27 Niedziela Zwykła - 07 października 2018 roku
PONIEDZIAŁEK 08.10.2018
17.00 Garzyn : + Józefa, Katarzynę Maciejewskich, Marianne, Stefana Binkowskich, Aleksandrę, Alojzego Sworowskich, Henryka Ratajczaka, Franciszka Janiszewskiego, Władysławę i Bronisława Konstantynowicz i krewnych zmarłych w rodzinie
18.00 Drobnin : 1. + Józefa, Pelagię Andrzejewskich, Stanisława i Antoninę Domagałów zm. rodzeństwo i dziadków
2. + Pelagię Paszkowiak - od wnuczki Wioletty z rodziną
WTOREK 09.10.2018
17.00 Garzyn : + Jana Krysiaka - od szwagierki Krystyny Wudarczak z rodzinami Wudarczaków i Lutowiczów
18.00 Drobnin : 1.+ Marię i Walentego Jankowskich, Jadwigę i Adama Kolasińskich, Wiktorię i Wawrzyńca Duszyńskich i wszystkich zmarłych z rodziny Krajewskich
2. + Mariana Jędro - od Sławka z rodziną i od pracowników firmy „Smektała”
ŚRODA 10.10.2018
17.00 Garzyn : + Teodorę Szlachetka - od męża i syna Mirosława z rodziną
18.00 Drobnin : 1. + Tadeusza Adamczyka, Franciszka, Anastazję, Zofię, Stanisława Szkudlarków, Kazimierę, Teresę, Józefa Tatuszków, rodzinę Modrzyńskich i Dudzińskich
2. + Władysławę, Hieronima Korczak, Zofię, Franciszka Gulczyńskich, za zm. z rodziny i z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo w rodzinie
CZWARTEK 11.10.2018
17.00 Garzyn : + Stanisława Kaliskiego - od Janiny Miedziaszczyk
18.00 Drobnin : + Aldonę, Zofię, Ksawerego Kasperskich
PIĄTEK 12.10.2018
17.00 Garzyn : + Marię Lohman - od rodziny Stężyckich z Gostynia
18.00 Drobnin : 1. + Marię i Franciszka Katarzyńskich, Helenę, Franciszka, Leona Gurgów, Helenę, Waleriana, Przemka Świętków i zmarłych z rodzin
2. + Kazimierza Szczench - od Stefki z rodziną
SOBOTA 13.10.2018
15.00 Drobnin : W intencji nowożeńców: Busz – Gierczyk
16.00 Garzyn : Z okazji 1-szej rocznicy urodzin Tobiasza z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
17.00 Drobnin : Z okazji 40-lecia ukończenia szkoły Podstawowej
18.00 Drobnin: 1. + Annę, Antoniego Nawrockich, Stanisławę, Franciszka, Wacławę, Stanisława Łukaszewskich, Teresę Klimkowską, Zofię, Honoratę Gronowskie, Krystynę Zielińską i zmarłych z rodzin Łukaszewskich i Kaźmierczaków
2. + Waleriana Marciniaka - od rodziny Włodarczyków z Drobnina
NIEDZIELA 14.10.2018
8.00 Drobnin : 1. + Pelagię Babską (2 r.) , Kazimierza Babskiego, Katarzynę, Stanisława Babskich, Agnieszkę, Walentego Skopińskich, Janinę, Stanisława, Franciszka Skopińskich, Józefa Płócieniczaka za zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
2. + Czesława Muszyńskiego (1 r.)
9.30 Garzyn : + Bolesławę, Agnieszkę, Stanisława, Ignacego, Józefa Mróz, Leokadię, Katarzynę, Antoniego Mikołajczak, Katarzynę Nowak, Magdalenę, Jana Wilczkowiak, Helenę, Jana Włodarczak i za wszystkich zm. w rodzinie i o Boże Błogosławieństwo w rodzinie
11.00 Drobnin : 1. + Czesławę Niedzielską (4 r.) Emilię i Mieczysława Dmitrzaków, Andrzeja Chudzińskiego i Andrzeja Biernackiego
2. + Zofię Wolną - od pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej Garzyn i Spółdzielni Mieszkaniowej Pawłowice