3 Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, która pomoże nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.

3. W piątek, 20 kwietnia, będziemy obchodzić 16-tą rocznicę ingresu do Katedry Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego.

4. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Kleryk z Seminarium Poznania przybędzie do naszej parafii w niedzielę 6 maja i wtedy będzie zbierał ofiary.

5. W przyszła niedzielę, 22 kwietnia, o godz. 17.00 w salce odbiór szat liturgicznych dla dzieci I-komunijnych.

6. W piątek, 27 kwietnia 2018 roku od godz. 11.30 w przychodni lekarskiej „Salubres” przy ul. Zielonej 10 w Krzemieniewie, odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

7. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.