Niedziela Palmowa - 09 kwietnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  10.04.2017

17.00 Garzyn :   + Stefana Koniecznego

18.00 Drobnin : + Leokadię i Maksymiliana Olejniczak, Martę i Franciszka Malepszych i zmarłych w rodzinie
                          

WTOREK 11.04.2017

17.00 Garzyn : + Józefa Baum (4 r.) Irenę, Tadeusza Baum, Marię, Michała, Andrzeja, Jana Michałek, Marię Józefiak, Izabelę Wujczak oraz zmarłych z ich rodzin

18.00 Drobnin : + Krystynę Cugier (2 r.), Władysławę, Ludwika Cugier, Helenę, Mieczysława Pietrzak
                                                

ŚRODA  12.04.2017

17:00 Garzyn :   + Edmunda (6 r.) Rafała Mika, Helenę, Czesława, Józefa Mika, Stanisławę, Leona, Zdzisława, Różę Grochowskich, Stanisława Andrzejczaka, Henryka Markowskiego i wszystkich zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin : + Zofię Sterna (r.), Piotra Sterna, Weronikę i Walentego Łagodów oraz zmarłych w rodzinie Weber

 

WIELKI  CZWARTEK  13.04.2017 

18.00 Drobnin : Msza Wieczerzy Pańskiej - W intencji naszych księży o błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej

 

WIELK PIĄTEK  14.04.2017 

18.00 Drobnin : Liturgia na cześć Męki Pańskiej 


WIELKA  SOBOTA 15.04.2017 

20.00 Drobnin : Wigilia Paschalna, Rezurekcja i Procesja  - Z a   P a r a f i a n
                          
                 

NIEDZIELA  16.04.2017 Wielkanoc

 8.00 Drobnin :   + Stefanię Jabłońską (13 r.)

 9.30 Garzyn : 1. + Helenę, Kazimierza Dziedzic, Justynę, Jadwigę, Walentego, Franciszka, Annę, Józefa, Władysławę Dziedzic (r.), Michalinę, Franciszka Nowickich, Władysława, Anielę Spychałów, Antoniego, Pelagię Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, Mariana Rosińskiego
                      2. + Bronisława Katarzyńskiego (5 r.) Izabelę Justka, Jana, Franciszkę Katarzyńskich, Tomasza, Jadwigę Edwarda Jeniec, za zm. z rodzin Katarzyńskich, Karolczyków, Justków, Adamskich, Wojtkowiaków. W podziękowaniu w 50 rocznicę urodzin za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze.

11.00 Drobnin: 1.+ Marcina Cieślę - od brata i siostry z rodzinami

                          2.+ Marcina Cieślę - od sąsiadów

 

 

5 Niedziela W. Postu - 02 kwietnia 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  03.04.2017

17.00 Garzyn :   + Henryka Szymańskiego (13 r.) i zm. w rodzinie: Jana, Stanisławę Szymańskich, Józefę, Antoniego Mieczysława Koniecznych, Janusza Pawlaka, Stanisławę, Tadeusza Andrzeja Rojewskich, Franciszkę Woźniak

18.00 Drobnin : + Bronisława Rosińskiego - od Tadeusza i Ryszarda Józefiaków z rodzinami z Pudliszek, od Antoniego Józefiaka z Rokosowa i Gostynia i od Biernaczyków z Krzemieniewa i Józefiaków z Leszna
                          

WTOREK 04.04.2017

17.00 Garzyn :   + Józefę Tomczak - od chrześnicy Bożenki z rodziną

18.00 Drobnin : + Halinę, Władysławę Zygmunta Kasińskich i Walerię Karolewicz
                                                

ŚRODA  05.04.2017

17:00 Garzyn :   + Annę Siniecką - od sąsiadów Klupszów, Rozwalków, Hylaków, Gierczyków, Ptaków i Kamieniarzy

