Intencje mszalne 29.10.17 r.
30 Niedziela Zwykła - 29 października 2017 roku
PONIEDZIAŁEK 30.10.2017
17.00 Garzyn : + Stefanię Kajoch - od sąsiadki Lisieckiej z rodziną
18.00 Drobnin : 1. + Stefana Nowaka (10 r.) Joannę i Henryka Nowak i zmarłych z rodziny
2. + Zdzisławę Biderman - od rodziny Robaszewskich
WTOREK 31.10.2017
17.00 Garzyn : + Dawida Misiaka - od mieszkańców Os. Zakątek
18.00 Drobnin : 1. + Władysława Przybylaka (16 r.) Marię, Franciszka Przybylak, Lucjana Konatowskiego, Martę i Czesława Perek
2. + Zofię Skrzypczak - od córki Danki z mężem, synami i ich rodzinami
ŚRODA 01.11.2017 Wszystkich Świętych
8.00 Drobnin : + Czesława Piechel (r.) Gabrielę, Andrzeja, Franciszkę, Jana Piechel, Ludwikę, Jana Muszyńskich, Stefana, Mariusza Andrzejewskich, Kazimierza Durskiego i zm. ks. prob.
9.30 Garzyn : + Antoniego Baum (r.) Katarzynę Baum, Annę Baum, Mieczysława Baum, Witolda Baum, Genowefę Glapka, Rafała Glapka
12.30 Na cmentarzu - Za parafian
CZWARTEK 02.11.2017 Dzień Zaduszny
11.00 Drobnin : 1. + Bronisława Dworzyńskiego - od Urszuli Nędza, rodziny Świętków i Rachmajdów z Leszna
2. + Antoniego Skórzewskiego - od chrześnicy Joli z rodziną
17.00 Garzyn : + Jana, Mariannę Skorupka (44r.), Stefanię, Franciszka Lesterów, zm. z rodziny Skorupków, Wozignoji, Lesterów oraz Ks. Proboszczów
18.00 Drobnin : 1. + Ryszarda Ginter - od dzieci z rodzinami
2. + Andrzeja Chudzińskiego - od rodziny Wojtkowiaków i Chwaliszewskich
PIĄTEK 03.11.2017 I Piątek
17.00 Garzyn : + Józefa, Jadwigę Apolinarskich, Helenę, Feliksa, Stanisława Parzy, Marię Kowalską, Pelagię Klimpel oraz zm. z rodziny
18.00 Drobnin : 1. + Jadwigę, Józefa, Jadwigę, Aleksandra, Romana Dudziaków, Ignacego i Mariannę Kubiak
2. + Annę Maciołka - od męża z dziećmi
SOBOTA 04.11.2017
17.00 Drobnin : Z okazji zjazdu Rodziny Kwitów – z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo dla żyjących, a dla zmarłych o radość zbawienia
18.00 Drobnin : 1. + Marię i Stanisława Galon, Stanisława Krygier
2. + Kazimierę Cieśla - od córki Janiny z mężem i rodziną
NIEDZIELA 05.11.2017
8.00 Drobnin : 1. + Ewę Galik - od rodzin Krawczyków, Glapiaków, Niezgódków, Sorbickich, Bernadki z Dawidem i Hani oraz [+ Władysławę (r.) i Kazimierza, Stanisława, Jerzego Knapik oraz Jana Galika i zmarłych z rodzin}
2. + Zdzisławę Biderman - od Zofii Biderman z rodziną z Gostynia
9.30 Garzyn : + Józefa, Annę Urbaniak, Sławomira i Jana Bednarek
11.00 Drobnin: Z okazji 40-lecia ślubu Jana i Danuty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze drowie i błogosławieństwo Boże dla jubilatów i ich rodziny
Intencje mszalne 22.10.17 r.
