Niedziela Św. Rodziny - 31 grudnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  01.01.2018 Nowy Rok

  8.00 Drobnin :   + Czesława Muszyńskiego - od Jana Klich z rodziną

  9.30 Garzyn :     + Mariana Jankowskiego (3 r.) i zmarłych z rodziny Jankowskich, Charaziak i Bondia

11.00 Drobnin :   + Jana Krawczyka, zm. z rodz. Kubiaków i Praczyków, Józefa i Marię Pietraszek oraz o zdrowie dla Franciszki

16.00 Drobnin : 1. + Genowefę (27 r.) Stanisława i Stasia Ratajczaków i zm. z rodzin Ratajczaków i Lisieckich oraz Eulalię Skrzypczak
                       2. Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Jędrzeja z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu oraz za + Mieczysława Włodarczyka

                              

WTOREK 02.01.2018

18.00 Garzyn :   Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Róży z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu

18.00 Drobnin :  + Annę Ratajczak (r.) Stanisława Ratajczak i Mieczysława Włodarczyka                         

                

ŚRODA 03.01.2018

18.00 Garzyn :   + Jerzego Wróbla - od chrześniaczki Kingi z rodziną

18.00 Drobnin:  + Andrzeja Chudzińskiego - od grupy producentów LIDER – Mierzejewo

 

CZWARTEK  04.01.2018

18.00 Garzyn :    + Pawła Lichego - od sąsiadów z bloku Os. Słoneczne 8 i 9

18.00 Drobnin :  + Edwarda Żaba - od żony
                             
                           
                            

PIĄTEK  05.01.2018 I Piątek

17.00 Garzyn :   + Bogdana Hądzlika - od chrześniaka Piotra z rodzicami

18.00 Drobnin : 1. + Annę Maciołka - od koleżanki Doroty z rodziną i rodzicami
                             2. + Helenę Tomkowiak - od wnuczki Lidii z mężem i synem

                            
                                                                 
                       
SOBOTA 06.01.2018 Objawienie Pańskie

  8.00 Drobnin :  1. Za Parafian
                           2. + Pelagię, Franciszka Chudzińskich, Aleksandra Dudziaka, zm. z rodzin Kaczmarków, Chudzińskich i Serwatków

  9.30 Garzyn : + Irenę Naskręt, Danutę, Włodzimierza, Krzysztofa Astachow, Wiktorię, Stanisława Schope, Józefę, Franciszka Tomczak, Jerzego, Bogdana Hądzlik, Franciszka Michalaka, Arkadiusza Ciszewskiego, zm. Z rodzin Naskrętów, Wawrzaków, Wawrzyniaków, Schope, Bartkowiak, zmarłych Księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin : + Urszulę Dudkiewicz (7 r.) Kazimierza Dudkiewicza i wszystkich zmarłych z rodzin Śmiejczaków, Dudkiewiczów, Czubów i Brinków oraz za + Kazimierę Cieśla – od rodziny Dudkiewiczów, Ławniczaków i Godniakow (z dn. P.)
                            
                     
                                                                          

NIEDZIELA 07.01.2018

 8.00 Drobnin: + Mariannę (27 r.), Franciszka Kruk i zm. z rodz. Kruków, Władysławę, Franciszka i zm. z rodziny Kasińskich, Bronisławę, Franciszka Gubańskich, zm. Z rodziny Paizertów, Tomasza Mencel, Bogusława Bernadka, Jerzego Apostel, Elżbietę Kosmalską oraz o zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny                                                               

 9.30 Garzyn :   + Jadwigę Katarzyńską - od szwagierki Stanisławy z córką Aldoną  

11.00 Drobnin: Z ok.18-tej rocznicy urodzin Małgosi z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu


                             

                             
                             

4 Niedziela Adwentu - 24 grudnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  25.12.2017 Boże Narodzenie

   8.00 Drobnin : + Helenę Tomkowiak - od bratanicy Jolanty z rodziną

  9.30 Garzyn :  + Leonardę Nowicką (r.) Mariana, Zenona Nowickich, Kazimierza Karolczaka, Aleksandrę, Zenona, Mateusza Merta, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, Marię, Antoniego Skórzewskich, Władysławę, Ignacego Galon, Pelagię Edmunda Kasińskich, zm. ks. proboszczów i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin : 1. Z okazji 40-tej rocznicy ślubu Małgorzaty i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla jubilatów i ich rodziny
                              2. Z Okazji pierwszych urodzin Zosi oraz szóstych urodzin Ignasia z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia

                         

WTOREK 26.12.2017 II Święto

  8.00 Drobnin : + Wojciecha, Jadwigę, Tomasza, Katarzynę Springer, Jana, Józefę, Walentynę, Jana Kąkolewskich, Michała, Stanisławę Krys, Pawła Osięgłowskiego, Andrzeja Chudzińskiego i wszystkich zmarłych 

