Intencje mszalne 04.03.18 r.
3 Niedziela W. Postu - 04 marca 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 05.03.2018
17.00 Garzyn : + Jadwigę Katarzyńską - od rodzin Krysiaków i Malutkiewiczów
18.00 Drobnin : 1. + Czesława Konopka, Władysławę, Jana Konopka, Marianne, Jana Skorupka i zm. z rodziny oraz zm. księży proboszczów z parafii
2. + Edwarda Żaba – od córki Lidii
WTOREK 06.03.2018
17.00 Garzyn : + Annę Maciołka - od sąsiadów z Frankowa
18.00 Drobnin : + Jacka Zajdla (2 r.), Marka Kolasińskiego, rodziców Aleksandra i Helenę Słodzińskich, Franciszka, Jadwigę Zajdlów, zm. z rodzin Zajdlów i Kolasińskich
ŚRODA 07.03.2018
08.15 Drobnin: + Stanisława Klicha - od właścicieli i Pracowników Młyna w Ostrowie Wlkp. I Raszkowie
09.30 Drobnin: + Edwarda Żabę - od p. Danki Spychaj z rodziną
11.30 Garzyn : + Stanisławę Michalak - od rodzin Golembków, Krysiaków i Katarzyńskich
18.00 Drobnin: + Irenę Pierecką - od syna Grzegorza z rodziną
CZWARTEK 08.03.2018
17.00 Garzyn : + Janinę Musielak - od wnuków Henryka, Leszka, Eugeniusza i Witolda Kamieniarz z żonami
18.00 Drobnin : 1. + Andrzeja Chudzińskiego - od Zofii i Jacka Baszyńskich z Brzezia
2. + Andrzeja Chudzińskiego - od Brukiewiczów z Malewa i Reni Bajer
PIĄTEK 09.03.2018
17.00 Garzyn : + Alojzego Rybakowskiego (12 r.), Reginę Rybakowską, Stanisława, Barbarę, Walentego Szymkowiak, Mariana Kmieć, Leszka, Bronisława Adamczak oraz zmarłych z rodzin Rybakowskich i Maćkowiaków
18.00 Drobnin: 1. + Zdzisławę i Franciszka Bidermanów
2 .Z okazji 60 r. urodzin Henryka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże
SOBOTA 10.03.2018
18.00 Drobnin : 1. + Jana Rosika (17 r.) Jana, Marię, Romana, Sylwestra Rosików, Franciszka, Stanisławę, Mariannę, Jana, Franciszkę Florkowskich, Jana i Stanisławę Józefiak, Jana Bartlewskiego i za wszystkich zmarłych z rodziny
2. + Kazimierę Cieśla - od rodzin Piczów, Andrzejewskich, Glapiaków i Mikołajczaków
NIEDZIELA 11.03.2018
8.00 Drobnin: 1. + Arka Bartkowiaka (13 r.), Franciszka Borowiaka (24 r.), Teresę Musiałowską zm. z rodz. Bartkowiaków i Borowiaków
2. + Mariannę Wyrwińską (3 r.) i Stanisława Wyrwińskich oraz zm. z rodziny
9.30 Garzyn : + Andrzeja Bondia (5 r.), Mariana Jankowskiego, rodz. Jankowskich, Charaziak i Bondia
11.00 Drobnin: 1. Za Parafian
2. [+ Franciszka Stelmaszyka (2 r.) Helenę Stelmaszyk, Cecylię Andersz (7 r.) Andrzeja Andersza, Agnieszkę Maćkowiak i zm. z rodziny]
Intencje mszalne 25.02.18 r.