18.00 Drobnin : + Helenę (r.) i Franciszka Grybskich

 

CZWARTEK  06.04.2017

17.00 Garzyn :   + Tadeusza Rosika - od wnuków i prawnuków

18.00 Drobnin : + Antoninę i Władysława Koblów i Stefana Markowskiego

 

PIĄTEK  07.04.2017 I Piątek

17.00 Garzyn :   + Zenona Maćkowiaka - od chrześniaka Jacka z rodziną

18.00 Drobnin : + Wojtka Szymańskiego (r.)


SOBOTA 08.04.2017

18.00 Drobnin : 1. + Józefa Majchrzaka (7 r.) Franciszkę, Józefa Majchrzaków, Jadwigę, Stefana i Sylwestra Maćkowiaków i zm. w rodzinie
                            2. + Stanisława Dudę (11 r.) Stanisława Kuśnierka (25 r.) Wiktorię Szkudlarczyk (31 r.)
                 

NIEDZIELA  09.04.2017 VI W. Postu

 8.00 Drobnin : + Feliksa (r.) Franciszkę, Czesława Urbanowskich, Joannę, Stanisława, Bolesława Sikorów, Teodozję, Edmunda Leśniaków, Jerzego Chołaja oraz zmarłych zm. ks. Proboszczów w tutejszej parafii     

 9.30 Garzyn + Józefa, Jadwigę Stawińskich, zm. z rodz. Stawińskich, Bartkowiaków oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej

11.00 Drobnin: Z okazji 1 rocznicy urodzin Szymona z prośbą o zdrowie, opiekę Anioła Stróża i Matki Bożej oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

4 Niedziela W. Postu - 26 marca 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  27.03.2017

17.00 Garzyn :   1. + Zenona Maćkowiaka - od rodzin Golembków, Katarzyńskich i Krysiaków

                           2. + Marcina Cieślę - od rodziny Kotwiców

18.00 Drobnin : 1. + Andrzeja Leśniarka - od Maryli Leśniarek oraz rodzin Dudków, Jabłońskich, Jankowskich i Jakubiakow
                           2. + Wojciecha Kaczmarka (2r.)

 

WTOREK 28.03.2017

17.00 Garzyn : +Tadeusz Rosika - od córek Grażyny, Beaty i Barbary z rodzinami i + Władysławę Rosik (34 r.) rodzinę Ptaszyńskich, Rosików, Władysława Gierczyka, zm. z rodziny Raburów, Wilczyńskich, Stilerów, Stawińskich, Gierczyków i Jerzego Paszkowiaka

18.00 Drobnin : 1.+ Franciszkę Cichowlas (4 r.), Czesława Cichowlas, Stefanię majek, zm. w rodzinie i ks. kan. Czesława Górznego
                           2. + Barbarę Wróblewską - od kuzynki Małgorzaty z rodziną z Pudliszek i od kuzyna Artura z żoną i synkiem
                     

ŚRODA  29.03.2017

08:15 Drobnin : + Zdzisława Szczepaniaka - od rodziny Naskrętów z Pudliszek i od Artura z rodziną z Rokosowa

09:30 Drobnin : + Zdzisławę Biderman - od syna Zbigniewa z rodziną

11:30 Garzyn :   + Józefę Tomczak - od rodziny Koszykowskich

17:00 Garzyn :  + Romana Staniszewskiego (r.) Władysławę, Leona Staniszewskich, Józefę i Alfonsa Jasiniak, Hannę Duchalską i zm. z rodziny

18.00 Drobnin : + Walentego Maśląkowskiego (r.) Annę, Agatę, Wawrzyńca Maśląkowskich, Jana, Michalinę Jakubowskich, Łucję i Józefa Mielcarek

 

CZWARTEK  30.03.2017

17.00 Garzyn :  + Kazimierza Karolczaka - od córki Magdaleny i Piotra

18.00 Drobnin : + Eugeniusza Nalewskiego (1 r.) - od żony i córki Doroty

 