   9.30 Garzyn :    + Annę (r.) Józefa Nowakowskich, Dariusza, Ireneusza, Marię Leona, Mariana Mikołajczaków, Stefana Dopierałę i zmarłych z rodziny Musielaków, Nowakowskich i Włodarczyków

11.00 Drobnin :  1. + Wacława, Danusię Machowskich, Helenę, Jana Smędzik, Mariana Rosińskiego, Mirosławę Lipowicz oraz o zdrowie w rodzinie
                           2.+ Czesława Ratajskiego, Władysławę, Stanisława Ratajskich, Barbarę Glapiak, Helenę, Józefa, Alojzego, Witolda Olejniczaków i zm. z rodziny

                       

ŚRODA 27.12.2017

17.00 Garzyn :   + Bogdana Hądzlika - od Wiesi i Bogdana Czyżew z rodziną

18.00 Drobnin: 1. + Łukasza Leciejewskiego (r.) Kazimierza Leciejewskiego i Bronisława Kluka
                            2. + Bronisławę (r.), Kazimierza Jankowskich, Stanisławę, Adama Olejniczaków i zmarłych z rodziny
                            
                                                                                  

CZWARTEK  28.12.2017

17.00 Garzyn :    + Jadwigę Katarzyńską - od chrześnicy z rodziną

18.00 Drobnin :  1. + Antoniego Skórzewskiego - od pracowników Gospodarstwa Drobnin
                              2. + Kazimierę Cieśla - od rodziny Kotwiców
                           

                              

PIĄTEK  29.12.2017

17.00 Garzyn :   + Olecha Matuszaka - od rodziny Skrzypczaków

18.00 Drobnin : 1. + Franciszka, Józefinę Kasztelan, rodzinę Kasztelanów i Piczów
                             2. + Marię Nojman – od męża i dzieci z rodzinami
                         

                                                                         
SOBOTA 30.12.2017

18.00 Drobnin : 1. + Izabelę Justka (4 r.)
                             2. + Rafała Sierszeń (r.)
                           

                                                                                            

NIEDZIELA 31.12.2017 Sylwestra

 8.00 Drobnin:    + Stanisława Sworę i zm. z rodziny Sworów i Marszałków                                                                     

 9.30 Garzyn     + Annę Siniecką (1 r.) Zygmunta Sinieckiego, Katarzynę i Marcina Sinieckich oraz Pelagie, Jana i Kazimierza Zając i zm. z rodzin

11.00 Drobnin:  + Annę Maciołka od cioci Ani i kuzynek Danki, Eli i Lucyny z rodzinami i od chrzestnego z żoną, Anety, Kasi, Krzysztofa Sławka z rodzinami

16.00 Drobnin:   1. Za Parafian
                              2. + Władysława Cwojdę - od chrześniaka Adama z rodziną

                             
                             

3 Niedziela Adwentu - 17 grudnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  18.12.2017

17.00 Garzyn :   + Klarę (r.) Franciszka Olejnik, Zygmunta Olejnik, Jana Olejnik, Zofię, Józefa, Henryka Fabijańczyk, Mariana Kmieć, Teresę, Jana Maćkowiak, Antoniego, Henryka Musielak i za zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin :   1. + Teresę Nowaczyk (12 r.) Tadeusza Nowaczyka i Edmunda Nowaczyka
                               2. + Stanisława Klicha - od syna Radosława

                            

WTOREK 19.12.2017

17.00 Garzyn :   + Jerzego Wróbla - od rodziny Sokolnickich i Krzymińskich z rodzinami

18.00 Drobnin : 1. + Jana Robaszewskiego (r.)
                        2. + Jana Konopka (r.) Władysławę, Czesława Konopka, Mariannę, Jana Skorupka, zmarłych z rodziny oraz ks. proboszczów


ŚRODA 20.12.2017

17.00 Garzyn :   + Władysława (30 r.) Mariannę, Stanisławę, Erykę, Jana, Franciszka Michalaków, Antoninę, Władysława, Zenona, Marię Maćkowiaków, Henryka Ratajczaka, Jadwigę Katarzyńską, Władysława Golembka i zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin: 1.+ Czesława Cichowlas (23 r.), Franciszkę Cichowlas, Stefanię Majek, zm. w rodzinie, ks. kan. Czesława Górznego
                            2. + Józefa Nowaka (14 r.), Helenę, Franciszka, Romana Hofmanów, Stanisława, Józefę Gwizdek, rodz. Banachów oraz zm. księży z naszej parafii

                                                                                  

