4 Niedziela W. Postu - 26 marca 2017 roku

 

PONIEDZIAŁEK  27.03.2017

17.00 Garzyn :   1. + Zenona Maćkowiaka - od rodzin Golembków, Katarzyńskich i Krysiaków

                           2. + Marcina Cieślę - od rodziny Kotwiców

18.00 Drobnin : 1. + Andrzeja Leśniarka - od Maryli Leśniarek oraz rodzin Dudków, Jabłońskich, Jankowskich i Jakubiakow
                           2. + Wojciecha Kaczmarka (2r.)

 

WTOREK 28.03.2017

17.00 Garzyn : +Tadeusz Rosika - od córek Grażyny, Beaty i Barbary z rodzinami i + Władysławę Rosik (34 r.) rodzinę Ptaszyńskich, Rosików, Władysława Gierczyka, zm. z rodziny Raburów, Wilczyńskich, Stilerów, Stawińskich, Gierczyków i Jerzego Paszkowiaka

18.00 Drobnin : 1.+ Franciszkę Cichowlas (4 r.), Czesława Cichowlas, Stefanię majek, zm. w rodzinie i ks. kan. Czesława Górznego
                           2. + Barbarę Wróblewską - od kuzynki Małgorzaty z rodziną z Pudliszek i od kuzyna Artura z żoną i synkiem
                     

ŚRODA  29.03.2017

08:15 Drobnin : + Zdzisława Szczepaniaka - od rodziny Naskrętów z Pudliszek i od Artura z rodziną z Rokosowa

09:30 Drobnin : + Zdzisławę Biderman - od syna Zbigniewa z rodziną

11:30 Garzyn :   + Józefę Tomczak - od rodziny Koszykowskich

17:00 Garzyn :  + Romana Staniszewskiego (r.) Władysławę, Leona Staniszewskich, Józefę i Alfonsa Jasiniak, Hannę Duchalską i zm. z rodziny

18.00 Drobnin : + Walentego Maśląkowskiego (r.) Annę, Agatę, Wawrzyńca Maśląkowskich, Jana, Michalinę Jakubowskich, Łucję i Józefa Mielcarek

 

CZWARTEK  30.03.2017

17.00 Garzyn :  + Kazimierza Karolczaka - od córki Magdaleny i Piotra

18.00 Drobnin : + Eugeniusza Nalewskiego (1 r.) - od żony i córki Doroty

 

PIĄTEK  31.03.2017

17.00 Garzyn :  + Stefanię Kajoch - od syna Sławomira z rodziną

18.00 Drobnin : + Kazimierza Kaczmarka, Józefę i Stanisława Niedzielskich oraz za zmarłych z rodzin


SOBOTA 01.04.2017

18.00 Drobnin : + zmarłych rodziców: Jadwigę, Franciszka Pawelskich, Stanisławę, Józefa Konopa oraz za wszystkich zmarłych w rodzinie

                       

NIEDZIELA  02.04.2017 V W. Postu

 8.00 Drobnin : + Mariannę i Stefana Spławskich, Walentego Snela i zm. z rodziny            

 9.30 Garzyn + Sławomira Bednarek, Annę, Józefa Urbaniak, Jana Bednarek

11.00 Drobnin: + Marcina Cieślę - od wychowawczyń, koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Drobninie