4 Niedziela W. Postu - 11 marca 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  12.03.2018

17.00 Garzyn :   + Władysława Spychałę, Stanisława Witczaka (20 r.) Aniele Spychała, Irenę Witczak, Mariana Rosińskiego, zm. z rodziny Dziedziców i Spychałów, Zbigniewa Tarnowskiego, Pelagię i Antoniego Szymańskich, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka oraz podziękowanie Panu Bogu za szczęśliwą operację z prośbą o łaskę uzdrowienia i szybki powrót do zdrowia

18.00 Drobnin :  1. + Jolantę, Bolesława, Mariana, Magdalenę, Stanisława Wasiółka i Józefa Nowaka
                              2. + Marię Wolną - od brata z rodziną i od bratowej Mirki z rodziną
                                                                         

WTOREK 13.03.2018

17.00 Garzyn :  + Władysława Golembkę - od kuzynki z rodzinami Fabichów, Ratajczaków, Bassów, Maciejewskich, Konopków i Ratajczaków

18.00 Drobnin: + Eugeniusza Szczepaniaka, Jacka Szczepaniaka, Władysławę, Józefa Maćkowiaków, Stanisławę, Jakuba Olejniczaków

 

ŚRODA 14.03.2018

17.00 Garzyn :   + Piotra Pazoła (3 r.)

18.00 Drobnin:  + Mariannę i Józefa Stachowiak i zm. z rodziny Stachowiaków i Bożenę Jakubowską
                           

CZWARTEK  15.03.2018

17.00 Garzyn : + Stanisława Kaczmarka (21 r.), Stanisławę i Andrzeja Kaczmarków, Józefa i Jadwigę Zajdlów, Józefa Zajdla, Mariana i Marię Łukaszewskich i za zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin : + Władysławę, Ludwika Cugier, Leokadię, Maksymiliana Olejniczak, Krystynę, Leona Cugier i Jana Maćkowiaka
                            
                                                           

PIĄTEK  16.03.2018

17.00 Garzyn :   + Teresę Konieczną - od męża Stanisława

18.00 Drobnin : + Franciszkę Krawczyk - od brata Andrzeja z żoną i od bratanicy Doroty z rodziną 

           
SOBOTA 17.03.2018

18.00 Drobnin : 1. + Zygmunta, Pelagię Stanisława Zyberów, Katarzynę, Pelagię Wawrzyńca Szperlików i zm. z rodziny
                            2. + zmarłych rodziców: Jadwigę, Franciszka Pawelskich, Stanisławę, Józefa Konopa oraz za wszystkich zmarłych w rodzinie
                                                                                                                                                                                                     

NIEDZIELA 18.03.2018

 8.00 Drobnin:  1. + Pelagię i Józefa Krychowskich, Pelagię i Józefa Lutowicz, Władysławę Biskup, Henryka Medyńskiego, Jana Pewnego, Mieczysława Zygner i zmarłych dziadków
                             2. + Edwarda Żabę - od córki Doroty z mężem i córkami

 9.30 Garzyn :  + Edwarda Rzepeckiego (5 r.), Marcina Cieślę, Walentynę, Jana Majchrzak, Stanisławę, Jana Rzepeckich, Jadwigę Chwaliszewską, Joannę i Franciszka Przesieckich, Jadwigę Beczkowską, Joannę Kapuścińską oraz za rodziny Niedzielskich, Sikorskich, Kolanów, Nojmanów i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin: 1. Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Mateusza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
                               2. + Antoniego (15 r.), Jadwigę Błaszyk i Idziego Hudego



3 Niedziela W. Postu - 04 marca 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  05.03.2018

17.00 Garzyn :    + Jadwigę Katarzyńską - od rodzin Krysiaków i Malutkiewiczów

18.00 Drobnin : 1. + Czesława Konopka, Władysławę, Jana Konopka, Marianne, Jana Skorupka i zm. z rodziny oraz zm. księży proboszczów z parafii
                              2. + Edwarda Żaba – od córki Lidii
                                                                           

WTOREK 06.03.2018

17.00 Garzyn :     + Annę Maciołka - od sąsiadów z Frankowa

18.00 Drobnin : + Jacka Zajdla (2 r.), Marka Kolasińskiego, rodziców Aleksandra i Helenę Słodzińskich, Franciszka, Jadwigę Zajdlów, zm. z rodzin Zajdlów i Kolasińskich

