20 Niedziela Zwykła - 20 sierpnia 2017

 

PONIEDZIAŁEK  21.08.2017

17.00 Garzyn :   + Kazimierza Karolczaka - od rodzin Karolewicz, Galon, Kasińskich i Rokosiewicz

18.00 Drobnin : [+ Jolantę Bolesława, Mariana, Magdalenę i Stanisława Wasiółków i Józefa Nowaka]

 

WTOREK 22.08.2017

17.00 Garzyn :  + Sewerynę, Tadeusza Chwaliszewskich (r.), Stanisławę, Antoniego Chwaliszewskich, Franciszka Stanisławskiego i zm. z rodziny

18.00 Drobnin : + Zygmunta (r.), Martę, Zygmunta, Witolda Musielak, Józefę, Cyrylę, Stanisława, Jana, Bronisława Żaba, Julię, Stanisława Walkowiak, Mieczysława Żukowskiego z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie

 

ŚRODA 23.08.2017

17.00 Garzyn :   + Jerzego Wróbla - od rodziny Piaszczyńskich, od kolegi Edwarda Nowaka i koleżanki Marii Komisarek

18.00 Drobnin :+ Helenę Wojtyniak (6 r.), Stanisława, Stanisławę i Józefa Wojtyniak oraz Stefanię i Franciszka Andrzejczak i wszystkich zmarłych z rodzin Wojtyniaków i Szułczyńskich

 

CZWARTEK  24.08.2017

17.00 Garzyn :  + Pawła Lichego - od kuzynki Ani i kuzyna Marcina z rodzinami

18.00 Drobnin : + Stanisławę i Jana Józefiak, Annę i Mariana Fechner

 

PIĄTEK  25.08.2017

17.00 Garzyn :   + Annę Kordus - od rodziny Ptaszyńskich

18.00 Drobnin : + Krystynę Nowak, Teodozję, Franciszka Wawrzyniak, Reginę, Alojzego Rybakowskich i za zmarłych z rodziny

 

SOBOTA 26.08.2017

11.00 Drobnin :  + Zdzisławę Biderman - dla ukochanej przyjaciółki Zdzisławy od przyjaciółki Janiny z Katowic, od kuzynki Reginy Pokrzywniak z rodziną i od rodziny Ptaszyńskich z Gierłachowa

17.00 Drobnin :  Z okazji Zjazdu klasowego Rocznika 1984 oraz za + Bogdana Hądzlika kolegę klasowego – od koleżanek i kolegów

18.00 Drobnin: + Bronisławę, Franciszka Gubańskich, Bogusława, Michała Bernadków, Mariannę, Franciszka Kruków, Władysławę, Franciszka Kasińskich, Helenę, Franciszka Andrzejczaków  

 

NIEDZIELA 27.08.2017

 8.00 Drobnin : Z okazji 40-lecia ślubu Grażyny i Eugeniusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze drowie i błogosławieństwo Boże dla jubilatów i ich rodziny

 9.30 Garzyn :  + Mateusza Mertę (r.), Aleksandrę, Zenona Merta, Leonardę, Mariana, Zenona Nowickich, Kazimierza Karolczaka, Balbinę, Walentynę, Jana Kempa, Marię, Antoniego Skórzewskich, Władysławę, Ignacego Galon, Jana Pacholczyka, Pelagię, Edmunda Kasińskich za. Ks. Proboszczów i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Drobnin: + Stanisława, Mariannę i Mariana, Bronisława Rosińskich, Ignacego, Franciszkę Jana i Marię Smektałów i zm. krewnych oraz do MB Nieust. Pomocy o zdrowie dla całej rodziny