29 Niedziela Zwykła - 22 października 2017 roku
PONIEDZIAŁEK 23.10.2017
17.00 Garzyn : + Bogdana Hądzlika (ur.)
18.00 Drobnin : 1. + Andrzeja Chudzińskiego – od żony, od córki Magdaleny z rodziną, od córki Martyny z Dawidem, od syna Macieja z rodziną, od syna Jacka z Pauliną i od rodziców
2. + Andrzeja Chudzińskiego - od Wiesławy Smektały z rodziną
WTOREK 24.10.2017
17.00 Garzyn : + Jadwigę Katarzyńską - od córki z rodziną
18.00 Drobnin : 1. + Wacława Szepe (12 r.) oraz zm. z rodzin Szepów, Piczów, Stanisławę, Franciszka, Ryszarda, Grzegorza Ginter, Aleksandrę Glapiak
2. + Ryszarda Ginter - od rodzin Kromarek, Hoch i Maciejewskich
ŚRODA 25.10.2017
17.00 Garzyn : + Józefę, Michała i Jana Kubiaków, Bronisława Ziemlińskiego i Irenę Borowiak
18.00 Drobnin : 1. + Bronisława Kluka (r.) Łukasza i Kazimierza Leciejewskich
2. + Zdzisławę Biderman - od rodziny Bidermanów z Brzezia i Krajewic
CZWARTEK 26.10.2017
17.00 Garzyn : + Olecha Matuszaka - od żony Marii, córki Joanny z rodziną, synów Przemysława i Roberta z rodzinami
18.00 Drobnin : 1. + Kazimierę Cieśla - od męża i syna Leonarda z żoną i rodziną
2. + Kazimierę Cieśla - od sąsiadów z ul. Dworcowej
PIĄTEK 27.10.2017
17.00 Garzyn : + Władysława Golembkę - od żony
18.00 Drobnin : 1.+ Ignacego, Jadwigę Plewków, Mariannę, Edmunda, Jana, Ryszarda, Annę, Małgorzatę, Tomasza Bartkowiaków, Floriana Szyrmer, Czesława Mikołajczaka
2. + Bronisława Dworzyńskiego - od Renaty Małeckiej z Gostynia
SOBOTA 28.10.2017
15.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Sobczak – Matysiak
18.00 Drobnin : 1. + Helenę Kuśnierek (13 r.)
2. + Marię Jurczyńską (27 r.), Elżbietę Leśniewską (3 r.) zm. w rodzinie oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
NIEDZIELA 28.10.2017
8.00 Drobnin : 1. + Jadwigę i Walentego Skorupków
2. Z podziękowaniem za dar życia w trzeźwości przez 10 lat
9.30 Garzyn : + Jerzego Wróbla - od sąsiadów z Osiedla Słonecznego klatki 10,11,12
11.00 Drobnin: 1. + Bronisława Rosińskiego (1 r.)
2. + Bartka Hoszowskiego - od koleżeństwa: Patryka, Piotra, Eweliny, Szymona z rodziną, Mirona z rodziną
Intencje mszalne 15.10.17 r.
28 Niedziela Zwykła - 15 października 2017 roku
PONIEDZIAŁEK 16.10.2017
17.00 Garzyn : + Jadwigę Chwaliszewską, Władysława Jędrzejczaka, Stanisławę i Jana Rzepeckich, Marianne i Michała Chwaliszewskich i za zmarłych z rodziny Rzepeckich, Chwaliszewskich, Sikorskich i Nojmanów
18.00 Drobnin : 1. + Zofię Skrzypczak - od Lucyny i Jerzego z synami
2. + Ryszarda Ginter - od sióstr i braci z rodzinami
WTOREK 17.10.2017
17.00 Garzyn : + Dawida Misiaka - od brata Juliusza z żoną Izabelą, siostry Joanny z Krzysztofem i brata Józefa
18.00 Drobnin : 1. + Helenę Stelmaszyk (1 r.) Franciszka Stelmaszyka, Cecylię Andrzeja Anderszów i zm. z rodziny
2. + Ewę Galik - od Marii i Franciszka Sorbickich
ŚRODA 18.10.2017
17.00 Garzyn : + Mariannę Hendrysiak - od sąsiadów z bloku 6 i 7
18.00 Drobnin : 1. + Franciszka, Czesławę i Czesławę Szczęsnych i Monikę Kaźmierowską
2. + Antoniego Skórzewskiego - od brata Wojciecha z żoną
CZWARTEK 19.10.2017
17.00 Garzyn : + Pawła Lichego - od brata Bogusława z żoną i dziećmi
18.00 Drobnin : 1. + Bronisławę, Antoniego Gubańskich, Sewerynę, Walentego Kozak, Władysława Cwojdę, Wandę, Stanisława, Ryszarda, Grażynę Ignaszewskich oraz o zdrowie i i błogosławieństwo dla całej rodziny
2. + Władysława Cwojdę - od brata Tadeusza z rodziną
PIĄTEK 20.10.2017
17.00 Garzyn : + Bogdana Hądzlika - od brata Pawła z zoną, Zbyszka, Pauliny, Pawła i Julki
18.00 Drobnin : 1. + Bartka Hoszowskiego - od Danuty Woźniak i rodziny Stachowiaków z ul. Dworcowej
2. + Zdzisławę Biderman - od brata Czesława z żoną Helena i chrześniaka Leszka i od Mariusz i Magdy z Ziemlina z synami
SOBOTA 21.10.2017
16.00 Drobnin : Z okazji 55 rocznicy ślubu Jadwigi i Bolesława do Najświętszego Serca Jezusowego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
