11 Niedziela Zwykła - 18 czerwca 2017

 

PONIEDZIAŁEK  19.06.2017

17.00 Garzyn :   + Jacka Muszyńskiego (4 r.) Czesławę, Jana Stachowiak, Witolda Płatek i za rodziców

18.00 Drobnin : 1. + Alojzego, Krystynę, (r.) Cecylię Kamieniarz, zm. z rodzin Maćkowiaków, Kamieniarzy, Rotkiewiczów, Mariana Klabika i Włodzimierza Wunsz
                            2. + Annę Jankowiak - od siostry Wiolety z rodziną

                  

WTOREK 20.06.2017

17.00 Garzyn:    + Władysława Ptaszyńskiego (5 r.) oraz zm. Rodziców i Teściów

18.00 Drobnin: 1. + Władysława Smektałę, Zofię Władysława Antoniego Smektałów Janinę Stanisława Krzysztofa Rzepeckich i Stefanię Patylę
                           2.Do Najśw. Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o szczęśliwe żniwa z zachowaniem od gradobicia i Błogosławieństwo Boże dla wioski Zbytki

 

ŚRODA 21.06.2017

17.00 Drobnin :  Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla kl. III Gimnazjum

18.00 Drobnin :  + Władysława Raburskiego (1 r.) i Władysława Webera (12 r.)

 

CZWARTEK  22.06.2017

 17.00 Garzyn : + Mariana (3 r.) Bronisława, Mariannę Stanisława Rosińskich, Anielę, Władysława, Helenę, Zdzisława, Katarzynę, Jana Spychała, Jadwigę, Walentego, Józefa, Władysławę, Władysława, Helenę, Justynę, Kazimierza, Annę, Franciszka Dziedzic, Pelagię, Antoniego Szymańskich, Zbigniewa Tarnowskiego, Stanisława Tobołę oraz za wszystkich zmarłych z Rodziny Rosińskich i Wyrwińskich oraz + Marię Puchacz (5r.), Stanisława Puchacz, Mariana, Mariannę i Henryka Ciesielczyk, Zenona Dudziaka, Andrzeja Wróblewskiego i Józefa Banaszczaka

18.00 Drobnin :+ Franciszka (r.) Pelagię Chudzińskich, Aleksandra Dudziaka i zm. z rodzin Chudzińskich, Kaczmarków i Serwatków

 

PIĄTEK  23.06.2017

  7.30 Garzyn :  Msza  św. dziękczynna dla szkoły Podstawowej z Garzyna

  8.00 Drobnin : Msza św. dziękczynna dla szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Drobninie

17.00 Garzyn : 50-lecie Wandy i Lechosława z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o błogosławieństwo, zdrowie i dalszą opiekę dla jubilatów i całej rodziny + Jerzego Wróbla - od syna Marcina z żoną i dziećmi

18.00 Drobnin : + Helenę i Franciszka Grybskich i Stefanię Józefa Wojtkowiak


SOBOTA 24.06.2017

18.00 Drobnin : + Jana, Władysława, Józefa, Pelagię Malesińśkich, Edmunda, Władysławę Zygner, Stefanię Mikołajczak, Jana Nawrot, Sławka, Bronisława Baryga, Gabrielę Michałowską za zmarłych z rodzin Zygnerów Janiszewskich, Malesińskich i Patelków

 

NIEDZIELA 25.06.2017

 8.00 Drobnin : + Jerzego Wróbla - od żony z synem Leszkiem

 9.30 Garzyn :  + Zygmunta Sinieckiego (6 r.) Annę Siniecką, Katarzynę, Marcina Sinieckich, Pelagię, Jana i Kazimierza Zając oraz za zmarłych z rodziny

11.30 Drobnin :Odpust – suma za parafian oraz za + Helenę i Jana Smędzik, Władysława i Franciszka Dzikowskich, Jana Ciesielskiego i Mariana Rosińskiego i zm. z rodziny