PIĄTEK  31.03.2017

17.00 Garzyn :  + Stefanię Kajoch - od syna Sławomira z rodziną

18.00 Drobnin : + Kazimierza Kaczmarka, Józefę i Stanisława Niedzielskich oraz za zmarłych z rodzin


SOBOTA 01.04.2017

18.00 Drobnin : + zmarłych rodziców: Jadwigę, Franciszka Pawelskich, Stanisławę, Józefa Konopa oraz za wszystkich zmarłych w rodzinie

                       

NIEDZIELA  02.04.2017 V W. Postu

 8.00 Drobnin : + Mariannę i Stefana Spławskich, Walentego Snela i zm. z rodziny            

 9.30 Garzyn + Sławomira Bednarek, Annę, Józefa Urbaniak, Jana Bednarek

11.00 Drobnin: + Marcina Cieślę - od wychowawczyń, koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Drobninie

3 Niedziela W. Postu - 19 marca 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  20.03.2017

17.00 Garzyn :   Z okazji 1 rocznicy urodzin Mai z podziękowaniem za dar życia i z prośbą błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny – od rodziców Magdaleny i Rafała 

18.00 Drobnin : [+ Władysławę, Stanisława, Krystynę, Edwarda, Bernadetę i Marcina Spychałów]

 

WTOREK 21.03.2017

17.00 Garzyn :   + Annę Siniecką - od Krystyny i Stanisława Neumann z rodziną

18.00 Drobnin : + Grażynę Majchrzak, Leona Webera, Eugeniusza Webera i zmarłych z rodziny Weber

                     

ŚRODA  22.03.2017

17:00 Garzyn :  + Franciszka i Bronisławę Jankowskich (r.) Jana, Marię Bronisława, Władysławę, Donatę, Sławomira, Stanisława Kolasińskich, Szczepana, Marię, Władysława, Teresę, Mariana Jankowskich, Edmunda, Janinę Gizelę Goldmanów, Zdzisławę Glapiak   

18.00 Drobnin : + Zdzisława Szczepaniaka - od Czesława z żoną, Ilony z rodziną i Dominika z rodziną

 

CZWARTEK  23.03.2017

17.00 Garzyn : + Alfonsa, Annę Mariana Czesławę Karolczyków, Władysława Grochowego i zmarłych z rodzin Karolczyków, Grochowych i Katarzyńskich

18.00 Drobnin : + Józefa Zajdla - od żony i synów z wnukami

 

PIĄTEK  24.03.2017

17.00 Garzyn : + Pelagię Klimpel, Wojciecha, Stanisławę Pacholczyk, Franciszkę Michałowską, Zygmunta Łagodę i Joannę Mika

18.00 Drobnin : + Czesława Przybylskiego i zm. z rodzin Przybylskich, Mrozków, Janasów i Zenona Gbiorczyka


SOBOTA 25.03.2017

11.00 Drobnin :  + Annę Zuzańską - od sąsiadów z ul. Wiejskiej

18.00 Drobnin : + Jana Krajewskiego, córkę Stefanię, Tadeusza Matejewskiego, rodziców z obu stron i wszystkich najbliższych z rodziny

                       

NIEDZIELA  26.03.2017 IV W. Postu

 8.00 Drobnin : + Marcina Cieślę - od babci Czesławy                 

 9.30 Garzyn + Andrzeja Piechel (3 r.) zmarłych z rodziny Piechel, Muszyńskich, Kazimierza Durskiego, Henryka Grabowskiego oraz za Stefana Nowaka

11.00 Drobnin: Z okazji 70-tej rocznicy urodzin Danuty o zdrowie za + zm. w rodzinie

2 Niedziela W. Postu - 12 marca 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  13.03.2017

17.00 Garzyn :   + Władysława Spychałę i Stanisława Witczak (19 r.), Irenę Witczak (2 r.) Anielę Spychała, Mariana Rosińskiego, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę, zm. krewnych z rodziny Spychałów i Dziedziców

