Intencje mszalne 13.05.18 r.
Wniebowstąpienie P. - 13 maja 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 14.05.2018
16.00 Drobnin : + Władysława, Józefę, Bolesława Grysów, rodzinę Pietraszewskich i krewnych z rodzin
17.00 Garzyn : + Annę Kamieniarz (r.), Wiktorię, Nikodema, Apolonię, Aleksandra i zmarłych z rodziny Kamieniarz, Irenę Woźnicką, Janinę, Antoniego, Henryka Musielak, księży Prob. i dusze w czyśćcu cierpiące
WTOREK 15.05.2018
17.00 Garzyn : + Władysława Ptaszyńskiego (r.), Czesława, Władysławę Ptaszyńskich, Janinę, Antoniego, Katarzynę, Jana Borowiak oraz za zmarłych z rodziny Borowiak i Ptaszyńskich
18.00 Drobnin: + Zofię, Franciszka Musielak, Andrzeja, Jadwigę Raith, zmarłych z rodzin Musielaków i Tęgich
ŚRODA 16.05.2018
18.00 Drobnin : + Józefa i Mieczysława Pawłowskich
CZWARTEK 17.05.2018
17.00 Garzyn : + Annę Dziedzic (7 r.) Franciszka , Walentego, Jadwigę, Józefa, Władysławę, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedziców, Stanisława, Artura Tobołów, Olecha Matuszaka, Wiktorię, Stanisława, Zofię Czesława Klupsiów, Kazimierza Sobótkę, Władysława, Anielę Spychałów, Antoniego, Pelagię Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Mariana Rosińskiego
18.00 Drobnin : + Mariana Sinieckiego (4 r.) Antoninę, Jana Sinieckich, Annę Maciołka, Marcelego Ratajczaka i Marię Pietraszek
PIĄTEK 18.05.2018
17.00 Garzyn : + Pelagię i Stanisława Wujek, Jadwigę, Józefa Zajdel, Teresę i Henryka Neumanów, Marię, Mariana Łukaszewskich, Stanisława Kaczmarka, Władysława Sworowskiego, Józefa Zajdel
18.00 Drobnin : + Stefana Żur (r.)
SOBOTA 19.05.2018
18.00 Drobnin : [+ Czesława Szkudlarczyka (35 r.) Helenę Duda (3 r.) Monikę Radziewicz (2 r.)
NIEDZIELA 20.05.2018
8.00 Drobnin: Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Jakuba o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu i za + Praksedę Otto i Krystynę Ryczkowską
9.30 Garzyn : + Sławomira i Jana Bednerek, Annę i Józefa Urbaniaków
11.00 Drobnin: Z okazji 1-szej rocznicy urodzin Zuzi i 2 rocznicy urodzin Leny podziękowanie Panu Bogu za dar życia i wszystkie otrzymane laski, prosząc o opiekę Anioła Stróża oraz błogosławieństwo dla całej rodziny
Intencje mszalne 06.05.18 r.
6 Niedziela Wielkanocna - 06 maja 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 07.05.2018
18.00 Drobnin : + Władysława Stróżyka (r.) Stanisławę, Feliksa Stróżyk, Janinę Rydlewską, Zofię, Marię, Ignacego Sikorskich, Mieczysławę, Władysława Maćkowiak, Wandę Januszewicz, rodzinę Chwaliszewskich, Władysława Grobelnego, Aldonę Kasperską i o zdrowie w rodzinie
WTOREK 08.05.2018
8.00 Drobnin: W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin
17.30 Drobnin: + Zofię (1 r.) i Edwarda Skrzypczak, Władysławę i Wacława Gorwa i za rodzinę Woźniaków
18.00 Drobnin: + Stanisława Majorczyka i wszystkich zmarłych z rodziny z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
19.00 Garzyn : + Bronisławę, Franciszka Jankowskich (r.) Szczepana, Marię, Władysława, Mariana Jankowskich, Jana Marię, Stanisława, Bronisławę, Władysława, Donatę, Sławomira, Marka Kolasińskich, Edmunda, Janinę, Gizelę Goldmanow, Zdzisławę Glapiak, Andrzeja Bondię
ŚRODA 09.05.2018
18.00 Drobnin : + Franciszka Webera (13 r.) rodziców Zenona Andrzejczaka, Wojciecha i Józefa Kochman oraz zmarłych z rodzin
19.00 Garzyn : + Jadwigę, Józefa Apolinarskich, Helenę, Feliksa, Stanisława parzy, Marię Kowalską, Pelagię Klimpel, Jerzego Wagner oraz zmarłych z rodziny
CZWARTEK 10.05.2018
18.00 Drobnin : + Antoninę, Andrzeja (r.) Teresę, Stanisława Serwatków, Pelagię i Franciszka Chudzińskich, siostrę Albertę Kaczmarek i zm. z rodziny
PIĄTEK 11.05.2018
18.00 Drobnin : + Edmunda i Władysławę Zygner, Józefa Dworackiego, Jana Malesińskiego, Jana Nawrot i zm. z rodziny
SOBOTA 12.05.2018
18.00 Drobnin : + Marię, Mikołaja Wenderskich (r.) Stanisława, Antoninę, Jana Kowalskich, Bronisławę, Tadeusza Skorupkę, Krystynę Nowak, Jana Średniawę, Ryszarda Sobczaka oraz księży prob. z naszej parafii
NIEDZIELA 13.05.2018
8.00 Drobnin: + Agnieszkę i Józefa (r.) Alojzego, Bronisława, Pawła Rollów, zm. z rodzin Rollów i Korczaków oraz zm. xx Proboszczów naszej parafii i księży Władysława Koszykowskiego i Czesława Górznego a także podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny
9.30 Garzyn : + Helenę, Zdzisława, Katarzynę, Jana Spychała, Stanisławę, Stanisława, Zenona, Apolonię, Tomasza Andrzejczak, Jadwigę, Jana Jakubowskich, Helenę, Jana Pajzert, Anielę, Władysława Spychała, Jana Misiewicz, Adama Wajs, Mariana Rosińskiego oraz wszystkich krewnych i dusze w czyśćcu c.