2 Niedziela W. Postu - 25 lutego 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 26.02.2018
17.00 Garzyn : + Czesława Beczkowiak – od córek Mirosławy, Agnieszki i Marioli z rodzinami
18.00 Drobnin : + Stanisława Klicha - od chrześniaka Romana Więckowiak z rodziną
WTOREK 27.02.2018
17.00 Garzyn : + Stanisławę Michalak - od siostry z rodzinami Fabichów, Ratajczaków, Konopków, Bassów i Maciejewskich
18.00 Drobnin : + Annę Maciołka - od Bogumiły i Piotra z rodziną
ŚRODA 28.02.2018
17.00 Garzyn : + Janinę Musielak - od rodzin Kmieciów, Maćkowiaków i Ziębów
18.00 Drobnin: 1. + Krystynę Ryczkowską (2 r.)
2. + Józefinę i Franciszka Kasztelanów, Antoniego Jędrzejewskiego i zm. z rodziny Jędrzejewskich i Kasztelanów
CZWARTEK 01.03.2018
17.00 Garzyn : + Jadwigę Katarzyńską - od rodzin Justków i Adamskich
18.00 Drobnin : 1. + Zdzisława Kaczmarka - od żony, córki Magdaleny i córki Beaty z Rafałem
2. + Ks.Floriana Libnera (34.r), Ks. Kazimierza Zacharzewskiego, Ks. Eryka Szymkowiaka
PIĄTEK 02.03.2018 I Piątek
17.00 Garzyn : + Kazimierza, Bogdana Pietrowicz, Stanisławę i Stanisława Skrzypczak, Joannę i Henryka Patelka
18.00 Drobnin: 1. + Marię, Józefa, Antoninę, Bronisława Dworzyńskich, Józefę, Jana, Adama Wajs, Stanisława Mikołajczaka, Krystynę Walkowiak
2. + Andrzej Chudzińskiego od rodziny Śmigielskich
SOBOTA 03.03.2018
18.00 Drobnin : 1. + Czesława Chwaliszewskiego oraz zmarłych z rodzin: Chwaliszewskich i Maćkowiaków
2. + Krzysztofa Średniawę - od siostry Geni z rodziną
NIEDZIELA 04.03.2018
8.00 Drobnin: 1. Za P a r a f i a n
2.+ Mieczysława Nowaka (23 r.), Marię i Zygmunta Andersz, Teresę i Kazimierza Juskowiak, Helenę i Jana Pudliszewskich i zmarłych z rodziny
9.30 Garzyn : 1. + Genowefę i Czesława Poprawskich, Kazimierę i Kazimierza Adamczaków oraz zmarłych z rodziny
2. + Helenę i Ludwika Tobółka
11.00 Drobnin: 1.+ Ryszarda Dymarczyka, Kazimierę i Seweryna Wujców
2.+ Jerzego, Mariana i Marię Paszkowiak i zmarłych z rodziny Paszkowiaków
Intencje mszalne 18.02.18 r.
1 Niedziela W. Postu - 18 lutego 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 19.02.2018
17.00 Garzyn : + Władysława Golembkę - od chrześnicy Mirosławy z rodziną oraz rodziny Maćkowiaków
18.00 Drobnin : 1. + Irenę Pierecką - od kochającego męża Czesława
2. + Ks. Kan. Czesława Górznego (3 r.)
WTOREK 20.02.2018
17.00 Garzyn : + Janinę Musielak - od rodziny Olejników, Musielaków, Sikorskich i Jankowskich
18.00 Drobnin : Z okazji 70 r. urodzin Kazimierza o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz za + Michała, Czesława, Konstancję Biernaczyk, Władysławę, Zofię i Wawrzyna Marszałek, Zofię i Józefa Stelmaszyk, Marię, Zygmunta, Pawła Mazankiewicz oraz ks. Prob.