 

ŚRODA 07.03.2018

08.15 Drobnin:  + Stanisława Klicha - od właścicieli i Pracowników Młyna w Ostrowie Wlkp. I Raszkowie

09.30 Drobnin:  + Edwarda Żabę - od p. Danki Spychaj z rodziną

11.30 Garzyn :   + Stanisławę Michalak - od rodzin Golembków, Krysiaków i Katarzyńskich

18.00 Drobnin:  + Irenę Pierecką - od syna Grzegorza z rodziną
                             
                           

CZWARTEK  08.03.2018

17.00 Garzyn :    + Janinę Musielak - od wnuków Henryka, Leszka, Eugeniusza i Witolda Kamieniarz z żonami

18.00 Drobnin :  1. + Andrzeja Chudzińskiego - od Zofii i Jacka Baszyńskich z Brzezia
                              2. + Andrzeja Chudzińskiego - od Brukiewiczów z Malewa i Reni Bajer

                            
                                                           

PIĄTEK  09.03.2018

17.00 Garzyn : + Alojzego Rybakowskiego (12 r.), Reginę Rybakowską, Stanisława, Barbarę, Walentego Szymkowiak, Mariana Kmieć, Leszka, Bronisława Adamczak oraz zmarłych z rodzin Rybakowskich i Maćkowiaków  

18.00 Drobnin:  1. + Zdzisławę i Franciszka Bidermanów
                      2 .Z okazji 60 r. urodzin Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże                                      

                                                                                                             
SOBOTA 10.03.2018

18.00 Drobnin : 1. + Jana Rosika (17 r.) Jana, Marię, Romana, Sylwestra Rosików, Franciszka, Stanisławę, Mariannę, Jana, Franciszkę Florkowskich, Jana i Stanisławę Józefiak, Jana Bartlewskiego i za wszystkich zmarłych z rodziny
                               2. + Kazimierę Cieśla - od rodzin Piczów, Andrzejewskich, Glapiaków i Mikołajczaków
                                                                                                                                                                                                     

NIEDZIELA 11.03.2018

 8.00 Drobnin:  1. + Arka Bartkowiaka (13 r.), Franciszka Borowiaka (24 r.), Teresę Musiałowską zm. z rodz. Bartkowiaków i Borowiaków
                              2. + Mariannę Wyrwińską (3 r.) i Stanisława Wyrwińskich oraz zm. z rodziny

 9.30 Garzyn :    + Andrzeja Bondia (5 r.), Mariana Jankowskiego, rodz. Jankowskich, Charaziak i Bondia

11.00 Drobnin:   1. Za Parafian
                      2. [+ Franciszka Stelmaszyka (2 r.) Helenę Stelmaszyk, Cecylię Andersz (7 r.) Andrzeja Andersza, Agnieszkę Maćkowiak i zm. z rodziny]

2 Niedziela W. Postu - 25 lutego 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  26.02.2018

17.00 Garzyn :    + Czesława Beczkowiak – od córek Mirosławy, Agnieszki i Marioli z rodzinami

18.00 Drobnin :  + Stanisława Klicha - od chrześniaka Romana Więckowiak z rodziną
                                                                           

WTOREK 27.02.2018

17.00 Garzyn :    + Stanisławę Michalak - od siostry z rodzinami Fabichów, Ratajczaków, Konopków, Bassów i Maciejewskich

18.00 Drobnin :  + Annę Maciołka - od Bogumiły i Piotra z rodziną

 

ŚRODA 28.02.2018

17.00 Garzyn :    + Janinę Musielak - od rodzin Kmieciów, Maćkowiaków i Ziębów

18.00 Drobnin:   1. + Krystynę Ryczkowską (2 r.)
                              2. + Józefinę i Franciszka Kasztelanów, Antoniego Jędrzejewskiego i zm. z rodziny Jędrzejewskich i Kasztelanów
                           

CZWARTEK  01.03.2018

17.00 Garzyn :   + Jadwigę Katarzyńską - od rodzin Justków i Adamskich

18.00 Drobnin : 1. + Zdzisława Kaczmarka - od żony, córki Magdaleny i córki Beaty z Rafałem
                             2. + Ks.Floriana Libnera (34.r), Ks. Kazimierza Zacharzewskiego, Ks. Eryka Szymkowiaka

                                                              