10.00 Drobnin: W intencji dzieci I-komunijnych
Intencje mszalne 29.04.18 r.
5 Niedziela Wielkanocna - 29 kwietnia 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 30.04.2018
17.00 Garzyn : + Henryka Włodarczyka (2 r.) i wszystkich zmarłych z rodzin Włodarczyków, Musielaków i Nowakowskich
18.00 Drobnin : + Mieczysława Kaczmarka (10 r.) Józefa i Władysławę Kaczmarek, Jana i Helenę Rzeźniczak, Sabinę i Edmunda Kaizer, Alojzego i Pawła Rolla, Andrzeja Koska oraz zmarłych z rodziny
WTOREK 01.05.2018
17.00 Garzyn : + Mariannę Skorupka
18.00 Drobnin: + Stanisława Kostrzewskiego (2 r.)
ŚRODA 02.05.2018
17.00 Garzyn : + Teresę Konieczną - od Stefana Musielaka z rodziną z Łęki Wielkiej
18.00 Drobnin : + Zygmunta Pietraszewskiego (im.) oraz wszystkich zmarłych z rodziny Andrzejczaków, Pietraszewskich i Mirka Klaka
CZWARTEK 03.05.2018
8.00 Drobnin : + Jerzego Wróbel (1 r.)
9.30 Garzyn : + Andrzeja Mrukowskiego (2 r.) Mariannę Krakowską, Henryka, Pawełka Piotrowiak, Zenona Mrukowskiego, Andrzeja Fiszera, Eugeniusza Nalewskiego i Janusza Kmiecika i zm. z rodziny
11.00 Drobnin : + Irenę Pierecką - od sąsiadów od nr 4 – 8/1
14.00 działki : 1. Za Parafian
2. + Zdzisława Kaczmarka - od mieszkańców z ul. Rzemieślniczej i Handlowej z Krzemieniewa
PIĄTEK 04.05.2018 I Piątek
17.00 Garzyn : + Helenę Tobółkę (3 r.) i Ludwika Tobółkę, Cecylię i Antoniego Matuszewskich
18.00 Drobnin : + Leona Cugier - od siostry Wandy z mężem i od siostry Ireny z rodziną
SOBOTA 05.05.2018
18.00 Drobnin : + rodziców Pawel, Ziemlińskich i wszystkich krewnych
NIEDZIELA 06.05.2018
8.00 Drobnin: + Mariana Jędro – od żony
9.30 Garzyn : + Zofię i Stanisława Nowak i zm. z rodziny Nowaków i Walorskich
11.00 Drobnin: + Macieja Machowiaka - od rodziny Bugzelów i Sprengelów
Intencje mszalne 22.04.18 r.
