Intencje mszalne 29.07.18 r.
17 Niedziela Zwykła - 29 lipca 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 30.07.2018
17.00 Garzyn : + Irenę Baum (5 r.) Tadeusza, Józefa Baum, Marię, Michała, Andrzeja, Jana Michałek, Marię, Józefiak, Izabelę Wujczak oraz zmarłych z ich rodzin
18.00 Drobnin : 1. + Piotra Bugzela (29 r.) ks. kan. Bolesława, Agnieszkę i Ignacego Bugzel, Józefę, Jana, Ewę i Macieja Machowiaków, Sewerynę i Tadeusza Chwaliszewskich oraz wszystkich zmarłych kapłanów
2. + Czesława Przybylaka - od syna Przemysława z rodziną
WTOREK 31.07.2018
17.00 Garzyn : + Jadwigę (1 r.), Alojzego Katarzyńskich, Jana Krysiaka, zm. z rodziny Golembków, Katarzyńskich, Karolczyków, Maćkowiaków
18.00 Drobnin: 1. + Annę Maciołka - od rodziny Całów z Sikorzyna i od rodziny Majewskich z Bukownicy
2. + Grzegorza Kasztelana - od syna Bartka z żoną i dziećmi
ŚRODA 01.08.2018
17.00 Garzyn : + Pelagię (r.) Edmunda Kasińskich, zm. z rodziny Kasińskich i Mików, Stanisława i Marię Mazur, Ryszarda i Stanisława Żandarczuk, Władysławę i Ignacego Galon, Leokadię, Mariana, Zenona Nowickich, Mateusza Mertę, Walentynę Kempa, Kazimierza Karolczak, Marka Galon i zm. proboszczów
18.00 Drobnin : 1. + Henryka (15 r.), Józefa, Stanisławę, Jana Jabłońskich, Stanisławę, Mariana Giezek, Helenę, Stefana Jakubiak, Henryka Gubańskiego, zm. z rodzin Jakubiaków i Jabłońskich
2. + Irenę Pierecką - od Anny Dulewa z rodziną
CZWARTEK 02.08.2018
17.00 Garzyn : + Stanisławę Kurpisz - od sąsiadów z ul. Ogrodowej, Leszczyńskiej 50 i Os. Słonecznego 1-3
18.00 Drobnin : + Jadwigę i Antoniego Błaszyk
PIĄTEK 03.08.2018 I Piątek
17.00 Garzyn : + Mariannę Michalak (3 r.) Stanisławę, Władysława, Erykę, Jana, Franciszka Michalaków, Antoninę, Władysława, Zenona, Marię Maćkowiaków, Henryka Ratajczaka, Bogdana Kolańczyka i zmarłych z rodziny
18.00 Drobnin : + Mariannę i Stefana Rutkowskich, Halinę, Krystynę, Witolda i Józefa Rutkowskich oraz zmarłych z rodziny Sadowskich
SOBOTA 04.08.2018
15.00 Drobnin : O B. Błog dla Anny i Jacka na nowej drodze życia
18.00 Drobnin : 1. + Hannę Skorupka (9 r.), Edmunda Skorupkę i zm. z rodziny
2. + Franciszkę Krawczyk - od rodziny Pawłowskich
NIEDZIELA 05.08.2018
8.00 Drobnin : 1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marcelka i za + Bognę Wawrzyniak (3 r.)
2. + Mariana Jędro - od teściowej oraz Zofii i Ryszarda Gbiorczyk z rodziną
9.30 Garzyn : + Artura Tobołę (2 r.), Kazimierza Sobótkę i zm. z rodziny Sobótków, Zofię, Czesława, Halinę, Wiktorię, Stanisława Klupsiów, Annę, Franciszka Dziedzic, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka oraz do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
11.00 Drobnin : 1. Z okazji 18-tej rocznicy urodzin Michaliny z podziękowaniem za odebrane laski i z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego na dorosłe życie
2. + Franciszkę Krawczyk - od rodziny Wozińskich z Gostynia
Intencje mszalne 22.07.18 r.