18.00 Drobnin : 1. + Stanisławę Górską i Jana Górskiego
2. + Stefana, Janiny i Jerzego Banach oraz zmarłych z rodzin Banachów i Pogodów
NIEDZIELA 22.10.2017
8.00 Drobnin : 1. + Zdzisławę Biderman - od Waldemara i Justyny Marciniaków z Krobi z rodz.
2. + Ryszarda Ginter - od szwagra Alfreda z żoną i dziećmi
9.30 Garzyn : + Marię i Walentego Jankowskich, Jadwigę i Adama Kolasińskich, Wiktorię i Wawrzyńca Duszyńskich i wszystkich zm. z rodz. Krajewskich
11.00 Drobnin: 1. + Marcina Cieślę (1 r.)
2. Do Serca Jezusowego z podziękowaniem za 40 lat pożycia małżeńskiego i z prośbą o dalsze łaski, zdrowie w rodzinie i błogosławieństwo Boże na dalsze wspólne lata dla Adama i Sabiny
15.00 Drobnin: Msza dziękczynna za Pielgrzymki do Pragi i Fatimy
Intencje mszalne 08.10.17 r.
27 Niedziela Zwykła - 08 października 2017 roku
PONIEDZIAŁEK 09.10.2017
17.00 Garzyn : + Józefa i Katarzynę Maciejewskich, Mariannę, Stefana Binkowskich, Aleksandrę, Alojzego Sworowskich, Władysławę Konstantynowicz, Henryka Ratajczaka, Franciszka Janiszewskiego i zm. w rodzinie
18.00 Drobnin : + Stanisławę Stróżyk (r.) Władysława, Feliksa Stróżyk, Zofię, Marię, Ignacego Sikorskich, Mieczysławę, Władysława Maćkowiak, Rodzinę Chwaliszewskich, Władysława Grobelnego, Rodzinę Bartkowiaków, Aldonę Kasperską, Janinę Rydlewską
WTOREK 10.10.2017
17.00 Garzyn : + Stefanię Kajoch - od szwagra Józefa z rodziną
18.00 Drobnin : + Zdzisławę Biderman - od Sylwii i Leszka Kubiaków z dziećmi i od chrześnicy Marzeny
ŚRODA 11.10.2017
17.00 Garzyn : + Ludwikę, Ignacego, Teodora Janiszewskich, Wiktorię, Ludwika, Włodzisława, Mariannę, Aleksandra, Łucję Pudliszewskich, Stanisławę Krajka, Mieczysława Banaszaka, Franciszka Dolatę, Irenę, Franciszka Pajkert, Szymona, Ryszarda Rosadzińskich
18.00 Drobnin : 1. + Aldonę, Zofię, Stanisławę, Ksawerego Kasperskich
2. + Pelagię Babską (1 r.), Kazimierza Babskiego, Stanisława, Katarzynę Babskich, Agnieszkę i Walentego Skopińskich, Stanisława, Janinę, Franciszka Skopińskich
CZWARTEK 12.10.2017
17.00 Garzyn : + Kazimierza Karolczaka - od chrześniaczki z rodzicami
18.00 Drobnin : 1.+ Franciszka Brylczak (25 r.) oraz Joannę, Franciszka Brylczak Janusza, Marię, Ignacego Beczkowiak, Czesława Ratajskiego zmarłych z rodzin Olejniczak, Dworczak i Jankowiak
2. + Bronisława Dworzyńskiego - od siostry Marii z mężem, od Marka z Magdą i córką
PIĄTEK 13.10.2017
17.00 Garzyn : + Jerzego Wróbla - od siostry Grażyny z mężem i od rodziny Rozwalków i Sobczaków
18.00 Drobnin : 1. + Marię i Franciszka Katarzyńskich, Helenę, Franciszka, Leona Gurgów, Helenę, Waleriana, Przemka Świętek i zmarłych z w rodzinie
2. + Ewę Galik - od Lucyny i Zdzisława z synami
SOBOTA 14.10.2017
17.00 Drobnin : + Tomasza Świderka
18.00 Drobnin : + Jana, Józefę Humskich, Marię Muszyńską, Zofie Okoniewską, Marię i Józefa Wciórków
NIEDZIELA 15.10.2017
8.00 Drobnin : 1. + Józefa, Pelagię Andrzejewskich, Stanisława, Antoninę Domagałów i zm. rodzeństwo
2. + Franciszka (14 r.) i Mariannę i zm. z rodz. Kruków, Władysławę, Franciszka i zm. z rodz. Kasińskich, Tomasza Mencla, Bogusława Bernadka, Jerzego Apostela, Bronisławę i Franciszka Gubańskich, Elżbietę Kosmalską oraz zmarłych z rodzin Paizertów i o błogosławieństwo dla całej rodziny
9.30 Garzyn : + Jana, Helenę, Franciszka, Rafała Nojmanów, Antoniego, Stanisławę, Tadeusza, Sewerynę Chwaliszewskich, Stanisława, Antoninę, Bronisława, Jadwigę Sikorskich, Jana, Stanisławę Rzepeckich, Stanisława, Pelagię Klupsz i za zmarłych z rodzin Nojmanów, Chwaliszewskich, Sikorskich, Rzepeckich
11.00 Drobnin: + Czesławę Niedzielską (3 r.), Emilię i Mieczysława Dmitrzaków i Andrzeja Chudzińskiego
Intencje mszalne 01.10.17 r.