ŚRODA 21.02.2018
17.00 Garzyn : + Kazimierę i Jana Wróbel (r.) Jerzego Wróbel, Władysławę i Edmunda Rozwalkę i za wszystkich zmarłych z rodzin
18.00 Drobnin: + Helenę Tomkowiak i + brata Franciszka - od rodziny Tomkowiak z Brzegu
CZWARTEK 22.02.2018
17.00 Garzyn : + Stanisławę Michalak - od chrześniaka Jarosława z rodziną, szwagierki Czesławy i rodziny Bączyków
18.00 Drobnin : + Edwarda Żabę - od syna Adama z żoną i dziećmi
PIĄTEK 23.02.2018
17.00 Garzyn : + Pelagię Klimpel (3 r.), Irenę Kaczmarek i zmarłych z rodzin
18.00 Drobnin : + Andrzeja Chudzińskiego i Marię Wolną - od rodziny Andrzejewskich z Pudliszek i Żytowiecka i Żychlewa i od Halinki i Kazia Wolnych z dziećmi
SOBOTA 24.02.2018
18.00 Drobnin : 1. + Marię Wolną - od rodziny Chudzińskich i Wawrzyniaków
2. + Kazimierę Cieśla - od rodziny Giernasiów
NIEDZIELA 25.02.2018
8.00 Drobnin: 1. Za P a r a f i a n
2.+ Zygmunta Pietraszewskiego (2 r.) i wszystkich zmarłych z rodziny Andrzejczaków, Pietraszewskich i Mirka Klaka
9.30 Garzyn : + Mariannę Kapuścińską (24 r.), Józefę Milczarek, Wiesława Kornackiego, Zdzisława, Bronisława, Stanisława Milczarków, Walentynę, Jana Majchrzak, Franciszkę, Jana Niedzielskich, Edwarda Rzepeckiego, Jadwigę Beczkowską, Marcina Cieślę, Grażynę Buczyńską, zm. z rodziny Kapuścińskich, Milczarków, Niedzielskich, Majchrzaków, Rzepeckich i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin: 1. + Krystynę Ryczkowską i Praksedę Otto
2.+ Zofię (2 r.) i Józefa (20 r.) Stróżyńskich, zmarłych z rodzin Stróżyńskich i Karolewiczów oraz i zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
Intencje mszalne 11.02.18 r.
6 Niedziela Zwykła - 11 lutego 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 12.02.2018
17.00 Garzyn : + Stefanię Kajoch (1 r.), Mieczysława, Artura, Agnieszkę, Franciszka Kajoch, Helenę, Antoniego Pajkert i zmarłych z rodziny
18.00 Drobnin : + Marię Wolną – od córki Agnieszki z mężem i dziećmi, od córki Ani z mężem, synami i teściami
WTOREK 13.02.2018
17.00 Garzyn : + Mariana Kmieć (10 r.), Bronisławę, Józefa Kmieć, Teresę, Jana Maćkowiak i za zmarłych krewnych z rodzin: Maćkowiak, Rybakowski, Olejnik, Musielak, Dolata
18.00 Drobnin : + Bronisławę (4 r.) oraz Franciszka, Albina, Irenę, Stanisławę i Ryszarda Janiszewskich, Stefana, Annę i Katarzynę Woźniaków oraz zmarłych z rodziny
ŚRODA 14.02.2018 POPIELEC
11.00 Drobnin: 1. + Andrzeja Chudzińskiego - od sołtysów z Gminy Krzemieniewo
2. + Andrzeja Chudzińskiego - od rodziny Sarbinowskich z Brzezia
16.30 Garzyn : 1. + Stanisławę Michalak - od rodziny Baumów i Strzelczyków
2. + Jadwigę Katarzyńską - od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
18.00 Drobnin: 1. + Annę Maciołka - od Marii Maciołka z synem
2. + Annę Maciołka - od rodziny Tomkowiaków i Pacholczyków z Rydzyny
CZWARTEK 15.02.2018
17.00 Garzyn : + Jadwigę Bojek (r.), Czesława, Zdzisława Bojek, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedzic i zmarłych krewnych
18.00 Drobnin : + Stanisława Klicha - od rodziny Barygów z córkami i ich rodzinami
PIĄTEK 16.02.2018
17.00 Garzyn : + Stanisława Lisieckiego (23 r.) Mariusza Lisieckiego, Stanisława, Genowefę, Stasia, Damiana Ratajczaków, Walentego, Magdalenę, Pelagię Gorwów, Eulalię Skrzypczak, Stanisławę Grygier, zmarłych krewnych oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej
18.00 Drobnin : + Juliannę, Krzysztofa i Ryszarda Dworniczak i Grzegorza Sosnowskiego
SOBOTA 17.02.2018
18.00 Drobnin : 1. Z okazji 1 rocznicy urodzin Józefa i 3 r. urodzin Wojciecha o Boże Błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
2. + Stanisława Klicha - od Eugeniusza Sinieckiego z żoną, Romana Sinieckiego z rodziną i Marii Szymańskiej z rodziną
NIEDZIELA 18.02.2018
8.00 Drobnin: 1. + Jacka Nawrockiego, Łucjana i Marię Tobółka
2. + Joannę Sikora - od córki Agnieszki z rodziną i wnuczką Klaudią i od Antoniego Ryczkowskiego z dziećmi i ich rodzinami
9.30 Garzyn : + Weronikę (r.) i Edmunda Gubańskich, Marię, Grażynę, Elżbietę i Wiesławę Gubańskie, Katarzynę i Antoniego Mikołajczaków, Leokadię, Marka, Andrzeja i Anetę Małychów, Franciszka, Józefa, Stanisława, Lucynę, Józefę i Jana Nadolnych
11.00 Drobnin: 1. Za P a r a f i a n
2. + Andrzeja Chudzińskiego - od radnych Powiatu Leszczyńskiego z gminy Krzemieniewo
Intencje mszalne 04.02.18 r.