16 Niedziela Zwykła - 22 lipca 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 23.07.2018
7.00 Drobnin : + Ewę Galik (1 r.) – od Firmy Wasiółka
17.00 Garzyn : + Stanisławę Krajka
18.00 Drobnin : + Ryszarda Ginter (1 r.)
WTOREK 24.07.2018
17.00 Garzyn : + Teresę Konieczną - od Joanny Cabańskiej z Brzezin i rodziny Szudobaj
18.00 Drobnin: + Mariana Małeckiego (14 r.) Zenona Małeckiego (4 r.) Teodorę Szczepaniak, Jana Szczepaniaka
18.30 Drobnin: .+ Jerzego Glapiak - od Bogumiły Żaby z córkami i ich rodzinami
ŚRODA 25.07.2018
17.00 Garzyn : + Marię Mazur - od męża
18.00 Drobnin : + Edwarda Żabę - od rodziny Lewandowskich z Poznania
CZWARTEK 26.07.2018
17.00 Garzyn : [+ Czesława i Zdzisława Bojek (r.), Jadwigę Bojek, Helenę i Kazimierza Dziedzic, Justynę Dziedzic oraz za zmarłych krewnych]
18.00 Drobnin : + Jadwigę Pazoła (r.) i za zmarłych Józefę, Jana Biedrzyńskich, Romana Pazoła, Mariannę, Jana Bogdańskich
18.30 Drobnin : + Irenę Pierecką - od Marka i Izy Szymkowiak z rodzinami
PIĄTEK 27.07.2018
17.00 Garzyn : Z okazji 25-lecia ślubu Elżbiety i Włodzimierza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże
18.00 Drobnin : Z okazji 80-tej rocznicy urodzin Urszuli o zdrowie i błogosławieństwo Boże
SOBOTA 28.07.2018
18.00 Drobnin : 1. + Ignacego Szkudlarczyka (37 r.) Czesława Kuśnierka (17 r.) Krzysztofa Kaźmierczaka (3r.)
2. + Leona Cugier - od chrześnicy Ilony z mężem i synami
NIEDZIELA 29.07.2018
8.00 Drobnin : 1. + Katarzynę i Franciszka Michalskich
2. + Władysława Michalaka (13 r.)
9.30 Garzyn : + Janinę Musielak - od rodziny Mikołajczaków z Garzyna i od Nowakowskich z Kąkolewa
11.00 Drobnin : 1. + Krzysztofa Muszyńskiego (15 r.) oraz Kazimierę Muszyńską (4 r.) i zm. z rodziny
2. + Zofię Prałat - od siostry Stefanii z rodziną
Intencje mszalne 15.07.18 r.
15 Niedziela Zwykła - 15 lipca 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 16.07.2018
17.00 Garzyn : + Czesława Przybylaka (z Brylewa) - od żony
18.00 Drobnin : [+ Stanisławę Piskorz (7 r.), Ludwika, Michała, Krystynę, Bogdana Piskorzów, Cecylię, Edmunda, Henryka Karolczak, Witolda Musielaka, Mariannę Małecką oraz z podziękowaniem Sercu Jezusowemu i Matce Boskiej za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny]