26 Niedziela Zwykła - 01 października 2017 roku
PONIEDZIAŁEK 02.10.2017
17.00 Garzyn : + Teresę Gajewską – od córki Marianny z mężem, wnuczki Andżeliki z mężem i prawnukami, wnuka Roberta z żoną i prawnukami
18.00 Drobnin : + Andrzeja Andersza, Cecylię Andersz, Helenę i Franciszka Stelmaszyków i zm. z rodzin
WTOREK 03.10.2017
17.00 Garzyn : + Józefę Jasiniak (r.) Alfonsa Jasiniaka, Romana Staniszewskiego, Hannę Duchalską i zmarłych z rodziny
18.00 Drobnin : + Kazimierę Cieśla – od od rodzin Nowaczyków z Krzemieniewa, Kąkolewa i Poznania oraz + Teresę Nowaczyk (im.), Edmunda i Tadeusza
ŚRODA 04.10.2017
17.00 Garzyn : + Joannę i Stanisława Komisarek
18.00 Drobnin : + Franciszka Kaczmarka (9 r.), Stanisława Adamczaka i zm. z rodz. Szczęchów, Ryczkowskich, Kamieniarzy i Adamczaków
CZWARTEK 05.10.2017
17.00 Garzyn : + Franciszka (im.) Kolańczyka, Janinę Kolańczyk, Stanisławę i Wojciecha Pacholczyk, Arka Bartkowiaka, Pelagię Klimpel, Franciszkę Michałowską i Jerzego Klus
18.00 Drobnin : + Zdzisławę Biderman - od rodzin Szczepaniaków i Radziejewskich i od rodziny Kaźmierczaków
PIĄTEK 06.10.2017 I Piątek
17.00 Garzyn : + Annę (r.), Antoniego, Jadwigę, Walentynę Latanowiczów, Leokadię, Waleriana, Ryszarda Kańdułów, Juliannę, Stanisława Majerów, Jana, Magdalenę, Jana Wilczkowiak, Marię, Kazimierza Strabel, Grażynę Ignaszewską, Irenę Naskręt, Stefanię Pawlicką i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Drobnin : 1. + Franciszka (6 r.), Teresę Kuików, Stanisława Kosmalskiego i zm. z rodziny
2. + Zofię Skrzypczak - od Haliny i Andrzeja Gorwów
SOBOTA 07.10.2017
15.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Patelka – Dudziński
18.00 Drobnin : 1. + Annę, Antoniego Nawrockich, Stanisławę, Franciszka, Wacławę, Stanisława, Antoninę Łukaszewskich, Zofię, Honoratę Gronowskie, Krystynę Zielińską i za zmarłych z rodzin Łukaszewskich i Kaźmierczaków
2. + Bronisława Dworzyńskiego - od Teresy Mikołajczak rodziny Smektałów, Nowaków i Gierów
NIEDZIELA 08.10.2017
8.00 Drobnin : + Kazimierza Juskowiaka (3 r.), Teresę Juskowiak i Mieczysława Nowaka
9.30 Garzyn : Odpust w Garzynie
1. za matki z Róży Musielak: + Jadwigę Nowak, Jadwigę Baum, Irenę Baum, Katarzynę Baum, Marię Skorupka, Pelagię Skorupka, Annę Urbaniak, Władysławę Rosik, Stanisławę Koszykowską, Marię Rozwalka, Pelagię Przybylską, Katarzynę Siniecką, Annę Siniecką, Pelagię Zając, Stanisławę Błaszyk, Irenę Naskręt
2. za Matki z Róży Golembkowej: + Jadwigę Katarzyńską Józefę Tomczak, Reginę Rybakowską, Teresę Maćkowiak, Klarę Olejnik, Teresę Włodarczyk, Barbarę Golembka, Antoninę Maćkowiak, Pelagię Musielak, Annę Nowakowską, Annę Karolczyk, Władysławę Ptaszyńską, Marię Pisarzewską, Pelagię Maćkowiak, Marię Naskręt, Magdalenę Wilczkowiak, Jadwigę Przybylak
11.00 Drobnin: 1. + Czesława Szlachetkę (8 r.) i zm. z rodziny Szlachetka i Janowicz
2. Z okazji 1 r. urodzin Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Anioła Stróża na dalsze lata życia