18.00 Drobnin : + Krystynę, Bolesława Karolczyk, Wiktorię, Stanisława Tomczak, Zygmunta Konowalczyk oraz za zmarłych z tych rodzin

18.30 Drobnin :  O zdrowie dla taty

 

WTOREK 14.03.2017

17.00 Garzyn :  + Józefę Tomczak - od wnuka Przemysława z rodziną, od wnuka Pawła z żoną i Zbyszkiem oraz od prawnuka Pawła z żoną i córeczką, od wnuka Tomasza z żoną, prawnuków Wojtka i Mateusza

18.00 Drobnin : + Władysławę, Ludwika Cugier, Leokadię, Maksymiliana Olejniczak, Krystynę Cugier, Agnieszkę Markowską i rodzinę Szubertów i Cugierów

                     

ŚRODA  15.03.2017

17:00 Garzyn :  + Kazimierza, Bogdana Pietrowicz, Stanisławę i Stanisława Skrzypczak     

18.00 Drobnin : + Eugeniusza Szczepaniaka, Jacka Szczepaniaka, Władysławę, Józefa Maćkowiak, Stanisławę, Jakuba Olejniczak

 

CZWARTEK  16.03.2017

17.00 Garzyn : + Stanisława Kaczmarka (20 r.), Stanisławę i Andrzeja Kaczmarków, Józefa i Jadwigę Zajdlów, Józefa Zajdla, Mariana i Marię Łukaszewskich i za zmarłych z rodziny

18.00 Drobnin : + Józefa Gajewskiego (ur.) Stefanię, Henryka Sikorskich oraz zm. z rodzin: Pawlaków, Gajewskich, Gruszczaków i Sikorskich

 

PIĄTEK  17.03.2017

17.00 Garzyn :+ Pelagię Szymańską (5 r.), Antoniego, Rozalię, Piotra Szymańskich, Zbigniewa, Stanisławę, Mieczysława Tarnowskich, Walentego, Jadwigę, Annę, Franciszka, Władysławę, Józefa, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedziców, Anielę, Władysława Spychałę, Stanisława Tobołę, Mariana Rosińskiego

18.00 Drobnin : + Marię, Józefa Dworzyńskich, Józefę, Jana, Adama Wajs, Stanisława Mikołajczaka, Krystynę Walkowiak


SOBOTA 18.03.2017

17.00 Garzyn :   Z okazji 1 rocznicy urodzin Zosi o zdrowie i błogosławieństwo Boże

18.00 Drobnin : + Zygmunta, Pelagię Stanisława Zyberów, Katarzynę, Pelagię Wawrzyńca Szperlików i zm. z rodziny

                       

NIEDZIELA  19.03.2017 III W. Postu

 8.00 Drobnin : + Pelagię i Józefa Krychowskich, Pelagię i Józefa Lutowicz, Władysławę Biskup, Henryka Medyńskiego, Jana Pewnego, Mieczysława Zygner, Teresę Majchrzak i zmarłych dziadków                   

 9.30 Garzyn : + Edwarda Rzepeckiego (4 r.) oraz Marcina Cieślę, Walentynę i Jana Majchrzak, Stefanię, Stanisławę i Jana Rzepeckich, Joannę i Franciszka Przysieckich, Jadwigę Chwaliszewską, Jadwigę Beczkowską, Mariannę Kapuścińską, rodziny Sikorskich, Niedzielskich, Kolanów, Nojmanow oraz dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin: + Stanisława i Teresę Florczaków, Bronisława Bartmana i Anielę Waldmajer i zm. z rodzin Florczaków i Spychajów oraz + Józefa, Kazimierę Tatuszka, Wacława Kowalskiego, Zenona Lira, Marię Skorzybót