CZWARTEK  21.12.2017

17.00 Garzyn :    + Mariannę Hendrysiak - od bratowej Marianny Nowickiej i jej rodziny

18.00 Drobnin :  1. + Stanisława Majchrzaka (23 r.) i zm. z rodziny Majchrzaków
                              2. + Andrzeja Chudzińskiego - od cioci Katarzyny oraz Renaty i Macieja z rodziną
                         

                              

PIĄTEK  22.12.2017

17.00 Garzyn :   + Pawła Lichego - od kuzynostwa Beaty i Piotra z rodzinami

18.00 Drobnin : + Władysławę, Edmunda Hofmanów, Stanisławę, Jana Hofmanów, Mariannę, Franciszka Nowaczyków i zmarłych z rodziny
                            

                                                                         
SOBOTA 23.12.2017

18.00 Drobnin : 1. + Zofię i Kazimierza Padurskich, Teresę i Stanisława i Jana Piotrowskich
                             2. + Andrzeja Chudzińskiego - od mieszkańców wioski Mierzejewo

                                                                                            

NIEDZIELA 24.12.2017 Wigilia

 8.00 Drobnin:   1. + Stanisława Klicha - od syna Bogdana z rodziną
                             2. + Czesława Muszyńskiego - od siostrzeńca Tomasza z rodziną

                                              

 9.30 Garzyn : + Jana Pacholczyka (r.) Annę Pacholczyk, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Władysławę, Ignacego Galon, Mateusza Mertę, Kazimierza Szymczaka, Władysławę Szymczak

11.00 Drobnin: + Marię (r.) Bronisława i Bronisława Kaczmarków, Józefę, Stanisława Żabów, oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Kaczmarków i Żabów

22.00 Garzyn :  Pasterka – Z Podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za 35 lat małżeństwa o zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny

24.00 Drobnin:  Pasterka – za parafian
                             
                             

2 Niedziela Adwentu - 10 grudnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  11.12.2017

17.00 Garzyn : + Czesława Spławskiego (22 r.) Stanisława, Annę, Marię, Stefana Spławskich, Bronisława, Jadwigę, Aldonę Sikorskich, Sławomira Topolskiego, Stanisława Kolasińskiego, Marię, Zygmunta Laszkowskich

18.00 Drobnin :  + Annę Maciołka - od babci Stasi, od Chrzestnej Ireny z mężem, od kuzyna Tomka z rodziną, od kuzyna Piotrka z Marcelkiem i od Hanny Kaczmarek
                            

WTOREK 12.12.2017

17.00 Garzyn :   + Władysława Golembkę - od syna Krzysztofa z rodziną

18.00 Drobnin : + Teresę (r.) i Franciszka Kuików, Józefę Mania, Stanisława Kosmalskiego i zm. z rodziny

 

ŚRODA 13.12.2017

17.00 Garzyn :    + Jerzego Wróbla - od rodziny Czajków z rodziną

18.00 Drobnin :  1. + Stanisławę i Feliksa Pawlak, Stanisławę, Antoniego Kirelus, Stefana Glapiaka, Eugenię Nadolną
                              2. + Ryszarda Ginter - od bratanicy Dominiki i bratanka Dawida z rodzinami
                                                     

CZWARTEK  14.12.2017

17.00 Garzyn :   + Marię, Alinę, Józefa Ptaków, Rozalię, Franciszka Lewandowskich, Czesławę Siepka, Irenę Machowiak, Jakuba Borowiak, Władysławę, Walentego Ptaszyńskich

18.00 Drobnin :  1. + Stanisława Spychaj, rodzinę Spychaj, Szafran, Witkowskich, Ratajczaków i księży z naszej parafii
                           2. + Antoniego Skórzewskiego - od sąsiadów z ul. Spółdzielczej

                              

PIĄTEK  15.12.2017

17.00 Garzyn : + Henryka Ratajczaka (17 r.) Jadwigę, Walentego, Jana, Łucję, Zdzisława, Stanisława Ratajczaków, Stanisławę Michalak, Antoninę, Władysława Marię, Zenona Maćkowiaków, Genowefę, Antoniego Wawrzyniaków, zm. w rodzinie Kasprzaków, Konopków, Maćkowiaków, Golembków i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Drobnin : 1. + Stanisława Marciniaka (27 r.), Mariannę, Idziego Marciniaków, Katarzynę, Maksymiliana Olejniczaków, Adama Dolacińskiego, Jana Majchrowicza oraz wszystkich zmarłych krewnych
                             2. + Andrzeja Chudzińskiego - od rodziny Jędro z Mierzejewa i od Piotra Smektała z rodziną z Mierzejewa 

                                                                         
SOBOTA 16.12.2017

15.00 Drobnin :  W intencji nowożeńców: Majchrzycki - Wels-Majchrzycka 

18.00 Drobnin : 1. + Jana, Łucję Weberów, Franciszka, Anastazję Sorbickich, Franciszka Przybylskiego oraz za zmarłych z rodzin Weberów i Przybylskich
                             2. + Kazimierę Cieśla - od rodziny Stachowiaków z Łęki Wielkiej