PIĄTEK  02.03.2018 I Piątek

17.00 Garzyn :     + Kazimierza, Bogdana Pietrowicz, Stanisławę i Stanisława Skrzypczak, Joannę i Henryka Patelka

18.00 Drobnin:  1. + Marię, Józefa, Antoninę, Bronisława Dworzyńskich, Józefę, Jana, Adama Wajs, Stanisława Mikołajczaka, Krystynę Walkowiak
                               2. + Andrzej Chudzińskiego od rodziny Śmigielskich               

                                                                                                             
SOBOTA 03.03.2018

18.00 Drobnin : 1. + Czesława Chwaliszewskiego oraz zmarłych z rodzin: Chwaliszewskich i Maćkowiaków
                             2. + Krzysztofa Średniawę - od siostry Geni z rodziną
                                                                                                                                                                                                     

NIEDZIELA 04.03.2018

 8.00 Drobnin:  1. Za  P a r a f i a n
                   2.+ Mieczysława Nowaka (23 r.), Marię i Zygmunta Andersz, Teresę i Kazimierza Juskowiak, Helenę i Jana Pudliszewskich i zmarłych z rodziny                    

 9.30 Garzyn :   1. + Genowefę i Czesława Poprawskich, Kazimierę i Kazimierza Adamczaków oraz zmarłych z rodziny
                            2. + Helenę i Ludwika Tobółka

11.00 Drobnin: 1.+ Ryszarda Dymarczyka, Kazimierę i Seweryna Wujców
                            2.+ Jerzego, Mariana i Marię Paszkowiak i zmarłych z rodziny Paszkowiaków

1 Niedziela W. Postu - 18 lutego 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  19.02.2018

17.00 Garzyn :    + Władysława Golembkę - od chrześnicy Mirosławy z rodziną oraz rodziny Maćkowiaków

18.00 Drobnin :  1. + Irenę Pierecką - od kochającego męża Czesława
                              2. + Ks. Kan. Czesława Górznego (3 r.)

                                              

WTOREK 20.02.2018

17.00 Garzyn :    + Janinę Musielak - od rodziny Olejników, Musielaków, Sikorskich i Jankowskich

18.00 Drobnin : Z okazji 70 r. urodzin Kazimierza o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz za + Michała, Czesława, Konstancję Biernaczyk, Władysławę, Zofię i Wawrzyna Marszałek, Zofię i Józefa Stelmaszyk, Marię, Zygmunta, Pawła Mazankiewicz oraz ks. Prob.

 

ŚRODA 21.02.2018

17.00 Garzyn :   + Kazimierę i Jana Wróbel (r.) Jerzego Wróbel, Władysławę i Edmunda Rozwalkę i za wszystkich zmarłych z rodzin

18.00 Drobnin:   + Helenę Tomkowiak i + brata Franciszka - od rodziny Tomkowiak z Brzegu  
                           

CZWARTEK  22.02.2018

17.00 Garzyn :   + Stanisławę Michalak - od chrześniaka Jarosława z rodziną, szwagierki Czesławy i rodziny Bączyków

18.00 Drobnin : + Edwarda Żabę - od syna Adama z żoną i dziećmi

                                                              

PIĄTEK  23.02.2018

17.00 Garzyn :  + Pelagię Klimpel (3 r.), Irenę Kaczmarek i zmarłych z rodzin

18.00 Drobnin : + Andrzeja Chudzińskiego i Marię Wolną - od rodziny Andrzejewskich z Pudliszek i Żytowiecka i Żychlewa i od Halinki i Kazia Wolnych z dziećmi                            

                                                                                                             
SOBOTA 24.02.2018

18.00 Drobnin : 1. + Marię Wolną - od rodziny Chudzińskich i Wawrzyniaków
                          2. + Kazimierę Cieśla - od rodziny Giernasiów

                                                                                                                                                                                                      

NIEDZIELA 25.02.2018

 8.00 Drobnin:   1. Za P a r a f i a n
                          2.+ Zygmunta Pietraszewskiego (2 r.) i wszystkich zmarłych z rodziny Andrzejczaków, Pietraszewskich i Mirka Klaka

