Drobnin : 1. + Cecylię (r.) Krystynę, Alojzego Kamieniarz, Helenę, Mariana Klabik, Włodzimierza i Alinę Wunsz, zm. z rodzin i o Boże Błogosławieństwo w rodzinie
2. + Irenę Pierecką (4 r.) Marka Piereckiego – od syna i brata Grzegorza z żoną i rodziną
ŚRODA 11.01.2023
17.00 Garzyn : + Henryka Nowaka - od syna Dominika i Dawida z Basią
18.00 Drobnin : 1. + Bogusława Tatuszka - od chrześnicy Elżbiety z Tomaszem, od wuja Franciszka z żoną i od rodziny Szkudlarek
2. + Mariana Kąkolewskiego - od syna Przemysława z żoną i dziećmi
CZWARTEK 12.01.2023
17.00 Garzyn : + Franciszka (r.) Józefę, Agnieszkę, Franciszka Tomczak, Edwarda, Jana, Stanisławę, Jana Kaźmierczak, zm. z rodziny Naskręt, Bogdana, Jerzego Hądzlik, Marka Schöpe i ks. Władysława Koszykowskiego
18.00 Drobnin : Z okazji 18-tych urodzin Natalii z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
PIĄTEK 13.01.2023
17.00 Garzyn : + Daniela Sinieckiego - od brata Roberta z Urszulą i Sylwestrem
18.00 Drobnin : + Jerzego Maćkowiaka (10 r.) Stanisława Machowskiego, Annę, Zygmunta Maćkowiaków, Henryka i Henrykę Urbaniaków, Stanisławę i Mariana Kaczmarków
SOBOTA 14.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Jana Pawłowskiego (19 r.), Aleksandrę Pawłowską, Jadwigę i Jana Pawłowskich, Mariannę i Franciszka Gajewskich
2. Z Okazji 18-tych urodzin Aleksandry z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej d dorosłym życiu oraz o dar życia wiecznego dla babci Ani i błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
NIEDZIELA 15.01.2023
08.00 Drobnin : + Leszka Witczaka - od rodziny Bidermanów
09.30 Garzyn : + Władysławę Galon (r.), Ignacego, Halinę, Henryka, Marka Galon, Stanisławę, Ignacego Karolewicz, Stefanię, Antoniego Skórzewskich, Mateusza Mertę, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Hannę, Kazimierza Karolczak, Stanisławę, Jana Pacholczyk, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa
11.00 Drobnin : + Edmunda, Katarzynę Fischerów, Stanisława, Genowefę Ratajczaków, zm. dziadków i bliskich, krewnych i znajomych z rodziny Fischerów i Ratajczaków
Intencje mszalne 01.01.2023
Bożej Rodzicielki Maryi - 01 stycznia 2023 roku
PONIEDZIAŁEK 02.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Jana Dudkiewicza - od rodziny Stoczczaków z Leszna
2. + Stefanię Ryczkowską - od siostrzeńców ze Śląska
WTOREK 03.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Stefanię Przybylską - od rodzin Dańczaków i Gruntów
2. + Genowefę Grobelną - od rodziny Grobelnych i Ratajczaków z Wławia
ŚRODA 04.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Mateusza Mazur - od kolegi Radosława Sendeckiego z Żoną
2. + Kazimierza Pietrowskiego - od rodziny Krauzów
CZWARTEK 05.01.2023
17.00 Garzyn : Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Piotra z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze błogosławieństwo w dorosłym życiu
18.00 Drobnin : 1. + Antoniego Ryczkowskiego (r.) Krystynę Ryczkowską, zm. z rodzin Ryczkowskich i Wąsiaków oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. + Gabrielę Małecką - od rodziny Furmanowskich z Pudliszek, od prawnuczki Kingi z mężem, od prawnuka Pawła z rodziną i od prawnuka Mateusza z Magdą
PIĄTEK 06.01.2023 Objawienie Pańskie
08.00 Drobnin : + Pelagię, Franciszka Chudzińskich (r.) Aleksandra Dudziaka, Stanisława Szeląga, zm. z rodzin Chudzińskich, Kaczmarków i Serwatków
09.30 Garzyn : + Irenę, Stefana, Franciszkę, Helenę, Marię, Rocha Naskręt, Marka, Wiktorię, Stanisława Schöpe, Danutę, Włodzimierza Astachow, Jerzego Kulawika, Franciszkę, Czesława Cichowlas, Józefę, Franciszka Tomczak, Edwarda Kaźmierczaka, Arkadiusza Ciszewskiego, Bogdana Jerzego Hądzlik, zmarłych z rodzin Naskrętów, Wawrzyniaków, Wawrzaków, Wojciechowskich, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin : + Urszulę Dudkiewicz (12 r.), Jana i Kazimierza Dudkiewicza oraz wszystkich zmarłych z rodzin Dudkiewiczów, Czubów, Brinków i Śmiejczaków
SOBOTA 07.01.2023
18.00 Drobnin : 1. + Marię Wolną (5 r.) oraz za zmarłych z rodzin Wolnych, Szkudlarczyków i Chudzińskich
2. + Mariannę (32 r.), Franciszka i zm. z rodzin Kruk, Władysławę, Franciszka, Stanisława Kasińskich, Bronisławę, Franciszka Gubańskich, Jerzego Apostel, Tomasza Mencel, Konrada Kopeć, Bogusława Bernadka, Elżbietę Kosmalską, oraz zmarłych Paizertów i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
NIEDZIELA 08.01.2023
08.00 Drobnin : + Tomasza, Katarzynę, Wojciecha, Jadwigę Springer, Jana, Jana, Józefę, Walentynę Kąkolewskich, Pawła Osięgłowskiego, Michała, Stanisławę Krys oraz za wszystkich krewnych z tych rodzin
09.30 Garzyn : + Ryszarda Kolańczyka - od brata Jana z rodziną
11.00 Drobnin : 1. + Pawła Szankowskiego (1 r.) Anielę, Sebastiana Bartman
2. + Grzegorza Krupka - od mamy i rodzeństwa