                                                                                             

NIEDZIELA 17.12.2017

 8.00 Drobnin: 1.+ Franciszka Janiszewskiego (20 r.) Teresę i Franciszka Kuik oraz krewnych z rodziny Binkowskich, Janiszewskich i Maciejewskich
                               2. + Annę Maciołka – od cioci Basi, od kuzynki Małgosi z rodziną, i od kuzyna Przemka z rodziną                        

 9.30 Garzyn :     + Jadwigę Katarzyńską - od Matek Różańcowych

11.00 Drobnin:   1. + Stanisława Ryczkowskiego (25 r.)
                              2. + Czesława Muszyńskiego - od Renaty i Piotra z rodzinami
                             

 

1 Niedziela Adwentu - 03 grudnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  04.12.2017

17.00 Garzyn :    + Zenona Szczerbal

18.00 Drobnin :  1. + Franciszka Przybylaka
                              2. + Władysława Cwojdę - od sąsiadów
                            

WTOREK 05.12.2017

17.00 Garzyn :     + Olecha Matuszaka - od mieszkańców Garzyna z ul. Brzozowej, Kasztanowej i Kwiatowej

18.00 Drobnin : 1.+ Krystynę Matuszewską (2 r.)(im.) Pelagię, Stanisława Górczaków, Zofię, Jana Matuszewskich, Stefanię, Władysława Matuszewskich, Antoniego Sierackiego, Jana Pacholczyka, Zenona Maćkowiaka, Stanisławę i Stefana Musiał oraz wszystkich krewnych z rodziny
                                2. + Antoniego Skórzewskiego - od chrześniaka Oskara z rodziną i - od szwagra Zdzisława z rodziną

                            

ŚRODA 06.12.2017

17.00 Garzyn :   + Stanisławę Michalak - od męża i córki Arlety z rodziną

18.00 Drobnin : 1. + Helenę Maciejewską (r.), Wandę, Józefa Maciejewskich, , Mariannę, Stefana, Józefa Rutkowskich, Zenonę Otulakowską, Marię Nojman, rodzinę Mikołajczaków, Ignaszewskich, Wysockich i Kubackich
                              2. + Czesława Muszyńskiego - od siostry Elżbiety z mężem
                           

CZWARTEK  07.12.2017

17.00 Garzyn :    + Jana Matuszaka - od brata Henryka z rodziną

18.00 Drobnin : 1. + Stanisławę Florkowską (13 r.), Franciszka, Mariannę, Franciszkę i Jana, Florkowskich, Jana, Marię, Jana, Sylwestra, Romana Rosików, Jana, Stanisławę Józefiak, Jana Bartlewskiego i za wszystkich zmarłych z rodziny
                               2. + Andrzeja Chudzińskiego - od brata Krzysztofa z rodziną

PIĄTEK  08.12.2017 Niepokalane Poczęcie NMP

11.00 Drobnin :   + Helenę Tomkowiak - od syna z rodziną

17.00 Garzyn :    + Mariana Kmieć, Bronisławę, Józefa Kmieć Teresę, Jana Maćkowiak i za wszystkich zmarłych z rodziny oraz + Stanisława Puchacz (3 r.) Marię Puchacz, Mariana, Mariannę i Henryka Ciesielczyk, Zenona Dudziaka i Andrzeja Wróblewskiego, Zofię i Jana Majkut

18.00 Drobnin : 1.+ Bolesława Grys (r.), Damiana, Józefę, Władysława Grys, Helenę, Franciszka Juskowiaków, Pawła i Władysława Maćkowiaków, Halinę Piasecką, Dariusza Kajoch i o zdrowie w rodzinie
                                2. + Stanisława Klicha - od syna Ireneusza
                         

                       
SOBOTA 09.12.2017 Adoracja

18.00 Drobnin :  1. [+ Franciszka Grybskiego (21 r.), Helenę Grybską i zm. z rodziny]
                          2. + Zenona (13 r.), Stanisławę, Stanisława Andrzejczak, Franciszka Webera, za wszystkich krewnych zmarłych oraz o zdrowie w rodzinie                            

                                      

NIEDZIELA 10.12.2017

 8.00 Drobnin :   1. + Stanisława Jabłońskiego
                              2. + Władysława Cwojdę - od szwagra Teofila z żoną

 9.30 Garzyn :     + Pawła Lichego - od pracowników i właścicieli firmy „Cieśla”

11.00 Drobnin: 1. + Edmunda Fischer (28 r.). Genowefę, Stanisława Ratajczaków oraz zmarłych z rodziny Fischerów i Ratajczaków
                              2. + Kazimierę Cieśla - od syna Jacka z żoną i rodziną