 9.30 Garzyn : + Mariannę Kapuścińską (24 r.), Józefę Milczarek, Wiesława Kornackiego, Zdzisława, Bronisława, Stanisława Milczarków, Walentynę, Jana Majchrzak, Franciszkę, Jana Niedzielskich, Edwarda Rzepeckiego, Jadwigę Beczkowską, Marcina Cieślę, Grażynę Buczyńską, zm. z rodziny Kapuścińskich, Milczarków, Niedzielskich, Majchrzaków, Rzepeckich i dusze w czyśćcu cierpiące          

11.00 Drobnin: 1. + Krystynę Ryczkowską i Praksedę Otto
                    2.+ Zofię (2 r.) i Józefa (20 r.) Stróżyńskich, zmarłych z rodzin Stróżyńskich i Karolewiczów oraz i zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

6 Niedziela Zwykła - 11 lutego 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  12.02.2018

17.00 Garzyn :  + Stefanię Kajoch (1 r.), Mieczysława, Artura, Agnieszkę, Franciszka Kajoch, Helenę, Antoniego Pajkert i zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin : + Marię Wolną – od córki Agnieszki z mężem i dziećmi, od córki Ani z mężem, synami i teściami

                                              

WTOREK 13.02.2018

17.00 Garzyn :   + Mariana Kmieć (10 r.), Bronisławę, Józefa Kmieć, Teresę, Jana Maćkowiak i za zmarłych krewnych z rodzin: Maćkowiak, Rybakowski, Olejnik, Musielak, Dolata

18.00 Drobnin : + Bronisławę (4 r.) oraz Franciszka, Albina, Irenę, Stanisławę i Ryszarda Janiszewskich, Stefana, Annę i Katarzynę Woźniaków oraz zmarłych z rodziny

 

ŚRODA 14.02.2018  POPIELEC

11.00 Drobnin:   1. + Andrzeja Chudzińskiego - od sołtysów z Gminy Krzemieniewo
                               2. + Andrzeja Chudzińskiego - od rodziny Sarbinowskich z Brzezia

16.30 Garzyn :   1. + Stanisławę Michalak - od rodziny Baumów i Strzelczyków
                              2. + Jadwigę Katarzyńską - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

18.00 Drobnin:   1. + Annę Maciołka - od Marii Maciołka z synem
                              2. + Annę Maciołka - od rodziny Tomkowiaków i Pacholczyków z Rydzyny

                           

CZWARTEK  15.02.2018

17.00 Garzyn :   + Jadwigę Bojek (r.), Czesława, Zdzisława Bojek, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedzic i zmarłych krewnych

18.00 Drobnin : + Stanisława Klicha - od rodziny Barygów z córkami i ich rodzinami

                                                              

PIĄTEK  16.02.2018

17.00 Garzyn : + Stanisława Lisieckiego (23 r.) Mariusza Lisieckiego, Stanisława, Genowefę, Stasia, Damiana Ratajczaków, Walentego, Magdalenę, Pelagię Gorwów, Eulalię Skrzypczak, Stanisławę Grygier, zmarłych krewnych oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej 

18.00 Drobnin :  + Juliannę, Krzysztofa i Ryszarda Dworniczak i Grzegorza Sosnowskiego
                            

                                                                                                               
SOBOTA 17.02.2018

18.00 Drobnin :  1. Z okazji 1 rocznicy urodzin Józefa i 3 r. urodzin Wojciecha o Boże Błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
                            2. + Stanisława Klicha - od Eugeniusza Sinieckiego z żoną, Romana Sinieckiego z rodziną i Marii Szymańskiej z rodziną                             

                                                                                                                                                                                                      

NIEDZIELA 18.02.2018

 8.00 Drobnin:   1. + Jacka Nawrockiego, Łucjana i Marię Tobółka
                            2. + Joannę Sikora - od córki Agnieszki z rodziną i wnuczką Klaudią i od Antoniego Ryczkowskiego z dziećmi i ich rodzinami 
                  

 9.30 Garzyn :  + Weronikę (r.) i Edmunda Gubańskich, Marię, Grażynę, Elżbietę i Wiesławę Gubańskie, Katarzynę i Antoniego Mikołajczaków, Leokadię, Marka, Andrzeja i Anetę Małychów, Franciszka, Józefa, Stanisława, Lucynę, Józefę i Jana Nadolnych

11.00 Drobnin:  1. Za  P a r a f i a n
                             2. + Andrzeja Chudzińskiego - od radnych Powiatu Leszczyńskiego z gminy Krzemieniewo