25 Niedziela Zwykła - 24 września 2023 roku

 

PONIEDZIAŁEK 25.09.2023    

17.00 Garzyn :     + Floriana Kmieć – od rodzin Kmieciów z Garzyna

18.00 Drobnin :   + Zdzisławę i Franciszka Bidermanów, Czesława Kwiatkowskiego, Anielę i Edwarda Kwiatkowskich

   

WTOREK 26.09.2023    

17.00 Garzyn :  + Antoniego, Pelagię, Czesława, Władysława Skorupkę i zm. z rodziny Webrów, Skorupków, Spławskich, Wozińskich, Irenę, Kazimierza Kowalczyków i zm. z rodzin Smyczyńskich, Nowaków, Kmiecików, Szelejewskich, Leona Wesołek oraz księży proboszczów

18.00 Drobnin :    1. + Marię Kubalską (r.)

                                2. + Barbarę Ptak ( 3 r.)

 

ŚRODA 27.09.2023

17.00 Garzyn :   + Władysława (r.) Barbarę, Józefa, Stanisława Golembka, Stefanię, Michała, Jadwigę, Krystynę Zalisz, Jadwigę, Alojzego Katarzyńskich, Pawła Mikołajczaka

18.00 Drobnin :   + Stanisławę Ratajczak (4 r.), Marcelego Ratajczaka, Bognę Wawrzyniak, Annę Maciołka, Stanisławę, Sylwestra Wawrzyniak oraz o zdrowie dla Marcelka i Boże błogosławieństwo w rodzinie 

 

CZWARTEK 28.09.2023

17.00 Garzyn :      + Cecylię Czapeczko - od Czesława i Cecylii Dworak z synem

18.00 Drobnin :    + Antoniego, Romana, Kazimierza, Halinę Fołdów ich zmarłych rodziców i rodzeństwo, Czesława, Michała, Jadwigę Fredyk, zmarłe rodzeństwo Grzegorza Zajączkowskiego, Teresę Bąk

                                                            

PIĄTEK 29.09.2023

14.00 Drobnin :   W intencji nowożeńców: Wawrzyniak – Wawrzyniak

17.00 Garzyn :     + Marię Wagner - od córki Agaty z mężem i dziećmi

18.00 Drobnin :  + Irenę, Jana, Marię, Urszulę Sinieckich, Bronisławę, Franciszka Tolów, Annę Szeląg, Sławomira, Bronisławę, Władysława, Donatę i Marka Kolasińskich 

                           

SOBOTA 30.09.2023     

15.00 Drobnin :   W intencji nowożeńców: Wróblewska - Matysiak

18.00 Drobnin :   1. Z okazji 45-rocznicy ślubu Łucji i Tadeusza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

                               2. + Teresę Katarzyńską (im.), Genowefę Barczyk oraz zm. z rodziny, + Mariannę Katarzyńską, Marię Jurczyńską, Elżbietę Leśniewską – od rodziny Barczyków

                                                                                                                                                  

NIEDZIELA 01.10.2023

08.00 Drobnin : + Pelagię i Józefa Klimpel, Stanisławę, Wojciecha i Wojciecha Pacholczyk, Zygmunta Łagodę, Franciszkę Michałowską, Jadwigę, Józefa Apolinarskich oraz zmarłych z rodziny

09.30 Garzyn :     + Edmunda Zajdel - od sąsiadów z bloku od nr 13 – 15

11.00 Drobnin :   1. + Halinę Edmunda Pisarzewskich, Fabiana Szulca i zm. z rodziny Cugierów

                               2. Z okazji 30-lecia ślubu Mirosławy i Grzegorza z podziękowaniem za zdrowie i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Najświętszej nad całą rodziną