5 Niedziela Zwykła - 04 lutego 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 05.02.2018
17.00 Garzyn : + Jadwigę Katarzyńską - od rodziny Anny Mikołajczak z dziećmi, Katarzyny Mikołajczak z córką i Lucyny Golembka
18.00 Drobnin : + Stanisława Machowskiego, Jana, Antoninę Sinieckich, Stanisławę, Mariana Kaczmarków
WTOREK 06.02.2018
17.00 Garzyn : + Olecha Matuszaka - od brata Tadeusza, żony i dzieci
18.00 Drobnin : + Władysławę, Edmunda Zygner, Józefa Dworackiego, Jana Malesińskiego, Jana Nawrot i zm. z rodziny
ŚRODA 07.02.2018
17.00 Garzyn : + Józefę Konieczną (2 r.) i za zmarłych w rodzinie: Antoniego, Mieczysława Koniecznych, Jana, Henryka, Stanisławę Szymańskich, Stanisławę, Tadeusza, Andrzeja Rojewskich, Janusza Pawlaka, Franciszkę Woźniak
18.00 Drobnin: 1. + Stefanię (8 r.), Marię, Józefa Mikołajczak Agnieszkę, Andrzeja Janiszewskich, Jana Malesińskiego, rodz. Mikołajczak, Mehr i Zygner
2. + Zofię Mehr (28 r.) Feliksa Mehr, zmarłych z rodz. Mehrów, Mikołajczaków i Ratajczaków
CZWARTEK 08.02.2018
17.00 Garzyn : + Władysława Golembkę - od bratanicy Małgorzaty z rodziną
18.00 Drobnin : + Czesława (2 r.), Teodorę (18 r.) i Józefa Żabickich, Stanisławę i Józefa Jaszczaków i zm. z rodziny
PIĄTEK 09.02.2018
17.00 Garzyn : 1. + Karolinkę Wagner (26 r.), Stefanię i Józefa Wojtkowiak, Wandę, Ludwika, Jerzego i Pawła Wagner oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą do Serca Pana Jezusa i Matki Bożej o dalszą opiekę i szczęśliwą operację
2.+ Izę Wujczak (10 r.), Bronisławę, Franciszka, Henryka Glapiaków, zm. z rodziny Tobołów, Glapiaków i Baumów
18.00 Drobnin : + Jana (r.) Mariannę, Edmunda, Ryszarda, Annę, Małgorzatę, Tomasza Bartkowiaków, Jadwigę, Ignacego Plewków, Floriana Szyrmer, Czesława Mikołajczaka
SOBOTA 10.02.2018
18.00 Drobnin : 1. Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Ali z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
2. + Józefa Zajdla (1 r.) i o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie
NIEDZIELA 11.02.2018
8.00 Drobnin: + Irenę Pierecką - od brata Henryka z rodziną
9.30 Garzyn : + Kazimierza Karolczaka (1 r.), Mariana Nowickiego (25 r.) Leonardę, Zenona Nowickich, Aleksandrę, Zenona, Mateusza Merta, Władysławę, Ignacego Galon, Jana Pacholczyka, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, Marię, Antoniego Skórzewskich, zm. księży prob. z parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin: 1. Za P a r a f i a n
2. + Stanisławę Chwaliszewską (r.), Romana i cała rodzinę Chwaliszewskich, Bartkowiaków, Grobelnych, Zofię i Ignacego Sikorskich, Aldonę Kasperską