18.30 Drobnin : + Edwarda Żabę - od Sławka z rodziną
WTOREK 17.07.2018
18.00 Drobnin: + Grzegorza Kasztelana - od sąsiadów od nr 2 i od 30 do 34
18.30 Drobnin: + Jana Olejnika (3 r.)
ŚRODA 18.07.2018
17.00 Garzyn : + Jana Krysiaka - od rodziny Golembków
18.00 Drobnin : + Ewę Galik (1 r.)
18.30 Drobnin : + Józefa (r.) i Teodorę Żabickich, Czesława Żabickiego, Stanisławę i Józefa Jaszczaków
CZWARTEK 19.07.2018
17.00 Garzyn : + Teresę Cierpisz (z Brylewa) - od córki Reginy z mężem
18.00 Drobnin : + Ewę Tęgą i zm. z rodzin Nalewskich i Prałatów
18.30 Drobnin : + Zdzisława Paradowskiego - od syna Damiana z rodziną i teściami
PIĄTEK 20.07.2018
17.00 Garzyn : + Adama Raburskiego - od syna Waldka z żoną, wnuka Pawła z żona i córką i rodziny Michalskich z Krakowa
18.00 Drobnin : [+ Rodz. Piczów Urszulę i Józefa Masztalerzów]
18.30 Drobnin : + Tadeusza Pudliszewskiego - od całej rodziny Żabów
SOBOTA 21.07.2018
17.00 Drobnin : + Józefa Świtalskiego (50 r.) – od dzieci i wnuków z rodzinami
18.00 Drobnin : + Władysława Maćkowiaka (13 r.) Pawła, Jana, Stanisława i Stanisławę Maćkowiak, Helenę i Franciszka Juskowiak, Bolesława, Damiana Grys i Czesława Chwaliszewskiego
NIEDZIELA 22.07.2018
8.00 Drobnin : [+ Stanisława Wyrwińskiego (3 r.), Mariana Grzeszkowiaka ( 27 r.) i zm. z rodziny]
9.30 Garzyn: + Bogdana Hądzlika (1 r.), Jerzego Hądzlika (30 r.), Józefę, Franciszka Tomczak, Helenę, Józefa Hądzlik, Irenę Naskręt, zm. z rodzin Tomczaków i Naskrętów i ks. Władysława Koszykowskiego
11.00 Drobnin : + Zdzisława Kaczmarka - od najbliższych sąsiadów
14.00 Drobnin : Z okazji 90-tej rocznicy urodzin Anny o zdrowie i błogosławieństwo Boże
Intencje mszalne 08.07.18 r.
14 Niedziela Zwykła - 08 lipca 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 09.07.2018
17.00 Garzyn : + Józefa (r.) Barbarę, Władysława, Stanisława Golembka, Stefanię, Jadwigę, Michała Zalisz, Jadwigę, Alojzego Katarzyńskich, Pawła Mikołajczaka
18.00 Drobnin : + Stefanię Majek (4 r.) Franciszkę, Czesława Cichowlas i zmarłych w rodzinie
WTOREK 10.07.2018
18.00 Drobnin: + Krzysztofa Sinieckiego (5 r.), Walentynę, Irenę, Bronisława, Edmunda Sinieckich, Janinę, Danutę, Kazimierza Kasińskich oraz Adama Raburskiego
18.30 Drobnin: + Mariana Jędro - od kuzyna Wojciecha Jędro z rodziną z Leszna
ŚRODA 11.07.2018
17.00 Garzyn : + Janinę Musielak - od wnuczki Beaty z rodziną
18.00 Drobnin : + Helenę Walczewską – od syna Dariusza z żoną
18.30 Drobnin : + Tadeusza Skorupkę - od brata Janusza z żoną
CZWARTEK 12.07.2018
17.00 Garzyn : + Bronisława (r.) Jadwigę, Aldonę Sikorskich i zm. z rodziny Stanisława, Jana, Marię, Bronisławę, Władysława, Marka, Donatę, Sławomira Kolasińskich, Czesława Spławskiego, Sławomira Topolskiego, Franciszka, Bronisławę Jankowskich, Jana, Stanisławę Rzepeckich, Jana, Helenę Nojman, Helenę Walczewską, Adelę, Adama Raburskich i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Drobnin : + Feliksa Mehr (11 r.) Zofię Mehr, zm. z rodz. Mehrów, Mikołajczaków i Ratajczaków
PIĄTEK 13.07.2018
17.00 Garzyn : + Irenę Pierecką (z Brylewa) - od Haliny Swojak z rodziną
18.00 Drobnin : + Stanisławę, Franciszka, Grzegorza, Ryszarda Ginter, Aleksandrę Glapiak, Bolesławę, Kazimierza Loman
18.30 Drobnin : + Franciszkę Krawczyk - od Krystyny i Czesława Kielich i Anny Włodarczyk
SOBOTA 14.07.2018
17.00 Drobnin : Z okazji 34 rocznicy ślubu Alicji i Józefa z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie i dalszą opiekę dla jubilatów i całej rodziny
18.00 Drobnin : + Stanisława Rozwalka (6 r.), Apolonię, Antoniego Leciej, Stanisława Kriger, zm. z rodzin Leciej, Stróżyńskich, Rozwalka, ks. proboszczów Floriana Libnera i Kazimierza Zacharzewskiego
NIEDZIELA 15.07.2018
8.00 Drobnin : + Stefana, Franciszka, Mariannę i Franciszka Żur, Helenę, Dorotę, Franciszka Kasińskich i zmarłych z rodzin
9.30 Garzyn: + Mariana Klabika 8 r.), Magdalenę, Pelagię, Jana, Alojzego, Leona, Alfonsa Klabików, Zofię, Andrzeja, Jana, Czesława Grzegorza, Marię i Helenę, Józefa Pudliszewskich, Anielę Homską, Leokadię, Macieja, Grzegorza i Zbigniewa Kołodziejów, Anielę Tomczak, Czesławę, Alojzego Kamieniarz, Kazimierę Jeniec
11.00 Drobnin : + Wojtka Szymańskiego
Intencje mszalne 01.07.18 r.
