6 Niedziela Wielkanocna - 06 maja 2018 roku

 

PONIEDZIAŁEK  07.05.2018

18.00 Drobnin :  + Władysława Stróżyka (r.) Stanisławę, Feliksa Stróżyk, Janinę Rydlewską, Zofię, Marię, Ignacego Sikorskich, Mieczysławę, Władysława Maćkowiak, Wandę Januszewicz, rodzinę Chwaliszewskich, Władysława Grobelnego, Aldonę Kasperską i o zdrowie w rodzinie

 

WTOREK 08.05.2018

  8.00 Drobnin:  W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin

17.30 Drobnin:  + Zofię (1 r.) i Edwarda Skrzypczak, Władysławę i Wacława Gorwa i za rodzinę Woźniaków

18.00 Drobnin:  + Stanisława Majorczyka i wszystkich zmarłych z rodziny z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

19.00 Garzyn : + Bronisławę, Franciszka Jankowskich (r.) Szczepana, Marię, Władysława, Mariana Jankowskich, Jana Marię, Stanisława, Bronisławę, Władysława, Donatę, Sławomira, Marka Kolasińskich, Edmunda, Janinę, Gizelę Goldmanow, Zdzisławę Glapiak, Andrzeja Bondię
                       

ŚRODA 09.05.2018

18.00 Drobnin :  + Franciszka Webera (13 r.) rodziców Zenona Andrzejczaka, Wojciecha i Józefa Kochman oraz zmarłych z rodzin

19.00 Garzyn :  + Jadwigę, Józefa Apolinarskich, Helenę, Feliksa, Stanisława parzy, Marię Kowalską, Pelagię Klimpel, Jerzego Wagner oraz zmarłych z rodziny

 

CZWARTEK 10.05.2018

18.00 Drobnin : + Antoninę, Andrzeja (r.) Teresę, Stanisława Serwatków, Pelagię i Franciszka Chudzińskich, siostrę Albertę Kaczmarek i zm. z rodziny

                                                                                     

PIĄTEK 11.05.2018

18.00 Drobnin :  + Edmunda i Władysławę Zygner, Józefa Dworackiego, Jana Malesińskiego, Jana Nawrot i zm. z rodziny

 

SOBOTA 12.05.2018

18.00 Drobnin : + Marię, Mikołaja Wenderskich (r.) Stanisława, Antoninę, Jana Kowalskich, Bronisławę, Tadeusza Skorupkę, Krystynę Nowak, Jana Średniawę, Ryszarda Sobczaka oraz księży prob. z naszej parafii

                                                                                                                                                                                  

NIEDZIELA  13.05.2018

 8.00 Drobnin: + Agnieszkę i Józefa (r.) Alojzego, Bronisława, Pawła Rollów, zm. z rodzin Rollów i Korczaków oraz zm. xx Proboszczów naszej parafii i księży Władysława Koszykowskiego i Czesława Górznego a także podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny

 9.30 Garzyn :  + Helenę, Zdzisława, Katarzynę, Jana Spychała, Stanisławę, Stanisława, Zenona, Apolonię, Tomasza Andrzejczak, Jadwigę, Jana Jakubowskich, Helenę, Jana Pajzert, Anielę, Władysława Spychała, Jana Misiewicz, Adama Wajs, Mariana Rosińskiego oraz wszystkich krewnych i dusze w czyśćcu c.  

10.00 Drobnin:  W intencji dzieci I-komunijnych