4 Niedziela Wielkanocna - 22 kwietnia 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 23.04.2018
17.00 Garzyn : + Jacka Maćkowiaka - od Firmy Charter Agro-Masz
18.00 Drobnin : + Wojtka Szymańskiego (im.)
WTOREK 24.04.2018
17.00 Garzyn : + Franciszka (r.), Klarę Olejnik, Zygmunta Olejnik, Jana Olejnik, Zofię, Józefa i Henryka Fabijańczyk, Mariana Kmieć oraz z rodzin Maćkowiaków i Musielaków
18.00 Drobnin: + Stanisława Niedzielskiego (23 r.) Józefę Niedzielską, Stefana, Stanisławę Koniecznych, Jana, Franciszkę Niedzielskich oraz wszystkich krewnych z rodziny
ŚRODA 25.04.2018
17.00 Garzyn : + Stanisławę Michalak - od chrześniaka Sławka z rodziną
18.00 Drobnin : + Stanisława, Antoninę, Jana, Tadeusza Andrzejczak, Stanisławę, Leona, Zdzisława, Różę Grochowskich, Edmunda, Rafała Mikę, Helenę Kowalską, Mariannę Stachowiak i zmarłych z rodzin
CZWARTEK 26.04.2018
17.00 Garzyn : + Janinę Musielak - od sąsiadów z ul. Leszczyńskiej
18.00 Drobnin : 1. Z okazji 32 rocznicy ślubu Barbary i Mirosława z podziękowaniem za wszystkie otrzymane laski i z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże
2. + Krzysztofa Średniawę - od siostry Ani z rodziną
PIĄTEK 27.04.2018
16.00 Drobnin : Z okazji 1 rocznicy urodzin Kajetana o Boże Błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
17.00 Garzyn : + Stanisławę Michalak - od sąsiadów - rodziny Mikołajczak i Dopierała
18.00 Drobnin : Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Oliwii o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu
SOBOTA 28.04.2018
18.00 Drobnin : 1. + Czesława Andrzejczaka, Zofię i Józefa Andrzejczaków, Annę, Michała Gendera, Stanisławę i Władysława Iwanów, Jana Mikołajczaka i zmarłych z rodziny
2. + Edwarda Żabę - od siostry Marii Musielak z dziećmi i ich rodzinami
NIEDZIELA 29.04.2018
8.00 Drobnin: 1. + Franciszkę Krawczyk - od sąsiadów
2. + Franciszkę Krawczyk - od Alicji i Tadeusza Smektałów z Brzezia
9.30 Garzyn : + Józefa Musielaka (20 r.) Jadwigę, Stanisława, Reginę, Jana Musielak, Helenę, Antoniego Pajkert. Artura, Stefanię, Mieczysława Kajoch, Jana Kubiaka, Stanisławę, Władysława Poprawskich i za dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin: + Wiktorię Szkudlarczyk (32 r.) Czesława Szkudlarczyk (35 r.) i Helenę Duda (3 r.)
Intencje mszalne 15.04.18 r.
3 Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 16.04.2018
17.00 Garzyn : + Jadwigę Katarzyńską - od kuzynki z rodzinami Fabichów, Konopków, Basów, Ratajczaków, Maciejewskich i Ratajczaków
18.00 Drobnin : 1. + Stefanię, Antoniego Skórzewskich, Krzysztofa Głód, Stanisławę, Ignacego Karolewicz, Stanisławę, Tomasza Skórzewskich
2. + Janinę Piotrowiak - od synowej, wnuków i prawnuków
WTOREK 17.04.2018
17.00 Garzyn : + Władysława Więckowiak (r.), Władysławę, Stanisława, Jana Więckowiak, Mariannę, Józefa, Jana, Adama, Zofię Rosadzińskich, Stanisławę, Antoniego Kirelus, Kazimierę Adamską, wszystkich zmarłych krewnych, dusze w czyśćcu cierpiące oraz w pewnej intencji
18.00 Drobnin: + Stefana Mileckiego (1 r.)
ŚRODA 18.04.2018
17.00 Garzyn : + Bronisława Katarzyńskiego, Izabelę Justka, Jana, Franciszkę, Alojzego, Jadwigę Katarzyńskich, Tomasza, Jadwigę, Edwarda Jeniec, Bernarda, Gertrudę, Janinę Justków, Helenę Woźniak, za zm. z rodzin Katarzyńskich i Karolczyków
18.00 Drobnin : Z okazji 18-tych urodzin Jakuba o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu oraz z okazji 25-lecia ślubu Iwony i Macieja
CZWARTEK 19.04.2018
17.00 Garzyn : + Janinę Musielak - od Turbańskich z rodziną
18.00 Drobnin : + Mariana Olejniczaka, Praksedę, Stanisława Biernatów, Stanisława Marciniaka, Adama Dolacińskiego, Jana Majchrowicza, zm. z rodzin Olejniczaków, Biernatów, Marciniaków, Andrzejczaków i Pawłowskich
PIĄTEK 20.04.2018
17.00 Garzyn : + Teresę Konieczną - od Agnieszki z mężem i córką
18.00 Drobnin : 1. + Adama, Stanisławę, Antoniego, Józefę Olejniczaków, Michalinę, Ignacego, Feliksa Maślankiewiczów
2. + Stanisława Klicha - od rodziny Ludianów z Hersztupowa
SOBOTA 21.04.2018
18.00 Drobnin : 1. + Bronisława Chudzińskiego (14 r.) Martę, Mieczysława Galonów, Stanisławę, Ignacego Chudzińskich, Bolesława szlachetkę, Annę, Joannę, Jana Chałupków, za rodzinę Nowaczyków, Przybylskich, Radolaków, Mostowskich
2. + Stanisławę, Sewerynę, Antoniego, Tadeusza Chwaliszewskich, zm. z rodziny Chwaliszewskich, Mariannę, Leokadię, Cecylię, Józefa, Alojzego Kamieniarz, zm. z rodziny Kamieniarzy, Bronisława Ajnbachera, Martę Kajoch, Stanisława Woźnego
NIEDZIELA 22.04.2018
8.00 Drobnin: 1. + Irenę Pierecką - od Dawida Ścibor z żoną
2. + Irenę Pierecką - od Kamila Ścibor z rodziną
9.30 Garzyn : + Stanisława Jankowskiego (3 r.), Jadwigę, Michała, Henryka, Iwonę Jankowskich, Stefanię, Stanisława, Zbigniewa, Leonarda Mielcarków
11.00 Drobnin: Z a P a r a f i a n