13 Niedziela Zwykła - 01 lipca 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 02.07.2018
17.00 Garzyn : + Władysławę i Józefa Dziedzic (r.) Władysława, Piotra, Jadwigę, Walentego, Annę, Franciszka, Helenę, Kazimierza, Justynę Dziedziców, Piotra, Rozalię, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Annę, Franciszka Bojek, Zbigniewa Tarnowskiego, Mariana Rosińskiego, Stanisława Tobołę, Olecha Matuszaka oraz o szczęśliwe rozwiązanie i dalszą opiekę nad rodziną
18.00 Drobnin : + Bronisława Mehr (r.) Józefę, Halinkę, Jadwigę, Zdzisława, Stanisława Mehr, Benedykta Pacholskiego, Bronisławę, Franciszka Skorupskich, Wandę Mikołajczak i zmarłych z rodzin Mehrów, Skorupskich i Mikolajczaków
WTOREK 03.07.2018
18.00 Drobnin: + Marię Nojman (im.) – od koleżanek
18.30 Drobnin: + Tadeusza Skorupkę - od córki Sabiny z mężem i od wnuków z rodzinami
ŚRODA 04.07.2018
18.00 Drobnin : [+ Stanisławę i Mariana Kaczmarek (r.) Stanisława Machowskiego, Jerzego Maćkowiaka]
18.30 Drobnin : + Irenę Pierecką - od Marysi z rodzicami
CZWARTEK 05.07.2018
17.00 Garzyn : + Jana Krysiaka - od syna Zenona z żoną i dziećmi
18.00 Drobnin : + Damiana Ratajczaka, Czesławę, Franciszka Prałat Genowefę Stanisława Ratajczaków, Stanisława i Mariusza Lisieckich, Eulalię Skrzypczak i o zdrowie
18.30 Drobnin : + Kazimierza Szczench - od żony Teresy z dziećmi
PIĄTEK 06.07.2018 I Piątek
17.00 Garzyn : + Teresę Konieczną - od Józefowiczów z Dalewa
18.00 Drobnin : 1. Z okazji 18-tych urodzin Żanety o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w dorosłym życiu
2. + Marka Brzeskot - od rodzin: Weberów, Nowaczyńskich, Brodziaków
SOBOTA 07.07.2018
15.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Poprawska – Jaśkowiak
18.00 Drobnin : 1. + Stanisławę, Franciszka, Antoninę, Wacławę, Stanisława Łukaszewskich, Annę, Antoniego Nawrockich, Zofię, Honoratę Gronowskie, Justynę Zielińską i za zmarłych z rodzin Łukaszewskich i Kaźmierczaków
2. + Mariana Jędro - od rodziny Kruków z Krzemieniewa
NIEDZIELA 08.07.2018
8.00 Drobnin : 1. + Łucję, Jana Weberów, Anastazję, Franciszka Sorbickich i za zmarłych rodzin Przybylskich i Weberów
2. + Stanisława Klich - od Teresy Szymoniak z Bruszczewa z rodziną
9.30 Garzyn: + Ignacego Galon (r.) Władysławę, Marka Galon, Stanisławę, Ignacego Karolewicz, Stefanię, Antoniego Skórzewskich, Mateusza Mertę, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Kazimierza Karolczaka, Jana Pacholczyka, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa
11.00 Drobnin : 1. + zm. z rodziny Sikorskich: Stanisława, Franciszkę, Michalinę, Franciszka, Ignacego, Weronikę, Romana, rodzinę Paszkowiak: Mariana, Jerzego, Marię
2. + Andrzeja Chudzińskiego - od rodziny Pawłowskich z Mórkowa